Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
5. aug 2008

pacna tak si to užite s mužikom ked ste sami 😵

pacna
7. aug 2008

kde ste kocky? 🙂

pacna
7. aug 2008

taka som nahnevana 😠 😠 😠 stratil sa nam jeden kocurik či ho niekto ukradol neviem ale suseda hovorila že mozno aj ano lebo bol pekny.baby su na prazdninach ked pridu budu smutne 😖 ☹ 😢
co su to za ludia????? 😠

lenand
8. aug 2008

pacna prid k snažilkam ak chceš pokecat tu sa miname 😉

csilla76
9. aug 2008

Ahojte kocky moje 🙂
idem vas pozdravit a zazelat vam pekny vikend a tiez uspesny zaciatok tyzdna 🙂
my onedlho odchadzame na dovcu,nad ranom zacalo prsat tak snad prestane kym tam dojdeme 🙂

lenand
9. aug 2008

ahoj csilla nech vam vyjde dovolenka a pekne si to tam užite 🙂 😵

lenand
12. aug 2008

tretia strana klesame ☹ 😉

csilla76
13. aug 2008

Ahojte kocky 🙂 tak uz som doma z dovcy,boli sme 5 dni a bolo super..mozno aj nabuduci rok pojdeme 🙂 🙂 🙂 ubytko prijemne na 10 min,chodzy od term.kupaliska 🙂 🙂 fajn sme sa povymacali,oddychli a nacerpali energiu ,bo doma nas caka uz mnoho praci takze aspon par dni sme vegetili 🙂 🙂
a vy ako leni,kedy idete uz viete? 😉
pacna ako sa mate co nove davno si tu nebola... 😉

lenand
14. aug 2008

ahoj csilla mi ideme asi 21.8 a musim sa pochvalit od včera mame novučké autičko včera sme prenho boli v prešove Citroen C4 😵 tak už pojdeme na dovolenku na novom autičku už sa aj tešim hlavne koli oliverkoví on si to tam užije najviac
teraz tu mame cirkus tak už sa nevie dočkat kedy pojde od 10.00 maju otvorenú zoo v cirkuse tak s nim musím ist a potom mužik alebo ja pojdeme do cirkusu s nim 😵

csilla76
14. aug 2008

no super leni gratulujem k novemu auticku,parada prajem aby vam dlho sluzilo a kam sa chystate? 🙂

lenand
14. aug 2008

do chorvatska na makarsku baška voda oblast 🙂

tu už prši tak do zoo nejdeme ale su tu do nedele tak snad nebude v kuse pršat

csilla76
14. aug 2008

tak to je super uzite si to a oddychnite si 🙂 🙂 🙂 a mozno sa vratite uz styria 😵 😵 😵
inac aj tu rano dost silno prsalo,teraz uz nie ale je pod mrakom ....
onedlho idem do prace,tak vecer nakuknem este ale tu uz moc nechodi nik....

lenand
14. aug 2008

csilla maš pravdu mi to tu tak umelo držíme ale inač tu už nikto nechodí ☹

pacna
14. aug 2008

leni držim palce až pridete z dovolenky styria. 😀

csilka mam sa tak normalne teraz tu mam synovca a neter na prazdninach tak kmitam od rana do večera. 😀

csilla76
14. aug 2008

pacna som rada ze si nakukla uz si chybala z nasej trojky 😀 😀 tak potom sa teraz nenudite..aspon deti sa hraju spolu...a dokedy budu? 😉 🙂

pacna
14. aug 2008

do soboty a potom mozno ešte dojdu 😀
akurat im pečiem ostružinovy kolač a včera boli s mužom na orechy 🙂

csilla76
14. aug 2008

my teraz vo velkom zbierami slivky...takze sa vobec nenudime hehehe no co uz... 😀 😀
pozdejsie budu aj orechy....len najskor nech toto stihame 😀

lenand
15. aug 2008

čavte kočky ja už mam slivky za sebou robila som z nich nutelu lebo zavarené mam dost tak som skusila našla som recept v knihe recepty zo života a je celkom dobra na palacinky a tak podobne 🙂

pacna
15. aug 2008

ahoj leni čitala som aky maš dnes nabity program tak si to uži 😉

csilla76
15. aug 2008

ahojte pred chvilkou sme prisli z madarska boli sme kupovat plastove sudy totiz potrebujeme na ovocie....teraz vypijem kafe a idem oberat fazulku.my lekvar budeme robit az koncom augusta zo sliviek tieto skore slivky sme obrali do suda ... 😀 a vecer este hrusky treba pozberat zo zemi,takze program je nabity.. 😝

pacna
16. aug 2008

tak trošku som sklamana,dnes som dostala ms no skor myslela som si že sa nam podarilo babenko 😖 ☹

csilla76
16. aug 2008

ahoj pacna 😵 ako vidim si zmenila pas...preco?dufam ze ti niekto neublizil a koli tomu si vymazala... 😕
my sme nedavno obedovali,teraz idem lupat bielu fazulku na balkon....bo jej mam vela tak neviem kedy to bude vsetko vycistene... 😉
nebud smutna pacna,najblizsi cyklus sa podari uvidis...drzim ti palce...chcela by si este 1 alebo 2 deticky?chlapca alebo je vam to jedno? 🙂 😉 😵

pacna
16. aug 2008

csilka kedze mam dve dievky tak chlapca ale ak by bolo dievča čo už? 😀

csilla76
16. aug 2008

no to ti verim ze by bolo dobre do tretice chlapca..ale hlavne nech je zdrave 🙂 🙂

pacna
17. aug 2008

ahoj babky my sme rano boli na pohotovosti, lebo Dominiku niečo uštiplo do lica a napuchla jej pera a aj lico. 😠

csilla76
17. aug 2008

ahojky 🙂 fiha..tak to nie je najlepsie pacna a co uz lepsie?dali jej na to ustipnutie nieco?
ja som so svokrou poobede zavarala hrusky...chceme 80 poharov 0,7 dl-vych...dnes sme spravili 45 a ostatne zajtra...nedavno sme skoncili.. 😉

pacna
18. aug 2008

csilka to zavarate vo velkom 😀 ja lubim hrusky 🙂
ešte dnes to mala trochu opuchnute no z vnutra dasno ako sa natiahlo tak jeje to popraskalo 😖 najlepšie je že ta dr. čo mala službu ani neverila že to ju uštipol komar 😠

csilla76
18. aug 2008

ti lekari su ale.... 🤐
inac uz zavarene vies to nielen pre seba ale aj pre svagrinu a tiez pre svokrynho krsneho syna bo im zomrela nedavno mama tak im nema kto porobit... 😉

pacna
19. aug 2008

aha to preto tolko 😀
suseda mi dala cuketu a neviem čo z nej. 🙂

csilla76
19. aug 2008

pacna ahoj cuketa je mnamky aj vyprazana ked mate radi,ja zvyknem aj privarok alebo z cuketove placky no tie su vyborne,nedavno som aj ja ochutnala u kolegyni a chcem tiez spravit,je to len tolko zmeny ze miesto zemiakov sa nastruha cuketa 🙂 😉