• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
a je to na elektriku ta masazna pomocka???aspon my to opis nejak....diky..... :slight_smile:
7. mar 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
csilka:

http://www.zdravie-sk.eu/masazna-poduska-kw729-p-179.html

je ot na elektriku a je to super :sweat_smile:
7. mar 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem idem to kuknut :slight_smile:
7. mar 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
csilka a co porabas? ja rozmyslam ze idem na bike na chvilku
7. mar 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: Caute baby :slight_smile: Konecne vikend :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ako sa mavate???? Pink na bike????? Len teraz si mala zapal vaj.!!!!!!!! To nerob :frowning2:
7. mar 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sue ale ja sa doma unudiiim , vsak len na chvilocku, je teplucko
7. mar 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pink a tie fotky co si mi poslala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To si mi nemala posielat, ako sa mam v ordinacii teraz tvarit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mucha puk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sue :grinning: :grinning: :grinning: tak co mam sa premahat len ja? :grinning: :grinning: :grinning: nechcem byt v tom sama pred nim :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale nie je teplucko na bike :frowning2: . Ved je iba 12 stupnov, mala by si si davat este na seba riadny pozor...
autor
ked mne je doma dlho :frowning2: :cry:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja ich vytlacim a zoberiem mu ich :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved ja sa teplo oblecem, teda uz som oblecena :sunglasses:
Tak pod s nami do BA :slight_smile: . Za par minut odchadzame :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
autor
sue no zober ale nepovedz ze som ti ich poslala ja :grinning: :grinning: :grinning: ale vec - su z netu tak ... :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne uz PC funguje. Takze Ti velmi, velmi, ale velmi pekne dakujem za pomoc :wink: Som tvoj dlznik :sunglasses:
7. mar 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru, kedy pojdeme na tu kavicku? :sweat_smile:
7. mar 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sue :slight_smile: juj pink este by si nemala na bike,sue ma pravdu musis si davat pozor na seba.inac ja kukám tv,serial a tu v izbe je fajn teplucko :slight_smile:
7. mar 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To som rada :sweat_smile: chlapci ho dali do poriadku? :sunglasses: :sweat_smile:
7. mar 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csillka ahoooj. Dakujem za mailiky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Po madarsky moc nerozumiem, ale obrazky pekne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pink pojdeme bud. tyzden niekedy. Ok???? :slight_smile: Tak ides s nami do BA???? :wink:
7. mar 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ides do BA sue?mas nejake vybavovacky?
7. mar 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nieeeeeeeeeeeeeeee ty si to dala do poriadku..... Oni to len prezreli a uz tam nic nenasli. A nastavili mi ten Nod tak ako ma byt :slight_smile:
7. mar 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem ale nie vybavovat ale nakupovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. mar 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neva sue hlavne ze pohladnica dosla ,hlavny ciel bola poprianie k mdz :slight_smile: pink my tiez poslala a taku fesakovsku pohladnicu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sue hned by som isla do BA :dizzy_face: Len vsetko normalne mam oprane a este neususene :grinning: No dufam ze buduci tyzden ta kavicka uz bude, ale cez tyzden mimo pondelka bude v TT :(
7. mar 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heeeej? a mne nie :frowning2: :grinning: Aj ja Vam zelam k mdz vela vela peknych veci a hlavne nech nas ti chlapi posluchajuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pink ty mas pokoj teraz co? :wink:
7. mar 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Babulky budem na chvilku koncit, idem sa teda aspon prejst, pokial svieti slniecko, ked ste mi ten bike zatrhli :frowning2: ale viem ze to myslite dobre, tak vas posluchnem :slight_smile:
7. mar 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sue ani nie, pred chvilou mi volal ze ma chce prist pozriet :unamused: tak aj preto som chcela na bike, nech neklamem ze som neni doma :grinning: Zuzi tebe som predsa poslala ineho chlapa - muchu puk :grinning: :grinning: aj ruzovu lentilku :sweat_smile:
7. mar 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj sakra tak to musime stihnut v pondelok :wink:
Babulky ja uz padam, dufam ze tam najdem nejake sexi saty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mam nejaku predstavu tak dufam ze ma v tej "pastekarni" nesklamu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Viete preco sa im tak hovori????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Lebo vsade kde su na dovolenke ostanu po nich len prazdne, zjedene pasteky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
AAAAAAAAhojte a majte sa tu krasne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale dobre poslem teda aj pohladnicu :sweat_smile:
7. mar 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sue ty ides na nakupy, ja som myslela ze ides na navstevu, si pisala :sweat_smile:
7. mar 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok