• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
ahoj lenand tak ste si spravili vylet :grinning:
10. máj 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacna necakaj ani na mrchu zacni hned snazilkovat ja som uz po injekciach nedostala a ostala som tehu a mam oliverka :slight_smile:
10. máj 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej boli sme pozerat auto
10. máj 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenand aj ste nieco vybrali? potom ukaz :pensive:
baby ja vas na poobedie opustam idem sa vyvetrat svitrori mi uz zo vsetkeho :pensive: :rolling_eyes:
10. máj 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este sme so nerozhodli ale moj favorit ja kia ceed-sw tak uvidime :slight_smile: aj muzikovi sa paci ma velky kufor a dobre sa mu v nej sedelo tak uvidime :wink:
10. máj 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja padam idem s oliverkom vonku u nas je mila pre mamu tak ideme pozriet cavte vecer nakuknem :slight_smile:
10. máj 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som spet oliver sa vozil na koci tahali to koniky skakal v nafukovaciej zirafe spievala tam katka kostova potom deticky s tanecnych suborou vystupovali no super uz sme doma a peciem este picovniky a asi spravim aj kakaovnik pre oliverka :slight_smile:
10. máj 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes si pisem sama :frowning2:
10. máj 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pekny vecer :slight_smile: tak strecha uz hotova,dalsich 30-40 rokov dufame ze nebude treba vymienat :wink: vyzera to super :wink: boli sme u nasich,aj v tescu par veci pokupit. :wink: potom som piekla zakusok s tvarohom a zelatinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra poobede pride kamoska.chcem spravit grecky salat s vyprazanym kur.reznom :slight_smile: ale to az zajtra :wink:
10. máj 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spinkat cavte :pensive:
10. máj 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:pensive: :pensive: :pensive: dobru nockiu
10. máj 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne rano tak ja idem dnes na tu pohotovost včera sme to nestihli muž prišiel neskoro :confounded:
držte mi palce bojiiiiim sa :sweat_smile:
neviem ani kedy pridem tak varit budem neskoro :slight_smile:

csilka mnam mnam dobrotu ides varit :slight_smile: daj recept na ten salat prosim :wink:
11. máj 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kocky ja mam navarene oliverko nechce spinkat ale nic nove to kazdu nedelu :slight_smile:
11. máj 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: som tu len na skok,okolo 14tej pride kamoska. :slight_smile: uz mam navarene,robila som ten grecky salat s worcesterskou omackou a ktomu kuracie rezne a fasirky s morcacieho maska a sojou :wink: potom som aj kurca grilovala so zapekanymi zemiakmi,takze o jedlo mame postarane aj na viacej dni :wink: zajtra totiz musim na urad a tiez na postu vyplatit seky a nejake listy poslat. :wink: pacna vecer poslem receptik,ok?!!!!leni co mnam si varila?
11. máj 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už som doma vytrhol mi ten zub a trvalo mu to pol hodiny :angry: boli to jak svi.a :angry:
zajtra valim pre antibiotika. :slight_smile:
11. máj 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
receptik chcem aj ja :slight_smile:
11. máj 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,pacna mate ip-ko. :slight_smile: pacna zelam skory ustup bolesti,viem ake to je....
11. máj 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem
11. máj 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to mnam leni,niekedy vyskusaj.... :slight_smile:
11. máj 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite skusim mam rada salatiky a nieco nove urcite skusim :slight_smile:
11. máj 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked budes mat nejake ine - nove fajn recepty aj ty mozes poslat,budem rada :slight_smile:
11. máj 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme ako dopadla navsteva mi sme boli vonku na picu a palacinky dnes je den matiek tak ma chlapi pozvali :slight_smile:
11. máj 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj to je mile od nich,ze? :dizzy_face: bolo fajn,kamoska uz prisla o 13:15 a pobudla do 17:30.fajn sme pokecali,uz sme sa dlho nestretli,tak sme mali o com klebetit :dizzy_face: doniesla my za tasku intimiek a tiez vloziek s kridelkami,totiz pracuje v takom zavode kde to vyrabaju.... :wink: :wink: :wink: :wink:
11. máj 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super ze ste si pokecali a vlozky sa zijdu :slight_smile:
11. máj 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zidu,ale bola by som radsej keby som ich 9 mesiacov nepotrebovala... :slight_smile: :wink:
11. máj 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak ani nebudes ved to tretie ivf sa vydari a potom sa zijdu az po porode :wink:
11. máj 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok leni si zlata..tak dufame aj my ue to vyjde :wink:
11. máj 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csilka diky za recept :grinning: ja idem vybrať dnes recept. :slight_smile:
moc sa mi nechce lebo to boli ale čo už.urobim si radosť a kupim si nejaky kvietok :grinning:
12. máj 2008 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky pekny dnik :slight_smile: aj ja idem dnes do mesta :wink:
12. máj 2008 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem varit kavu Beatke ranajky. :slight_smile:
12. máj 2008 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok