Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
4. máj 2008

ahojte zdravim vas kocky 🙂 obedik sa my vari 😉 inac je tu u nas uprsane 😉

lenand
4. máj 2008

ahoj csilla aj ja uz mam navarene a tu tiez prsi ☹

pacna
4. máj 2008

ahoj baby mam blbu spravu zomrel mi dobryyy bratranec ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
som z toho v soku a riadnom aj som si dala stamprlik

lenand
4. máj 2008

to my je luto mal nehodu alebo bol vazne chory ☹

csilla76
4. máj 2008

juj pacna to my je luto,a co sa stalo?leni uz aj my sme za obedikom,som taka slaba,mam mrchu tak mam aj naladu taku blbu 😉

pacna
4. máj 2008

nic mu nebolo chodil do prace akurat bol tlsty a rad si vypil no možno aj to. 😢

pacna
4. máj 2008

teraz to zle znašam a na pohrebe.joooooj ☹

lenand
4. máj 2008

ja mam dostat mrchu dnes a uz ma vsetko boli od piatku a naladu mam tiez blbu som taka podrazdena 😠 a ktomu dnes idem na nocnu 😝

csilla76
4. máj 2008

jooj no leni to su uz tie priznaky...mozno do vecera este dorazi.. ☹ pacna a kolko mal rokov???je my to moc luto... 😢

lenand
4. máj 2008

nech dorazi nech to mam zasebou 😠 a csillla co dobreho si varila ja kuracie mesko s omackou 4druhy syra a ktomu ryza a opekane zemjacky 🙂

lya
4. máj 2008

ahojte kočky, čitam,že je tu smutna sprava pacna uprimnu sustrasť.

pink_lady
autor
4. máj 2008

ahojte pacna to mi je luto uprimnu sustrast 😢

lya
4. máj 2008

dnes chcem isť do lesa nabyť sa energiou, som totalne vyčerpana. ešte neprši tak snad to stihnem. majte sa krasne papa

pink_lady
autor
4. máj 2008

ly uzi si to, papaaa

lenand
4. máj 2008

lya to je super ze u vas neprsi tu este neprestalo liat a nikam sa neda ist ☹ ahoj pink ako sa mas 🙂 stale pracujes

pacna
4. máj 2008

dakujem
mal 32 rokov a dve deti s jeho manželkou som kamaratka chodili sme spolu na učnovku nemam odvahu ani sil jej volať 😢
vitam lyu a nabi sa aj za mna ☹

lenand
4. máj 2008

tak to bol uplne mlady moj rocnik tak to je velmi smutne ☹

csilla76
4. máj 2008

joj,to bol taky rocnik ako ja,uprimnu sustrast pacna 😢 .leni varila som gulasik. 😉 vcera sme opekali slaninku u nasich 😉 .pred chvilou my volali z Tesca,vraj sa mam dostavit zajtra na 19 hod ,totiz este koncom roka som si pridala prihlasku k nim. 😉 tak uvidime co z toho bude 😉 nejaka praca by sa my zisla 😉

lenand
4. máj 2008

v kuse prsi to je strasne pocasie 😠

lenand
4. máj 2008

csilla to ides este len na pohovor alebo aj robit do tesca drzim ti prsteky nech ti to vijde 🙂

csilla76
4. máj 2008

leni aj tu prsi a je chladno,muzik uz zakuril,bo sa ideme kupkat a tiez je prijemnejsie pozerat telku v teplucku. 🙂 ja som uz bola na pohovore v decembri,aj som si podala vtedy prihlasku,a teraz my volala jedna pani ze zajtra pride kamion ci by som vedela prist na nocnu od 19hod.tak som povedala ze samozrejme. 🙂 pytala som sa ze ci akoze len na zajtrajsi den,tak povedala ze ostatne si povieme osobne.pocula som ze tam pozoruju ludi ,ze ktori ako robia a podla toho vyberaju ludi,tak uvidim co z toho bude 🙂

pink_lady
autor
4. máj 2008

jej csilka fiha takze super budes mat pracu 😅 😉 drzim moc moc palceky

mirip
4. máj 2008

ahojte dievčatá, csillka blahoželám k novej práci 😵
pink môžem tiež blahoželať? , čítala som že si tehula 😉

lenand
4. máj 2008

mirip a tebe dorazila mrcha mne dnes presne ako mala tak zas nic ☹

lenand
4. máj 2008

csilla az na tie nocne to nemusi byt zla praca ja idem uz dnes na nocnu a robym cely tyzden je to dost ale co uz neviberiem si a mrcha dorazila presne ako si vravela ze sa do vecera rozbehne tak sa rozbehla 😝

pacna
4. máj 2008

ahoj csilka gratulujem k praci ja by som tiež už isla do robotky 😒

lya
4. máj 2008

ahojte konečne som si už sadla. na prechadzke bolo fajn, až na tie bolesti čo ma prenasleduju. ☹ super že maš pracu...

lenand
4. máj 2008

kocky ja sa lucim zachvilku idem do prace tak sa majte 😉

lya
4. máj 2008

chcela by som viac info o endo, da sa to liečiť, alebo iba operačne. musia mi vybrať vaječniky.prosim ak viete niečo napište.

csilla76
4. máj 2008

dakujem kocky za gratulacie,snad to nezakrikneme a nie len teraz mabudu potrebovat ale aj potom..brala by som to ako aj brigadu,ked inac by to neslo.. 😉 ale iste maju nejake plany ked my volali 😉