• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
ahojte zdravim vas kocky :slight_smile: obedik sa my vari :wink: inac je tu u nas uprsane :wink:
4. máj 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csilla aj ja uz mam navarene a tu tiez prsi :frowning2:
4. máj 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby mam blbu spravu zomrel mi dobryyy bratranec :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
som z toho v soku a riadnom aj som si dala stamprlik
4. máj 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to my je luto mal nehodu alebo bol vazne chory :frowning2:
4. máj 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj pacna to my je luto,a co sa stalo?leni uz aj my sme za obedikom,som taka slaba,mam mrchu tak mam aj naladu taku blbu :wink:
4. máj 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic mu nebolo chodil do prace akurat bol tlsty a rad si vypil no možno aj to. :cry:
4. máj 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz to zle znašam a na pohrebe.joooooj :frowning2:
4. máj 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam dostat mrchu dnes a uz ma vsetko boli od piatku a naladu mam tiez blbu som taka podrazdena :angry: a ktomu dnes idem na nocnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj no leni to su uz tie priznaky...mozno do vecera este dorazi.. :frowning2: pacna a kolko mal rokov???je my to moc luto... :cry:
4. máj 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech dorazi nech to mam zasebou :angry: a csillla co dobreho si varila ja kuracie mesko s omackou 4druhy syra a ktomu ryza a opekane zemjacky :slight_smile:
4. máj 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, čitam,že je tu smutna sprava pacna uprimnu sustrasť.
4. máj 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte pacna to mi je luto uprimnu sustrast :cry:
4. máj 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes chcem isť do lesa nabyť sa energiou, som totalne vyčerpana. ešte neprši tak snad to stihnem. majte sa krasne papa
4. máj 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ly uzi si to, papaaa
4. máj 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lya to je super ze u vas neprsi tu este neprestalo liat a nikam sa neda ist :frowning2: ahoj pink ako sa mas :slight_smile: stale pracujes
4. máj 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem
mal 32 rokov a dve deti s jeho manželkou som kamaratka chodili sme spolu na učnovku nemam odvahu ani sil jej volať :cry:
vitam lyu a nabi sa aj za mna :frowning2:
4. máj 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to bol uplne mlady moj rocnik tak to je velmi smutne :frowning2:
4. máj 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj,to bol taky rocnik ako ja,uprimnu sustrast pacna :cry: .leni varila som gulasik. :wink: vcera sme opekali slaninku u nasich :wink: .pred chvilou my volali z Tesca,vraj sa mam dostavit zajtra na 19 hod ,totiz este koncom roka som si pridala prihlasku k nim. :wink: tak uvidime co z toho bude :wink: nejaka praca by sa my zisla :wink:
4. máj 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v kuse prsi to je strasne pocasie :angry:
4. máj 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla to ides este len na pohovor alebo aj robit do tesca drzim ti prsteky nech ti to vijde :slight_smile:
4. máj 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni aj tu prsi a je chladno,muzik uz zakuril,bo sa ideme kupkat a tiez je prijemnejsie pozerat telku v teplucku. :slight_smile: ja som uz bola na pohovore v decembri,aj som si podala vtedy prihlasku,a teraz my volala jedna pani ze zajtra pride kamion ci by som vedela prist na nocnu od 19hod.tak som povedala ze samozrejme. :slight_smile: pytala som sa ze ci akoze len na zajtrajsi den,tak povedala ze ostatne si povieme osobne.pocula som ze tam pozoruju ludi ,ze ktori ako robia a podla toho vyberaju ludi,tak uvidim co z toho bude :slight_smile:
4. máj 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej csilka fiha takze super budes mat pracu :sweat_smile: :wink: drzim moc moc palceky
4. máj 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, csillka blahoželám k novej práci :dizzy_face:
pink môžem tiež blahoželať? , čítala som že si tehula :wink:
4. máj 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip a tebe dorazila mrcha mne dnes presne ako mala tak zas nic :frowning2:
4. máj 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla az na tie nocne to nemusi byt zla praca ja idem uz dnes na nocnu a robym cely tyzden je to dost ale co uz neviberiem si a mrcha dorazila presne ako si vravela ze sa do vecera rozbehne tak sa rozbehla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csilka gratulujem k praci ja by som tiež už isla do robotky :unamused:
4. máj 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte konečne som si už sadla. na prechadzke bolo fajn, až na tie bolesti čo ma prenasleduju. :frowning2: super že maš pracu...
4. máj 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja sa lucim zachvilku idem do prace tak sa majte :wink:
4. máj 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela by som viac info o endo, da sa to liečiť, alebo iba operačne. musia mi vybrať vaječniky.prosim ak viete niečo napište.
4. máj 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kocky za gratulacie,snad to nezakrikneme a nie len teraz mabudu potrebovat ale aj potom..brala by som to ako aj brigadu,ked inac by to neslo.. :wink: ale iste maju nejake plany ked my volali :wink:
4. máj 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok