• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
krasne ranko kocky. chrobco ahoj ja mam tiež štitnu žlazu :unamused:
mam toho dost malo endom.,stitnu, kolena...
inač snivalo sa mi že sme mali babenko syna :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2008 o 08:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile: ako sa mate?co porabate?u nas trosku prsalo ale uz svieti slniecko :wink: bola som zo svagrinkou :sweat_smile: v RS,totiz musela na pasove oddelenie ist,lebo jej skoncila platnost CP A ONA ZIJE V ZAHRANICI,TAK POTREBUJE PAS,ALE TERAZ MUSI IST NA KR.URAD DO bb, a vypytat osvedcenie slovenskeho obcianstva.kebyze pride skorej ked mala este platny pas,tak jej spravia u nas RS,ale takto je to uz ovela zlozitejsie,a este ktomu nevie ani po slovensky- hoci byvala tu 19 rokov. :unamused:
2. máj 2008 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoooj kde sme to až? :confounded:
u nas poprcha tak budeme sediet doma. idem popijat kavičku tak tu nakuknem :wink:
3. máj 2008 o 08:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pacna ahoj, ja tiez budem dnes sediet tak do 16tej pri pc ale v praci zase :angry:
3. máj 2008 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj ty si pracovita :grinning: musis byt v baliku :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
varim perkelt tak popri tom budem tukat :slight_smile:
3. máj 2008 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cavte kocky ako sa mate my sme boli na nakupy trosku sme muzika prevetrali po obchodoch oliver ma dvojhlaveho draka tak s nim ide aj spinkat a poobede sa chystame ku kamosovi na opekacku ma narodeniny :slight_smile:
3. máj 2008 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je tu niekto :frowning2:
3. máj 2008 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj lenand u nas prave začalo liat tak sme vnutri :angry:
3. máj 2008 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som tu ... len som mala vela prace ale teraz uz hadam nebude :wink:
sa mi nechceeeeeee
3. máj 2008 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nas fuci :angry: ideme zachvilku uz prec tak sa ozvrm az zajtra pa :wink:
3. máj 2008 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: dnes sme boli v michalovciach,no hodna dialka od nas,tam aj spat 360km a 4 hod.cestovania.no ale co uz oplatilo sa :wink: som tu len na skok bo idem pozerat postu pre teba :wink:
3. máj 2008 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby, dnes som tu prvy krat
3. máj 2008 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj lya ako sa mas :slight_smile:
3. máj 2008 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj lenand, neviem asi dosť blbo
3. máj 2008 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
preco moja mne neni tiez bohvie ako zajtra mam dostat mrchu ale co uz :frowning2:
3. máj 2008 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co mate nove baby?aj ja mam mrchu a tiez je my vselijako...
3. máj 2008 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj csilla ako my sme prisli z opekacky ateraz len fucim tak som sa najedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2008 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
možem sa spytať, som po operacii 2 mesiace a stale mam bolesti, može to byť takto? aj ja dostavam tie mrchy...
3. máj 2008 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som po prvej operacii mala nasadenu hned liecbu na endo tak neviem ja som velmi bolesti nemala
3. máj 2008 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
po prvej? to ma čakaju ešte viac? aj mne nasadili liečbu na endo, ale bolesti mam stale.
3. máj 2008 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som to tak nemislela to len ja sa chystam na dalsiu ked do neostanem tehu :frowning2: ja som bolesti nemala tak neviem ti poradit
3. máj 2008 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no lya asi je to u kazdeho inak,ani ja nemavam bolesti a tiez mrchu mam pravidelnu :wink:
3. máj 2008 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem čo myslite tu mrchu, ja som myslela že mrchou volate injekciu :confused: ale asi to nie je tak. už viem čo je mrcha....
3. máj 2008 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som po injekciach mala len navali a co beries ja som mala zoladex
3. máj 2008 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja beriem lucrin depot, tiež mam navaly,mam dostať už tretiu injekciu ale bolesti mam stale ako pred operaciou
3. máj 2008 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to nevim ja sm pred operaciou mala strasne bolesti ked som mala dostat mrchu ale pocas liecby nie a co ti nato povedal tvoj doktor
3. máj 2008 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved to je teraz problem , ja som išla od svojej doktorky k inemu na vyšetrenie, lebo moja doktorka nevedela fakticky nič. stale ma odbyla, tak som išla k inemu a aj ten ma operoval, lenže teraz nema ambulanciu, hlada si novu.a znovu ist k svojej doktorke nechcem. tak musim počkať kym si vybavy papiere ten doktor.
3. máj 2008 o 22:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
3. máj 2008 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak skuz zabehnut zajtra rano k nam mozno bude viac bab tak ti poradia ja uz idem do hajan tiaz rano nakuknem pa
3. máj 2008 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hm, vdaka krasnu noc
3. máj 2008 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok