Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
7. mar 2008

a je to na elektriku ta masazna pomocka???aspon my to opis nejak....diky..... 🙂

pink_lady
autor
7. mar 2008

csilka:

http://www.zdravie-sk.eu/masazna-poduska-kw729-...

je ot na elektriku a je to super 😅

csilla76
7. mar 2008

dakujem idem to kuknut 🙂

pink_lady
autor
7. mar 2008

csilka a co porabas? ja rozmyslam ze idem na bike na chvilku

sue13
7. mar 2008

😎 Caute baby 🙂 Konecne vikend 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ako sa mavate???? Pink na bike????? Len teraz si mala zapal vaj.!!!!!!!! To nerob ☹

pink_lady
autor
7. mar 2008

Sue ale ja sa doma unudiiim , vsak len na chvilocku, je teplucko

sue13
7. mar 2008

Pink a tie fotky co si mi poslala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 To si mi nemala posielat, ako sa mam v ordinacii teraz tvarit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Mucha puk 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pink_lady
autor
7. mar 2008

sue 😀 😀 😀 tak co mam sa premahat len ja? 😀 😀 😀 nechcem byt v tom sama pred nim 😀 😀 😀

sue13
7. mar 2008

Ale nie je teplucko na bike ☹ . Ved je iba 12 stupnov, mala by si si davat este na seba riadny pozor...

pink_lady
autor
7. mar 2008

ked mne je doma dlho ☹ 😢

sue13
7. mar 2008

😀 😀 😀 😀 😀 ja ich vytlacim a zoberiem mu ich 😀 😀 😀 😀 😀

pink_lady
autor
7. mar 2008

ved ja sa teplo oblecem, teda uz som oblecena 😎

sue13
7. mar 2008

Tak pod s nami do BA 🙂 . Za par minut odchadzame 🙂 🙂 🙂

pink_lady
autor
7. mar 2008

sue no zober ale nepovedz ze som ti ich poslala ja 😀 😀 😀 ale vec - su z netu tak ... 😀 😀 😀

sue13
7. mar 2008

Mne uz PC funguje. Takze Ti velmi, velmi, ale velmi pekne dakujem za pomoc 😉 Som tvoj dlznik 😎

pink_lady
autor
7. mar 2008

no veru, kedy pojdeme na tu kavicku? 😅

csilla76
7. mar 2008

ahoj sue 🙂 juj pink este by si nemala na bike,sue ma pravdu musis si davat pozor na seba.inac ja kukám tv,serial a tu v izbe je fajn teplucko 🙂

pink_lady
autor
7. mar 2008

To som rada 😅 chlapci ho dali do poriadku? 😎 😅

sue13
7. mar 2008

Csillka ahoooj. Dakujem za mailiky 🙂 🙂 🙂 Po madarsky moc nerozumiem, ale obrazky pekne 😀 😀 😀 😀
Pink pojdeme bud. tyzden niekedy. Ok???? 🙂 Tak ides s nami do BA???? 😉

csilla76
7. mar 2008

ides do BA sue?mas nejake vybavovacky?

sue13
7. mar 2008

Nieeeeeeeeeeeeeeee ty si to dala do poriadku..... Oni to len prezreli a uz tam nic nenasli. A nastavili mi ten Nod tak ako ma byt 🙂

sue13
7. mar 2008

Idem ale nie vybavovat ale nakupovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat 😵 😵 😵 😵 😵

csilla76
7. mar 2008

neva sue hlavne ze pohladnica dosla ,hlavny ciel bola poprianie k mdz 🙂 pink my tiez poslala a taku fesakovsku pohladnicu 😀 😝

pink_lady
autor
7. mar 2008

sue hned by som isla do BA 😵 Len vsetko normalne mam oprane a este neususene 😀 No dufam ze buduci tyzden ta kavicka uz bude, ale cez tyzden mimo pondelka bude v TT :(

sue13
7. mar 2008

Heeeej? a mne nie ☹ 😀 Aj ja Vam zelam k mdz vela vela peknych veci a hlavne nech nas ti chlapi posluchajuuuu 😀 😀 😀 😀 Pink ty mas pokoj teraz co? 😉

pink_lady
autor
7. mar 2008

Babulky budem na chvilku koncit, idem sa teda aspon prejst, pokial svieti slniecko, ked ste mi ten bike zatrhli ☹ ale viem ze to myslite dobre, tak vas posluchnem 🙂

pink_lady
autor
7. mar 2008

Sue ani nie, pred chvilou mi volal ze ma chce prist pozriet 😒 tak aj preto som chcela na bike, nech neklamem ze som neni doma 😀 Zuzi tebe som predsa poslala ineho chlapa - muchu puk 😀 😀 aj ruzovu lentilku 😅

sue13
7. mar 2008

Jaaaj sakra tak to musime stihnut v pondelok 😉
Babulky ja uz padam, dufam ze tam najdem nejake sexi saty 😀 😀 😀 😀 Mam nejaku predstavu tak dufam ze ma v tej "pastekarni" nesklamu 😀 😀 😀 😀 Viete preco sa im tak hovori????? 😀 😀 😀 😀
Lebo vsade kde su na dovolenke ostanu po nich len prazdne, zjedene pasteky 😀 😀 😀 😀 😀 😀
AAAAAAAAhojte a majte sa tu krasne 😀 😀 😀 😀 😀

pink_lady
autor
7. mar 2008

ale dobre poslem teda aj pohladnicu 😅

pink_lady
autor
7. mar 2008

Sue ty ides na nakupy, ja som myslela ze ides na navstevu, si pisala 😅