Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
27. apr 2008

no takze sme po ranajkach,idem varit a potom poobede do zahradky 😉

scarlette
27. apr 2008

csilka mame sa fajn, zaciatkom maja ideme podpisat uz kupnu zmluvu a koncom maja uz budeme prarabat, s strasne tesim na zariadovanie a tak, uz mame objednanu kuchynu jedalensky stol aj stolicky,,, v druhej polke juna sa budeme teda stahovat, ale do konca juna budeme hlavne byvat v ba a potom uz budeme spavat v dome 🙂

scarlette
27. apr 2008

csilka tak pekny dnik, ja som v praci a poobede o tretej koncim a idem za muzikom 🙂

pink_lady
autor
27. apr 2008

pekne nedelne ranko zienky 😵

scar a co robis v robote v nedelu? 😨 😨 😨 Juj inak to by som sa aj ja tesila na prerabanie a zariadovanie 😵 😵

juj dnes je tak nadherne - vonku, ideme von niekde na bikoch, aj ked mi je po psa 😝

scarlette
27. apr 2008

pink no pracujem co ine 😉
si to uzi ja rozmyslam nad korculami ale asi z toho bude iba prechadzka

csilla76
27. apr 2008

pink tak prajem prijemne bykovanie 😉 ja ten pohyb budem mat poobede na zahradke 😉 scar no co uz ked musis aj v nedelu robit,aj moj muzik pracoval vcera do 18hod 😒 ,potom este akurat stihol pokosit travnik na dvore a tak. 😉 ale dnes ma volno a pomoze my v zahradke 😉 tak to mate super scar,jééj vlastny domcek a vsetko okolo toho je to fajn,verim ti ze sa tesis na zariadovanie. 🙂 trosku aj my prerobime kuchynu,od mojich rodicov sme dostali novu rohovu lavicu s taburetkami,este ju nemame doma je u nasich,lebo chceme najskor kupit plavajucu novu a potom poskladat tu lavicu 😉

csilla76
27. apr 2008

obedik sa my dovára,tak budeme papat a potom hor sa do prace.. 😀 😝

pacna
27. apr 2008

ahojte kočky mna po včerajšku strašne bolia nohy.
pohadali sme sa s mužom tak mam otrasnu nedelu ☹ 😠
ale je tam pekne tak pojdeme von možno sa prejsť.

lenand
27. apr 2008

cavte kocky uz sme doma od svokry pacna aj u nas je ticha domacnost tak co uz 😠 pink ako sa mas ani si nepisala ako testik aspon ja som nezeregistrovala ☹

pacna
27. apr 2008

leni a ako bolo? 🙂

csilla76
27. apr 2008

tak som uz tu kocky 🙂 dnes sme toho posadili neurekom najma fazulky krickovej asi tak 2-2,5 litrov,potom uhorky a cuketu. 🙂 isli sme o 13tej,pauzu na kafe sme mali okolo 15.30 a skoncili sme o 18tej.potom som este robila tvaroh,totiz ho robievam z domaceho mlieka,cmar som odniesla susedke bo oni maju osipane 🙂 trosku sme sa zarozpravali 🙂 len co som prisla domov zvonila dalsia suseda aby som isla k nej,tak na skok som bola aj u nej...a uz som tu ale nemvladzem... 😝 vy ste mali aky dnik???

pacna
27. apr 2008

my sme boli s babami na prechadzke aj so psom.
kedže moc s mužom nekomunikujeme tak nič moc 😒
trošku sme na seba aj pokričali 😢

pink_lady
autor
27. apr 2008

pekny vecer kocendy 😅

tak my sme presli 50 km ale bolo nadherne 😵 mam taky spaleny nos - cerveny ako saso 😀 😀 😀 aj licka mam pekne opalene 😵 Cestou spat sme sa zastavili v jednej dedinke u kamosky, predstavili sme chlapov a nemohli sme ich od seba odrthnut a vraj baby su ukecane 😀 😀 😀

pacna to mi je luto ale neboj to sa upravi 😉

pacna
27. apr 2008

tentokrat som si povedala,že on musi prist za mnou vždy som bola prva ja na udobrovanie, lebo ja to nikdy nevydržim ale teraz sa pokusim 😖

neni pravda že baby su ukecane to ked k nam ktosi pride alebo sa s niekym stretneme to je hrouza oni su ukecanejši 😀 😀

pink_lady
autor
27. apr 2008

pacna to pozname 😀 ale musis teraz vydrzat 😔 😅 nech si nezvyka 😀 😀 😀

csilla76
27. apr 2008

tak dobru nocku kocky 🙂 pacna udobri sa to nezufaj,take dni maju v kazdom manzelstve,kto tvrdi opak tak to nie je pravda 😉

csilla76
28. apr 2008

pekne dobre ranko prajem 🙂 ako vidim som tu dnes prva 🙂 za chvilku sa ideme hlasit,tentokrat autom tak to raz- dva pochodime 😉 lebo poobede sa chystam ku znamej 😉

pacna
28. apr 2008

dobre ranko ja dnes maširujem aj s babami do mesta.
idem kupit nejaku farbu na drevo, štetec a tak. muž napisal na listok čo mu mam kupiť 😝

lenand
28. apr 2008

cavte kocky ako sa mate mi sme doma dnes bol muzik s oliverkom u doktorky je chory ma chytene priedusky a zapalene ocka tak som s nim teraz doma ☹

csilla76
28. apr 2008

to my je luto leni ze olik je chory ☹ .ja som dnes bola v meste a poobede u jednej znamej... 😉

lenand
28. apr 2008

v sobotu sme sadili zemjaky a asi mu nafukalo do ociek 😢

csilla76
28. apr 2008

juj,to je neprijemne,prajem mu skore uzdravenie...

lenand
28. apr 2008

zobrala som si 2 dni dovolenku a vo stvrtok je doma muzik ja robím a v piatok sa este uvidi pojde asi k babke berie aj antibiotyka 😝

csilla76
28. apr 2008

no aspon ste si to nejak zadelili,tak nie si vypisana snim?no co uz niekto musi snim byt doma,dufam ze sa coskoro uzdravi 😉

csilla76
28. apr 2008

dobru nocku kocky 😉

pacna
29. apr 2008

ahojte lenand skore uzdravenie malemu 😉
idem dnes zas k švagrine chcela ceske peniaze tak jej idem zaniest. 🙂
kupila som si topanky na prijimanie urobila som si radosť. 😀

csilla76
29. apr 2008

Ahojte kocky 🙂 je pekne slnecno,aj nalada hned lepsia 😉 co budete dnes robkat?

pacna
29. apr 2008

ahoooj ja mam naladu stale rovnaku ako v nedelu 😠 ☹
ale budem robit tu skalku a učit sa s Dominikou basničku 😀
a ty čo?

pacna
29. apr 2008

musim ist potom kuknem ked pridem papa 🙂

lenand
29. apr 2008

cavte kocky oliverko uz ma lepsie ocka dnes sa v skvolke fotia tak tam s nim idem o 8.30 a potom ideme hned domou iba sa sfoti s detmi aby mal fotku 🙂