• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
jéééj tak to ti verim ze sa baby tesia az na 2 kocurikov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme ich rozdelili aby nebola smutna ani jedna tak ma každa svojho. :grinning:
8. jún 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne pacna,nebudu sa baby hadat kazdy ma svojho :grinning: tak uz ideeem hajat pá a dobruuu kocky :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
8. jún 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko u nas je hmla :unamused: chcem ist do mesta dufam že nebude pršať. :angry: :grinning:
9. jún 2008 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooojte :dizzy_face: ja akurat ranajkujeem a popijam kafé :slight_smile: u nas je pekne,tak sa vidi ze bude teplo. :wink:
9. jún 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes som čitala že tampony znižuju rast endometriozy :confused: myslite že je to pravda?
9. jún 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte dnes nestiham len som nakukla co porabate robím teraz rano tak som unavena dnes som bola v nemocnici pri primarovy na vysetrenie lebo ked ma objednaval tak som mala mrchu tak som musela prist dnes musim si spravit este predoperacne na internom a na are tak mam co robit a z roboty ma nechce pustat ta asi pojdem na ocerku a hotovo a v klude to postiham
9. jún 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne leni,musis to riesit vela sil prajeem :wink:
9. jún 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky.čo robkate ja pijem kavu pojdem upratat a varit ale čo neviem.
10. jún 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja popijam kafé,potom idem do prace a poobede do zahradky ked nebude prsat.citim sa nejak ako zbita..neviem co sa to robi so mnou... :sweat_smile: :confused:
10. jún 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nasa tema niekde na druhej strane tak posuvam dopredu, :slight_smile: nedavno som prisla z prace,aj slniecko ma chytilo na rukach,ramenach a krku,dufam ze ma to nebude boliet :wink: urobila som bryndzove a tvarohove halusky ,svokra priniesla huspeninu tak sme mali paradnu veceru :wink: teraz uz konikujeem trosku,a papam zmrzku,trosku sa musim schladit bo mi je straaasne horuco :slight_smile:
10. jún 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tu uz dvakrat hrmelo raz o 14.30 a teraz vecer zas ale neprsi olinkom som bola vonku v piesku potom rovno do sprchy lebo piesok mal az vo vlaskoch idem ho ulozit spinkat a pozriem telku a idem spinkat som utahana ako kon
10. jún 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja spinkulkat,som tiez unavena a zajtra skoro zacinam tak o 6 hod.bude budicek :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
10. jún 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocandy :slight_smile: idem do prace,este popijam kavicku :wink: vecer potom nakuknem,prajem pekny dnik :dizzy_face:
11. jún 2008 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :pensive:
11. jún 2008 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vidim nikoho niklde je tu mrtvo.ja som tu tiez len na skok,totiz som odbehla z prace bo som mala telefonat a musim cosi vybavit :wink:
11. jún 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kocky dnes som isla skor s prace lebo oliverko rano vrackal a ostal u nasich ale mama isla do roboty a ocko isiel na rehabylitaciu tak som s nim doma ale teraz je uz fit neviem co to rano bolo :unamused:
kupila som si na trhu jahvodky a spravila som s nich dzemik bude dobry na palacinky a na chlebík mnam :slight_smile:
11. jún 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akosi je tu ticho uz tu okrem nas troch nikto nechodí
oliverka bolelo usko tak sme sli k jeho doktorke domou ale neni to nic vazne tak uvidime dala mu kvapky do uska tak to dufam prejde ostavam s nim doma tak si povybavujem aj svoje veci :slight_smile:
11. jún 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam leni ze vsretko ok s oliverkom :wink: moj muzik robi dnes aj v noci,tak som sama :confounded: idem pozriet cosi v telke ,som strasne unavena :wink: inac dnes som aj ja obrala jahodky a uz 2x idem varit dzemik :slight_smile: jahodovy mame moc radi :grinning: pred chvilkou som bola v zahradke nabastila som sa hraskom a ceresnami,tak som nafuknuta ako slon :zipper_mouth: :grinning:
11. jún 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isiel uz spinkat tak uvidie ako bude v noci teraz prvý krat ho bolelo usko tak uvidim nechcem aby bol chory ked budem v nemocnici lebo bude u mojich rodicou a chystaju sa s nim na chalupu tak musi byt zdravy budu tam aj spat tak uz si naplanoval s dedom pracu budu kosit on bbude hrabat a potom travu vozit na tatrovke len aby im vyslo pocasie :slight_smile:
akosi sa zatahuje asi bude prsat v noci moze aspon sa lepsie spinka :slight_smile:
11. jún 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa rozlialo a poriadne hrmí :unamused:
11. jún 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne leni,nech si to uzije so starymi rodicmi,dufam ze im vyjde pocasko :slight_smile: a kedy ides do nemocky?
11. jún 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky je tu zamracene v noci prsalo
idem 23.6 a 24.6 ma budu operovat
12. jún 2008 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni. ja idem zas do mesta potrebujem vymenit peniaze lebo zajtra nam dovezu drevo. :slight_smile:
u nas je tak pod mrakom :unamused:
12. jún 2008 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aj mne treba ist do mesta lebo muzik odchadza do lotyska a potrebuje z unionu eu karticku aj sa na tyzden pripoistit ale prsi tak uvidim kedy pojdeme
12. jún 2008 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooj zdravim vas kocky :slight_smile: no pacna o drevo sa aj nam bude treba coskoro postarat :wink: ale my zvykneme v auguste :wink: leni ide tam pracovat tvoj muzik???dnes mi dovezu chladnicku,totiz sa nam pokazila...uz sa tesim.viete poradit aka je to ta monoklimaticka?
12. jún 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie idu tam na turnaj s jednym chlapcom su tam majstrovstva sveta v zapaseni juniorou a jedem ich zverenec sa tam prebojoval tak idu oni trenuju deti a juniorou idu tam na cely tyzden :slight_smile:
12. jún 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posuvam sme na druhej strane
12. jún 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky zas sme na druhej strane :frowning2:
12. jún 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc kocky :pensive:
12. jún 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok