Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lya
7. máj 2008

hm, škoda ale ked maš toho vela, tak sa netreba vela zaťažovať. ja som bola rano v robote a hned som išla ku kamoške volala mi ma teraz problemy s manželom chce sa rozviest tak som sa ju snažila akosi podržat.no neviem vyzera že sa každu chvilu zosype.je to tažke.a večer sme mali ešte navštevu. dnes som mala dost na jeden den.

csilla76
7. máj 2008

tak to ti verim,ale kamoske iste dobre padlo ze si bola pri nej 😉 aj ja som mala toho vela,vymiename strechu,tak je tu rusno az kym sa nezotmieva,uz nech je to hotove 😉

pacna
8. máj 2008

ahoj to musi byt rachotu z tej strechy 😒
ja zas idem dnes ku sestre ku krsniatkam.
nam tu zas kopu kanalizaciu a su to taky prijemni mužici, vychodniari rada ich počuvam lebo paradne zatahuju 😀

csilla76
8. máj 2008

Ahojte 🙂 prajem prijemny slnecny dnik 🙂 tak to je rachot,buchot poriadny,dnes prisli 5 ,totiz vcera sa jeden z nich potkol a vyvrtol clenok,takze kriva 😒 no co uz aj to sa stava ☹ juj ano ti vychodniari tak zatahuju,no kazdy mame nejaku rec 😉 hlavne ze si rozumieme 😉 aj ja mam znamu z Presova,tak aj ona tak rozprava 🙂

lenand
8. máj 2008

cavte kocky ja som dnes skoncila a mam volno az do pondelka super sa tesim 🙂

lya
8. máj 2008

ahojte, obedik už mam navareny,o chcvilu už utekam do prace, velmi sa mi nechce, ale čo už zatra mam volno, tak si to vynahradim. pekny den vam prajem papapa 🙂

lenand
8. máj 2008

lya co dobre si varila este ta trapia bolesti

lya
8. máj 2008

varila som paradajkovu polievku a zemiačky s mäskom. a moje bolesti stale neutichaju, neviem prečo ich mam stale. doktor už ma každu chvilu otvoriť ordinaciu tak za nim už pojdem. po nociach nemožem spat už som si kupila aj lieky na upokojenie na rastlinej baze. neviem čo zo sebou. ale niejako už len bude 😉

lya
8. máj 2008

tak ja už idem do prace, večer ešte nakuknem. pekny den vam... 🙂

janka1874
8. máj 2008

Ahojte ako zienky ako ste na tom davno som Vas nebola podporit ako sa Vam dari dufam ze uz sa to niektorym podarilo a su v ocakavani mimochodom niet nad more tam sa to lieci najlepsie a aj najskor sa vratite traja

lenand
8. máj 2008

ahoj janka nam nepomaha ani more ☹

janka1874
8. máj 2008

tak to mi je luto ale treba sa na to pozerat optimisticky

lenand
8. máj 2008

kocky co porabate ja upratujem som sama doma chlapi isli do svokry 🙂

csilla76
8. máj 2008

ahojte,doobeda som pracovala v zahradke,potom poobede upratovala letnu kuchynu 😉 teraz zacalo poprchavat,majstri zatial pracuju tak snad vietor odfukne tie mraky a nebude prsat 😉 zajtra pride ta pani,ktora namdoniesla tie figurky malovat,aj do mesta my treba skocit na nakup,tak bude rusny den 😉

lenand
8. máj 2008

tu fuci je tak zatiahnute tak dufam ze nebude prsat zajtra chceme ist do kosic s muzikom tak dufam ze nam to vyjde

lenand
8. máj 2008

dobru nocku kocky 🙂

csilla76
8. máj 2008

dobru,uz som sa sem nejak nedostala 😔 😔 😔 😔 😔

pacna
9. máj 2008

ahoj babenky 🙂
ako naživate?

csilla76
9. máj 2008

ahojte pekny dnik u nas svieti slniecko,vyzera to na pekny cas 😵 co robite dnes?

