• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
dakujem kocky,aj vam na zdravie a stastie :grinning: :grinning: :grinning: pink pisem to ip-ko hned :wink:
5. jún 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kocky tak 24.6 idem nato vcera som sa bola objednat ale uz som nestihala ist na net tak dufam ze to vyjde :wink:
5. jún 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim palce. :wink:
5. jún 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pacna idem uz do prace tak sa majte :slight_smile:
5. jún 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leniiiii drzim palce a budem na teba mysliet aby vsetko dobre dopadlo :slight_smile:
5. jún 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kocky mame doma taku pre mna nechcenu navstevu tak kukam na net a sme na opacnej strane tak posuvam dufam ze odijde lebo som utahana a chce sami spat a nie pocuvat jeho reci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok leni aj ja idem hajat,som unavena tak pápá :pensive: :pensive: :pensive:
5. jún 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa csilla ja asi vyhodim navstevu lebo uz som taka unavena ze sa vidím len v posteli :unamused:
5. jún 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre urobis,sorry ale co za navsteva v takeych neskorych hodinach?? :confused: :confused: :confused: :zipper_mouth:
5. jún 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko dievčata :grinning:
leni neznašam takych ludi ktori nevedia kolko je hodin :angry:

včera som kosila a dnes to musim dorobiť a asi dam aj do pračky je tam krasne. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
cely den tu zas bagruju :confounded: , večer ked skončia tak si uživame kludu. :sweat_smile:
6. jún 2008 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kocky tak o 23.00som ho uz vyhodila je to muzou kolega ale ja ho nemusim prisiel z nemecka a dotrepal sa ku nam o 21.30 a samozrejme podgurazeny :stuck_out_tongue_closed_eyes: keby som bola doma tak ho nepustim ale ja prichadzam az 22.15 a to uz bol u nas
bola som na trhu kupila som karfiol a nove zemjaciky tak dnes spravim :slight_smile:
teraz popijam kavicku a ranajkujem a idem asi aj poprezliekat postele
6. jún 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a taky podg... su najhorši u nas raz sedeli styria z toho traja nacapkany no horor tie reči a baby všetko počuvali mna šlo rozhodiť :angry: :angry: :angry:
6. jún 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oliver uz nastasti spinkal :pensive:
co dnes porabate mne sa nic nechce taka som dnes leniva uz som povyzliekala postele aj pracka perie ale vobec sa mi nechce nic robyt iba sa nutim :unamused:
6. jún 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja sa lucim idem do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
csilla sue je tehotna je to super sprava :dizzy_face: az mam lepsi den :slight_smile:
6. jún 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac sa tu chysta na burku tak dufam ze aspon dojdem do prace a nezmoknem :frowning2:
6. jún 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile: bola som v meste na nakupe :slight_smile: kupila som pecen,tak ju idem spravit :wink: leni ano viem,teraz som to citala ze je tehulka,je to fajn spravicka takto na piatok :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. jún 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky tu prsi :frowning2:
7. jún 2008 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pršííí? u nas je kraaaasne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: zatial :grinning:
7. jún 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj muzik isiel do banoviec a tam neprsi a tu je zatiahnute a prsi :frowning2:
7. jún 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky co porabate tu vkuse prsi to zas bude den :frowning2:
7. jún 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak už je to u nas ale stym rozdielom že leje a leje. bola som v meste kupila som si muskat. :grinning: idem čosi poupratovat a tak :slight_smile:
7. jún 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajoojte :slight_smile: tak uz sme doma,boli sme na poziarnickych pretekoch,totiz moj muzik je dobrovolny poziarnik tak chodi kazdy rok ked sa to organizuje. :slight_smile: bola skvela partia ,tolko sme sa narehunali ze az :slight_smile: doobeda trosku prsalo a bolo chladnejsie,ale potom uz svietilo slniecko a bolo az prilis teplo,mali sme na obed gulasik :wink: z 25 skupin vyhrali 4 miesto,no celkom fajne obstali :wink: som unavena ako kon,tolko som sa nachodila :wink: este som zapla pracku,nech perie,bo zajtra idem varit a poobede pride svagrinka s rodinou :slight_smile: a vy ste mali aky dnik?
7. jún 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super ze vam tak vyslo pocasie lebo tu len asi na 3hodinky prestalo prsat a inac v kuse prsi :frowning2:
podarilo sa mi ostrihat olivera zo strojcekom uz mal take dlhe vlasy a teraz ked bolo tak teplo tak ich mal az mokre pod siltovkou este to budem musiet trosku zarovnat ale aspon nekopal a nereval ako u kadernicky o tyzden to este zarovnam a bude to dobre :slight_smile:
7. jún 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kocky obed mam navareny konecne po vcerajsku svieti slniecko tak pojdeme k znamim nech sa deti pohraju :slight_smile:
8. jún 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojte :slight_smile: tiez uz obedik navareny,varila som masovu polievocku a ryby vyprazane so zemiakovou kasou :slight_smile: onedlho pridu na navstevu svagrina s rodinou,tak nedela tiez ubehne raz- dva :slight_smile: :wink:
8. jún 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapi odysli isli do lidlu na zeleninku a hlavne aby sa oliver unavil a trosku pospal i ked tomu nedavam nadej lebo jeho unavit tak to je riadna fuska ale aspon v noci spinka ked cez den nechce
8. jún 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky u nas zacina hrmiet. :unamused:
včera som natrela konečne to zabradlie a zapršalo mi na to tak budem ešte raz natierať. :grinning:
8. jún 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
tak ja so sa torsku skor vratila z vyletu. Myslela som ze sa pojdem dnes aj este po bicyklovat ale dnes je take cudne pocasie :unamused: :pensive: chvilami prsi chvilami hrmi ... :frowning2:
8. jún 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze uz mame po navsteve,hoci su tu este u svokry :wink: zacalo prsat,takze teraz trosku vegetime s muzikom a citam casopisa surfujem na koniku a na nete :grinning:
8. jún 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak konečne mame kocurika no nie jedneho ale dvoch :grinning: jeden je čierny viac a druhy viac biely. baby maju oooobrovsku radosť :grinning: no a my tiež :sweat_smile:
8. jún 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok