• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
to je fajn,velka... :slight_smile: :wink: nasa je 2x 6 m. :wink: budem aj ja rada ked bude hotova :wink:
29. máj 2008 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jooj kde sme to :unamused:
ja sa tešim idem malovať zabradlie ale najskor uvarim perkelt a potom hor sa na to. ale nie cele bo to mužik nestihol včera dorobiť. :slight_smile:
30. máj 2008 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: pacna ja uz vo velkom natieram tu konstrukciu :slight_smile: my take pracovite zienky :grinning: potrebovala by som niekoho vyssiej postavy aspon by mi pomohol co nedotiahnem,a nemusela by som zo sebou vlacit stolicku :grinning: :grinning:
30. máj 2008 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak zas som k dispozicii ja meriam 178cm :grinning: ale sme pracovite :sunglasses:
30. máj 2008 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fiha pacna,tak ty by si sa mi zisla.. :grinning: to moj muzik meria tolko kolko ty :wink: ale on chodi z prace az vecer a je unaveny tak si budem musiet privolat na pomoc stolicku :slight_smile:
30. máj 2008 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
len davaj pozor aby si nespadla.
my sme taky obri moj muž ma čosi cez 180cm. :grinning:
30. máj 2008 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neva pacna,niekedy je vyhodne byt vysokym... :wink: ja mam iba 160 takze... :wink: muzik volal ze aby som to co nedosiahnem ne natierala on vecer natrie...nieze spadnem zo stolicky :wink:
30. máj 2008 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cavte kocky teraz som vstala po nocnej konecne mam po nich a mam volno pijem kavu hodim si sprchu a idem na jarmok kuknut :slight_smile: v robote je strasna atmosfera lebo prepustaju mna to zatial obchadza tak uvidime co bude dalej v sobotou ideme na svadbu velmi sa mi nechce lebo mam dostat aj mrchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2008 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj leni. tak ja vzdavam to natieranie lebo tam otrasne praži slnko a to sa neda. počkam do poobedia :sunglasses:
30. máj 2008 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja idem akurat vonku a tiez prazi slnko ale idem kuknut na jarmok lebo dnes je u nas aj zajtra este bude
30. máj 2008 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajoj leni tak prijemne nakupovanie a tiez fajn zabavu na svadbicke :slight_smile: pacna ja som sa preto nahlila stym natieranim bo nam tam poobede prazi slnko,takze som to prave stihla 2x natrela zakladnou vrstvou a vecer ked pride muzik z prace tak este natrie zostatok co som nedosiahla :wink: zajtra mozem uz riadnou vrchnou -lesklou farbou :wink:
30. máj 2008 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cavte kocky kde ste vy ste sa dve dohodli ze natierate
30. máj 2008 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cavte kocky tak som si kupila na jarmoku kvetinky na okno uz mam aj posadene a oliverkovy tricka na leto zas zacina kaslat uz som z toho nastastna ma taky suchý kasel v autobuse do kosic bola zapnuta klima a hned potom zacal kaslat tak si myslím ze z toho :frowning2: a zajtra mame ist na svadbu asi ho necham u nasich aj tak tam bude len behat spoti sa a zas bude chorý tak este uvidim
30. máj 2008 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inac okrem nas troch uz tu skoro nikto nechodi kde su vsetky kocky
30. máj 2008 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak na dnes koncim,prajem dobru nocku pápá :slight_smile: :pensive: :pensive: :pensive:
30. máj 2008 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja som nalicena ucesana a o 15.30 odchadzame na svadbu tak sa zatial majte :slight_smile:
31. máj 2008 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak pá leni,prijemne sa bavte :slight_smile: aj my uz mame natretu konstrukciu strechy nasej terasy.tiez som si umyla vlasy,vytrhala obocie a zafarbila,teraz idem este nechty dat do poriadku a nalakovat ,potom ideme k nasim budeme opekat a grilovat vonku,bude to ako moja pred narodeninova oslava,aj braska mam doma z Prahy tak aspon pokecame :slight_smile: aj do tesca chceme skocit,musim vybavit nejake papiere a tiez aj nakupit cosi. :slight_smile:
31. máj 2008 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
csilla prijemnu opekacku prednarodeninovu :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
31. máj 2008 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni prijemnu zabavu a aj tebe csilka :grinning: u nas sa zatiahlo a hrmi a hrmi :angry:
31. máj 2008 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem leni si milá :wink: uz sa tesim ,najma na braska..uz som ho 3 mesiace nevidela :wink:
31. máj 2008 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cavte kocky co porabate mi sme na opekacke na den deti
1. jún 2008 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face: prajem peknu nedelu :dizzy_face:
1. jún 2008 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj babenky. krasny dniček :sunglasses:
2. jún 2008 o 07:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj pacna aj tebe krasny dnik ja akurat popijam kavu a idem ochvilku na alergologiu bo mi treba recept na vakciny olverkovy uz konecne prisli
2. jún 2008 o 07:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: uff ale je horucoooo uz teraz,na nevydrzaaanieee
2. jún 2008 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som doma konecne mame doma vakciny a davaju sa pod jazyk tak som zvedava ako to ten nas oliver bude brat ked on spekuluje pri kazdom sirupe
2. jún 2008 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa mi konecne zacina mrcha ale zatial len pomali rozbiehat tak koncom tyzdna zavolam dokymu aby ma objednal na prefuk :wink:
2. jún 2008 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cavte kocky idem do prace teraz mam poobednajsiu smenu vobec sa mi nechce ked je vonku tak pekne :slight_smile:
2. jún 2008 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som uz doma z prace takze trosku oddychujeem bo je straaaaasne horuuuucooooo :wink:
2. jún 2008 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj csilla kde si bola v praci :wink:
3. jún 2008 o 07:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok