• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
vcera mi moj doky doniesol papiere a zajtra sa idem objednat do nemocnice na ten prefuk odvediem oliverka do skolky a hned tam zajdem :wink:
3. jún 2008 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
csilka - este raz vseeeetko najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
lenand - tak nech ti daju termin co najskor :dizzy_face:
3. jún 2008 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pink ako sa mas uz si tu dlho nebola :wink:
3. jún 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenand - nic nestiham :frowning2: mam toho strasne vela a este si musi hladat aj nvu robotu a stale stale nic :frowning2:
3. jún 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez asi pridem o robotu lebo sa u nas prepusta a ked pojdem na prefuk a budem marodovat tak som hned na zozname ale nechcem to odkladat tak to rysknem a hotovo neajko uz bude
3. jún 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni - nevahaj to je jasne :wink: potom pojdes sup sup na matersku :dizzy_face:
3. jún 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zenusky. tak leni držim palce :grinning:

pink ty si usilovna včielka :slight_smile:
3. jún 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vies ze som dala prednost laparke ved praca bude aj potom nieco sa najde :wink:

ahoj pacna ako sa mas :slight_smile:
3. jún 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,praajem pekny slnecny dnik :dizzy_face: leni myslim na teba,ty si silna zvladnes to. :wink: co dnes porabate?pink dakujeeem za sms,si milá :dizzy_face:
3. jún 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem prave zehlit a potom o 11.00 idem na pohreb susedke zomrela teta a je to aj nasa rodina tak pojdem a potom zas do prace
3. jún 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budm tiež cosi žehlit včera som prala 3x a ešte tam mam jednu pračku :confounded: .aj varit a upratovat. :pensive:
tak csilka ma narodeniny, tak ak ano tak vsetko najnajnajlepšie a nech si skoro tehulka :wink:
3. jún 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano dnes :slight_smile:
3. jún 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja končim blbne mi prehliadač- opera a ide ma z toho porazit :angry:
Beatka si zmyslela že sa ide sprchovať tak klušem :sweat_smile: ked skonči kuzelna skolka :slight_smile:
3. jún 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeem baby,ste mile vsetky :slight_smile: kazdemu cmuk :dizzy_face: idem aj ja pomaly do prace,este musim zabalit zakusky a wermouth,tak potom poobede nakuknem.majte sa krasne :dizzy_face:
3. jún 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
csilka a ty chodis do prace? :sweat_smile:
3. jún 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink ano chodim :slight_smile: dnes som bola 2 den :slight_smile: inac aj od kolegyn som dostala kyticu krasnych ruzi a tiez velku bonbonieru :slight_smile: milo ma prekvapili :slight_smile:
3. jún 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
csilka a do akej prace chodis? a odkedy? vobec si sa nepochvalila :pensive: :dizzy_face:
3. jún 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom ti napisem na skype,ok :wink:
3. jún 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte idem za svagrinkou sice len na hodku ale predsa, už mi to doma haraši. nemam ani s kym poklabosiť :angry: :frowning2:
4. jún 2008 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
pacna a manzelika mas kde? :wink: :frowning2:
csillka cakam ta na skype :grinning: :grinning: :grinning: som zvedavaaaa strasne :grinning: :grinning: :pensive:
4. jún 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten je v praci dnes sli o tretej v noci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
coooo pacna :fearful:to tak neksoro chodi? resp. zavcasu? :confused: :grinning:
4. jún 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kedže tahaju farbu a ked svieti slnko tak je to o nervy tak šli v noci. no neviem si predstaviť ako ti ludia reaguju ked o štvrtej tam robia ramus :angry:
4. jún 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tahaju farbuuu? to co jeee? to som este nepocula :pensive: :fearful: :sweat_smile: ja som dievca z mesta asi preto :grinning: :grinning: :grinning: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. jún 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: tak som uz tu,zdravim vas :slight_smile: dnes som kupila sampiony tak som ich ocistila a urobila na smotane :grinning: mnaaaam,to boli chutky :stuck_out_tongue_closed_eyes: moc lubim sampiony :wink: vy ako babenky?ja uz nevladzem,idem cosi kuknut v telke :dizzy_face:
4. jún 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink to znamena že davaju farbu na fasadu :sweat_smile: hapeš? :grinning: ved aj ja pochadzam z mesta :grinning: :grinning:
5. jún 2008 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face: pijem kavu ,potom cosi poupratujem a idem do prace. :dizzy_face: potom vecer nakuknem :wink:
5. jún 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csilka aj ja si varim kavu. :grinning:
5. jún 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte csilka napis mi prosim ip co to robis, lebo mne skype nejde :( a ja som taka nedockava a zvedava :frowning2: :sweat_smile:
aj ja som si uvarila kavu :grinning:
5. jún 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na zdravičko :grinning: :grinning:
5. jún 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok