Snažilky s endometriózou

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... x-) Dufam ze mi nedate kosom 😉
lenand
3. jún 2008
vcera mi moj doky doniesol papiere a zajtra sa idem objednat do nemocnice na ten prefuk odvediem oliverka do skolky a hned tam zajdem 😉
pink_ladyautor
3. jún 2008
ahojte
csilka - este raz vseeeetko najlepsie x-) x-) x-)
lenand - tak nech ti daju termin co najskor x-)
lenand
3. jún 2008
ahoj pink ako sa mas uz si tu dlho nebola 😉
pink_ladyautor
3. jún 2008
lenand - nic nestiham 😞 mam toho strasne vela a este si musi hladat aj nvu robotu a stale stale nic 😞
lenand
3. jún 2008
ja tiez asi pridem o robotu lebo sa u nas prepusta a ked pojdem na prefuk a budem marodovat tak som hned na zozname ale nechcem to odkladat tak to rysknem a hotovo neajko uz bude
pink_ladyautor
3. jún 2008
leni - nevahaj to je jasne 😉 potom pojdes sup sup na matersku x-)
pacna
3. jún 2008
ahojte zenusky. tak leni držim palce 😃

pink ty si usilovna včielka 🙂
lenand
3. jún 2008
to vies ze som dala prednost laparke ved praca bude aj potom nieco sa najde 😉

ahoj pacna ako sa mas 🙂
csilla76
3. jún 2008
Ahojte kocky,praajem pekny slnecny dnik x-) leni myslim na teba,ty si silna zvladnes to. 😉 co dnes porabate?pink dakujeeem za sms,si milá x-)
lenand
3. jún 2008
idem prave zehlit a potom o 11.00 idem na pohreb susedke zomrela teta a je to aj nasa rodina tak pojdem a potom zas do prace
pacna
3. jún 2008
ja budm tiež cosi žehlit včera som prala 3x a ešte tam mam jednu pračku :-S .aj varit a upratovat. |-|
tak csilka ma narodeniny, tak ak ano tak vsetko najnajnajlepšie a nech si skoro tehulka 😉
lenand
3. jún 2008
ano dnes 🙂
pacna
3. jún 2008
tak ja končim blbne mi prehliadač- opera a ide ma z toho porazit ]-(
Beatka si zmyslela že sa ide sprchovať tak klušem :-N ked skonči kuzelna skolka 🙂
csilla76
3. jún 2008
dakujeeem baby,ste mile vsetky 🙂 kazdemu cmuk x-) idem aj ja pomaly do prace,este musim zabalit zakusky a wermouth,tak potom poobede nakuknem.majte sa krasne x-)
pink_ladyautor
3. jún 2008
csilka a ty chodis do prace? :-N
csilla76
3. jún 2008
pink ano chodim 🙂 dnes som bola 2 den 🙂 inac aj od kolegyn som dostala kyticu krasnych ruzi a tiez velku bonbonieru 🙂 milo ma prekvapili 🙂
pink_ladyautor
3. jún 2008
csilka a do akej prace chodis? a odkedy? vobec si sa nepochvalila |-| x-)
csilla76
3. jún 2008
potom ti napisem na skype,ok 😉
pacna
4. jún 2008
ahojte idem za svagrinkou sice len na hodku ale predsa, už mi to doma haraši. nemam ani s kym poklabosiť ]-( 😞
pink_ladyautor
4. jún 2008
ahojte
pacna a manzelika mas kde? 😉 😞
csillka cakam ta na skype 😃 😃 😃 som zvedavaaaa strasne 😃 😃 |-|
pacna
4. jún 2008
ten je v praci dnes sli o tretej v noci 😃 :-p
pink_ladyautor
4. jún 2008
coooo pacna 😕to tak neksoro chodi? resp. zavcasu? =-) 😃
pacna
4. jún 2008
no kedže tahaju farbu a ked svieti slnko tak je to o nervy tak šli v noci. no neviem si predstaviť ako ti ludia reaguju ked o štvrtej tam robia ramus ]-(
pink_ladyautor
4. jún 2008
tahaju farbuuu? to co jeee? to som este nepocula |-| 😕 :-N ja som dievca z mesta asi preto 😃 😃 😃 😞 😞 😞
csilla76
4. jún 2008
Ahojte 🙂 tak som uz tu,zdravim vas 🙂 dnes som kupila sampiony tak som ich ocistila a urobila na smotane 😃 mnaaaam,to boli chutky :-p moc lubim sampiony 😉 vy ako babenky?ja uz nevladzem,idem cosi kuknut v telke x-)
pacna
5. jún 2008
pink to znamena že davaju farbu na fasadu :-N hapeš? 😃 ved aj ja pochadzam z mesta 😃 😃
csilla76
5. jún 2008
Ahojte x-) pijem kavu ,potom cosi poupratujem a idem do prace. x-) potom vecer nakuknem 😉
pacna
5. jún 2008
ahoj csilka aj ja si varim kavu. 😃
pink_ladyautor
5. jún 2008
ahojte csilka napis mi prosim ip co to robis, lebo mne skype nejde 😞 a ja som taka nedockava a zvedava 😞 :-N
aj ja som si uvarila kavu 😃
pacna
5. jún 2008
tak na zdravičko 😃 😃