Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

sue13
7. mar 2008

o dovod viac ist so mnou na vylet 😉 Tak drzim palce nech to dobre dopadne a potom napis IP, budem cakat 😉

pink_lady
autor
7. mar 2008

tak pekny vecer prajem sue, csilka my sa tu snad este dnes uvidime, idem aj ja, papaaaa

sue13
7. mar 2008

Nieeee na nakupy. Som ti pisala ze si idem pozriet saty 🙂

pink_lady
autor
7. mar 2008

beres ma? ideeem 😀 😀 😀

pink_lady
autor
7. mar 2008

No ozaj uz idem baby von lebo aj sa zotmie, papaaaaaaaaaa

sue13
7. mar 2008

Ja nemam problem Ta zobrat...... 😎 Tak ides????? 😎

pink_lady
autor
7. mar 2008

a on nepride, zrusila som ho sue 😀 uz ozaj ahojteee ja sa s vami lucim na sto kraaat

sue13
7. mar 2008

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

pink_lady
autor
7. mar 2008

nabuduce pojdem urcite dnes by si som sa v tom co mam k dispozicii hanbila asi 😀 😀 😀

csilla76
7. mar 2008

ok sue tak prijemny nákup a tebe pink tiez prjemnu prechadzku. 🙂

pink_lady
autor
7. mar 2008

csilka si tu? 😉

csilla76
7. mar 2008

uz som tu aj tam 😀

lenand
7. mar 2008

cavte co porabate

pink_lady
autor
7. mar 2008

ajoj lenand, flakam sa 😎 😠

lenand
7. mar 2008

ja som po tych nocnych uplne hotova nic sa mi nechce tak len tak to tiez flakam

lenand
7. mar 2008

dnes je tu akosi ticho idem aj ja dat oliho spinkat tak cavko zajtras 😉 😉 😉 😉 😉

pink_lady
autor
7. mar 2008

lenand no dnes to tu je ozaj dake mrtve, sue isla do BA a ja som jej dala košom mala som sa vterknut, skora 😎 😀 nesedela by som tu teraz sama opuscena 😀 😀 😀 aaale ako mi je dobre bez chlapa 😀

lenand
7. mar 2008

ja tu tiez sedim sama muzik musel ist este do roboty zajtra na sutaz a my s olim zas sami ☹ ale neako sa zabavime idem uz asi spat po tych nocnych som dost unavena 😔

csilla76
7. mar 2008

tak sa majkaj lenand ..dobru nocku 🙂

mirip
7. mar 2008

Ahooooooooooj baby, pozerali ste správy v TV? V LV horel Obchodný dom a ešte stále horí, aj ja som tam dnes bola, fuuuj a ten smrad 😲

pink_lady
autor
7. mar 2008

aj ja idem spinkat babky ...bruuu noc

lianka7
8. mar 2008

aaaahojte babulky kraaasne 😀
Ako sa mate a co sa dnes chystate robkat?ja uz mam poupratovane-stihla som vcera a dnes mam opat studijny den 😒

pink_lady
autor
8. mar 2008

lianka - ahoooj ...😅
tak to sme na tom rovnako, vcera som poupratovala a dnes som si povedala ze sa musim (aj ked sa mi hrooozne nechce 😝 ) venovat studijnym veciam 😝 😒 Takze sa pekne uc a nenechavaj ma v tom samu 😉 😀

lianka7
8. mar 2008

Pink Ahoooj,tak to som rada ze v tom nie som sama-aspon mi to lespie pojde,ked si predstavim,ze este okrem mna ma ktosi tiez "o nicom" sobotu 😀 i ked nieze by som ti chcela zle 😉

pink_lady
autor
8. mar 2008

lianka no pravdu povediac najprv som to uz chcela zabalit ze kaslemna to, ale ked som si precitala Tvoj prispevok, ze mas studijnu sobotu, tak ma to nakoplo 😎 a potom ze nenecham ta samu v kasi 😀 tak dufam ze to ocenis a nenechas v kasi ty mna 😀 😀 😀 😔 ---teda tiez nie ze by som ti chcela zle 😉

lianka7
8. mar 2008

Tak sme sa akosi nakopli vzajomne 😀 😀 😀 a co to porobime,"natlacime kaleraby do hlavy"aby sme vyzerali mudro a potom bude aj oddychova sobota...nie? 😝

csilla76
8. mar 2008

ahojte bambulky 🙂 prajem peknu sobotku a tiez prijemne studovanie 😉 ja varim obedik.a mame mensi problem...tak dufam ze sa muzikovi podari napravit...tak zatial sa majte krasne pozdravujem vas

pink_lady
autor
8. mar 2008

tak tak 😀 😀 😀 povedala som si co musim zvladnut a potom hajdeee vikendovat 😀 😀 😀 Ale do tho vikendovania mam este daleko 😝

pink_lady
autor
8. mar 2008

csilka ahoj 😅 tak tebe zas prijemne varenie...Aky problemik mate? 😨 Rychlo ho vyrieste 😉

lianka7
8. mar 2008

Ahoj Csilka!Tak nech sa problemik rychlo vyriesi a mozte pekne oddychovat!!!
Pink,ved aj ja mam do toho este daleko ale mne sa ani zacat nechceto je ten problem 😠