Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

pacna
10. máj 2008

ahoj lenand tak ste si spravili vylet 😀

lenand
10. máj 2008

pacna necakaj ani na mrchu zacni hned snazilkovat ja som uz po injekciach nedostala a ostala som tehu a mam oliverka 🙂

lenand
10. máj 2008

hej boli sme pozerat auto

pink_lady
autor
10. máj 2008

lenand aj ste nieco vybrali? potom ukaz 😔
baby ja vas na poobedie opustam idem sa vyvetrat svitrori mi uz zo vsetkeho 😔 🙄

lenand
10. máj 2008

este sme so nerozhodli ale moj favorit ja kia ceed-sw tak uvidime 🙂 aj muzikovi sa paci ma velky kufor a dobre sa mu v nej sedelo tak uvidime 😉

lenand
10. máj 2008

kocky ja padam idem s oliverkom vonku u nas je mila pre mamu tak ideme pozriet cavte vecer nakuknem 🙂

lenand
10. máj 2008

som spet oliver sa vozil na koci tahali to koniky skakal v nafukovaciej zirafe spievala tam katka kostova potom deticky s tanecnych suborou vystupovali no super uz sme doma a peciem este picovniky a asi spravim aj kakaovnik pre oliverka 🙂

lenand
10. máj 2008

dnes si pisem sama ☹

csilla76
10. máj 2008

ahojte pekny vecer 🙂 tak strecha uz hotova,dalsich 30-40 rokov dufame ze nebude treba vymienat 😉 vyzera to super 😉 boli sme u nasich,aj v tescu par veci pokupit. 😉 potom som piekla zakusok s tvarohom a zelatinou 😝 zajtra poobede pride kamoska.chcem spravit grecky salat s vyprazanym kur.reznom 🙂 ale to az zajtra 😉

lenand
10. máj 2008

idem spinkat cavte 😔

csilla76
10. máj 2008

😔 😔 😔 dobru nockiu

pacna
11. máj 2008

krasne rano tak ja idem dnes na tu pohotovost včera sme to nestihli muž prišiel neskoro 😖
držte mi palce bojiiiiim sa 😅
neviem ani kedy pridem tak varit budem neskoro 🙂

csilka mnam mnam dobrotu ides varit 🙂 daj recept na ten salat prosim 😉

lenand
11. máj 2008

cavte kocky ja mam navarene oliverko nechce spinkat ale nic nove to kazdu nedelu 🙂

csilla76
11. máj 2008

Ahojte 🙂 som tu len na skok,okolo 14tej pride kamoska. 🙂 uz mam navarene,robila som ten grecky salat s worcesterskou omackou a ktomu kuracie rezne a fasirky s morcacieho maska a sojou 😉 potom som aj kurca grilovala so zapekanymi zemiakmi,takze o jedlo mame postarane aj na viacej dni 😉 zajtra totiz musim na urad a tiez na postu vyplatit seky a nejake listy poslat. 😉 pacna vecer poslem receptik,ok?!!!!leni co mnam si varila?

pacna
11. máj 2008

tak už som doma vytrhol mi ten zub a trvalo mu to pol hodiny 😠 boli to jak svi.a 😠
zajtra valim pre antibiotika. 🙂

lenand
11. máj 2008

receptik chcem aj ja 🙂

csilla76
11. máj 2008

leni,pacna mate ip-ko. 🙂 pacna zelam skory ustup bolesti,viem ake to je....

lenand
11. máj 2008

dakujem

csilla76
11. máj 2008

je to mnam leni,niekedy vyskusaj.... 🙂

lenand
11. máj 2008

urcite skusim mam rada salatiky a nieco nove urcite skusim 🙂

csilla76
11. máj 2008

ked budes mat nejake ine - nove fajn recepty aj ty mozes poslat,budem rada 🙂

lenand
11. máj 2008

samozrejme ako dopadla navsteva mi sme boli vonku na picu a palacinky dnes je den matiek tak ma chlapi pozvali 🙂

csilla76
11. máj 2008

jééj to je mile od nich,ze? 😵 bolo fajn,kamoska uz prisla o 13:15 a pobudla do 17:30.fajn sme pokecali,uz sme sa dlho nestretli,tak sme mali o com klebetit 😵 doniesla my za tasku intimiek a tiez vloziek s kridelkami,totiz pracuje v takom zavode kde to vyrabaju.... 😉 😉 😉 😉

lenand
11. máj 2008

tak to je super ze ste si pokecali a vlozky sa zijdu 🙂

csilla76
11. máj 2008

ja zidu,ale bola by som radsej keby som ich 9 mesiacov nepotrebovala... 🙂 😉

lenand
11. máj 2008

vsak ani nebudes ved to tretie ivf sa vydari a potom sa zijdu az po porode 😉

csilla76
11. máj 2008

ok leni si zlata..tak dufame aj my ue to vyjde 😉

pacna
12. máj 2008

ahoj csilka diky za recept 😀 ja idem vybrať dnes recept. 🙂
moc sa mi nechce lebo to boli ale čo už.urobim si radosť a kupim si nejaky kvietok 😀

csilla76
12. máj 2008

Ahojky pekny dnik 🙂 aj ja idem dnes do mesta 😉

pacna
12. máj 2008

idem varit kavu Beatke ranajky. 🙂