pacna
9. máj 2008

ahoj csila idem varit a ty kopači pytali kavu tak som im uvarila.
upratovat idem a potom asi do zahrady. 🙂

csilla76
9. máj 2008

ja som bola na nakup,v nedelu my pride kamoska 😵 este bolo treba dokupit 2 palety stresnych krytin 😉 onedlho pride muzik na obed a potom ta pani co sme jej malovali tie figurky,ale to nebudem robit lebo od toho riedidla ma strasne boli hlava,a je to babracka ... 😉 viacere zeny vtom nebudu pokracovat,ale poniektorym sa to paci tak to budu robit nadalej. 😉 macka nam teraz okotila ,uz ma 2 macicky,som zvedava ci este bude mat viacej,lebo vlani mala 4. 😉

pacna
10. máj 2008

dobre ranko zle som spala boli ma zub. dnes to vypada na pekny den.aspon som sa zasmiala na tych robotnikoch 😀 😀 😀 😀
musim počkat na mužika a pojdem asi na pohotovost 😒 ☹

csilla76
10. máj 2008

Ahojte,prajem prijemny vikend 😵 pacna to nie je dobre ked ta boli zub,zajdi na pohotovost radsej 😉 ja idem robit tvarohove a bryndzove halusky so slaninkou,aj zakusok upiect.zajtra my pride kamoska,tak sa uz tesim aspon pokecame ved sme sa nevideli rok uz 😉 dnes dokoncia aj strechu tak uz bude klud 😉 inac tie malovanie figurok,predsa len pokracujem ale len malo som si zobrala ,pani ma pochvalila ze to dobre robim. 😉

pacna
10. máj 2008

si sikulka 😉

pink_lady
autor
10. máj 2008

zdravim, zienky 😅
babulky moje ako sa mate? Nestiham to vsetko precitat ☹ mam toho strasne strasne vela, tie dva mesiace co som bola PN mi strasne chybaju 😠 😔 Kazdu noc som aj do jednej hore a robim na praci - a pomalicky stracam nadej ze to stihnem na cas. 😢 Tuto noc som sa uz od vycerpania rozrumazgala 😀 😀 Strasne sa bojim ze zostanem bez roboty ☹
No ako vidite pink sa zobudila s depkou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Vcera som bola u toho dokiho - no nic moc 😠 Ako, doki bol zlaty /aj ked ja som ani nevedela ako sa volam tak u tremu som u neho chytila 😀 😀 😀 /, vypytoval sa ako s pracou a tak, vsetko si pamatal 😵 😀, len ta potvora endo keby ma nes.rie 😠 😠 😠 😠

csilla76
10. máj 2008

nakukam medzi varenim 😉 pink hlavu hore ,neboj stihnes to vsetko bude ok 😉 a co nie si tehu,alebo ako to chapat? 😉 no uz ficim lebo prisiel muzik,este ideme aj k nasim,odniest mamke kuriatka a nejake krmivo pokupit 😉

pacna
10. máj 2008

pink stihas neboj 😉
chlapi odišli na obed tak je tu božsky klud. 😀
chcela by som vydržat so zubom do pondelka a isť za svojim zubarom 😅 no neviem. 😀

pink_lady
autor
10. máj 2008

csilka - jasne ze nie som tehu - vsak som vam to vravela 😀 😀 len ma caka so vsetkou pravdepodobnostou druha laparka ☹ 😠
pacna - pacni si na to nejaku slivovicu - liek S vzdy zaberie 😀 😀 Inak zacinaju sa aj mne ozyvat zuby, ale ja som nebola u zubara asi 5 rokov - ked ja zubarov bojim bojim 😕 😕 😕 😀 😀 😀

pacna
10. máj 2008

pink ved aj ja sa bojim a hrozne ale ked ma pomoct od bolesti 😔
vieš čo ta endom. je riadna hnusobaaaaaa 😠
ja idem vo štvrtok na poslednu injekciu a potom čakať na mrchu a budeme sa snažit o tretie.
roboši ma dnes pokušali, že oni vedia robiť chlapcov a take reči 😀 😀 😀 😀

lenand
10. máj 2008

cavte kocky ako vcera som bola cely den v kosiciach prisli sme az 22.30 pink ty to zvladnes ved si sikulka a ta druha laparka to musis zas tam mas cisty a toho zubara sa bojim aj ja 😝