• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
pacna no ved rychlo to leti to je pravda :slight_smile:
ja som zacala vybavovat v poistovni aby my na ziadosti k ivf potvrdili poistny vztah :wink: volala som tam viackrat...jedna je na dovce,druha to nestiha a vraj ma vyjazdy...tak tam brnknem v utorok a uvidim co povedia..bo len tak pre nic za nic nechcem precestovat 30km ked nic nevybavim...tak si dohodnem po telefone a pridem tam vtedy ked tam budu... :wink:
27. aug 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pekny dnik a este krajsi 4-dnovy vikendik prajem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
my mame dnes 9 vyrocie sobasa :slight_smile: :slight_smile: jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: :slight_smile: tolko rokov krasnych v stasti a laske-ako to ubehlo....uz nam len ten maly batoztek chyba... :slight_smile: :slight_smile:
akurat pijem kafe.potom idem trosku popratat a tak...moc sa my nechce nejak nevladzeeeeeeeeem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. aug 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csilka prajem veelaveeeela ešte štastnych rokov :wink: :wink: :wink: a ten batoztek coskoro :grinning:
my budeme mat 9.9 osem rokov :slight_smile:
nam sa asi stratil aj druhy kocur :frowning2: od včera doma neni.

dnes sa mi snivalo že sme čakali babo a bol to chlapec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacna mne sa snivalo vcera v noci ze sme mali dvojky :slight_smile: :wink: nejaka telepatia..nieco to znamena co povies? :wink: :slight_smile: pomaly idem do prace potom vecer nakuknem,hoci tu uz nezvykne nikto byt..ale neva... :wink: :slight_smile:
28. aug 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inac dakujem za prianie,si milá aj vy to uz mate za pár dni,pekny datum 9.9 :wink: :slight_smile:
28. aug 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mužik vymyslel na moje narodky :grinning: chcela som až to nikomu ani naši ani on nehovoria a naraz muzikanti že všetko najlepšie neveste k narodeninam a všetci huraaa a tlieskali a ja červena az po uši :sweat_smile: ale bolo to mile :sweat_smile:
28. aug 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha tak to mas dvojitu oslavu je to super :slight_smile: :slight_smile: teraz som dosla z prace tak idem cosi porobit. :slight_smile: :wink:
28. aug 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilka oslavili ste vyročie alebo sa ešte chystate? :slight_smile:
pijem kavu a baby kukaju dvd. :grinning:

tatik dnes donesie korunky tak zajtra alebo v utorok pojdem Dominike kupit bundičku jedna sa jej pačila a do školy jej treba a si niečo dokupit tak uvidime čo povie uč. :grinning:
29. aug 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky zdravím vas sme doma bolo super ale som uplne unaveba po ceste tak idem spinkat zajtra sa ozvem :slight_smile: :slight_smile:
30. aug 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni.tak už sme zas tri :grinning: ja som tiež unavena lebo sme davali dlažbu na terasu davali sme to na suchy beton a ja som položila taaaaky kus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: leni vitaj doma potom daj vediet ako bolo :slight_smile:
pacna moc sme neoslavovali len sme otvorili sampus a vypili nas najkrajsi darek bude nase vytuzene miminko ked sa nam to splni vcom verime :slight_smile:
podarilo sa kupit bundicku?veru uz pozajtra idu deturence do skoly-skolky uz im to zacina..velmi rychlo ubehli tie prazdniny :wink:
31. aug 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nebola som lebo sme mali robotu, kupime v utorok :slight_smile:

dnes je krasne vonku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: len tie rana su studene
31. aug 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čavte konečne poriadne vyspatá po včerajšku aj obed už navarení aj zjedeny :grinning:

na dovolenke bolo super maleho sme z vody nemohli ani dostat len ked už drkotak zubami tam na chviločku vašiel osušil sa a utekal zas bol zlatý len som ho musela stale natierat lebo on nechce byt čierny ale aj tak sa trošku opalil ešte som nestiahla fotky z fotaka ale niekedy cez tyžden stiahnem tak potom dam aj do albumu :slight_smile:

a ešte niečo na dovolenke som mala mat mrchu a ona nikde :grinning: tak si idem v utorok kupit test :wink:
31. aug 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej leni dufam že vam to vyjde :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
31. aug 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj babenky dnes sme si pospali od zajtra začina režim :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pekny dnik prajem :slight_smile:
mne dorazila mrcha nad ranom,pobolieva ma aj brusko..no proste parada :confounded:
idem zehlit bo mam kopu pradla na zehlenie :sweat_smile:
1. sep 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj csilka vybavila si na poistovni?dufam ze ano ja strašne nerada idem u nas niečo vybavovať :angry: :angry:

lenand daj vediet ako dopadol test ja som zvedava tak trosku :sweat_smile:

dobruuuuuu nocku idem sa sprchnut a spat rano treba vstavat do skoly :confounded: :rolling_eyes:
1. sep 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nie pacna..je to hrozne ked potrebujes cosi vybavit..volat im tam treba stokrat kym mozem prist..bo bud maju dovcu alebo su na vyjazdoch...zajtra tam volam zase a uvidim..
idem spinkat pod paplon lebo je mi na nic lezie na mna chripka a mam teplotku ... :angry: :angry:
1. sep 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky :slight_smile:
2. sep 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko tak mam len dobre spravičky testik bol pozitývny potom hodim do albumu musim najst šnuru od fotaka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. sep 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mam v albumiku kuknite :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. sep 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni tak gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem je to super spravicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
inac bola som v poistovni..nic som nevybavila bo jedna z nich co schvaluje lieky je na dovolenke a aj jedno tlacivo mi chyba tak musim to este preriesit aby bolo vsetko ok :slight_smile:
2. sep 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: leni aj ja gratulujeeeeeem nech sa to chyti aj nas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. sep 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a nakoniec vysvitlo ze ja mam vsetky tlaciva..len ta v poistovni nevie co ako ma robit...takze som im tam volala..aspon ze sa ospravedlnila..hoci poznamenala ze odkedy su tieto novoty zavedene ohladom ivf....takze buduci pondelok tam musim ist nanovo :unamused:
2. sep 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilka no to je teda ved to cloveka vytoci :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
3. sep 2008 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
no ved ano pacna aj ma to nahnevalo ze ako nemoze vediet ze co ako chodi pri vybavovani ivf..nech mi nepovie ze tento rok tam este nikto s podobnym problemom nebol... :unamused: a aj ked su novoty -tak oni to maju vediet,no nie?no ale nechajme to,v pondelok snad vsetko vybavim a potom uz len do KE v poistovni to podat aby to schvalili- este to potrva :wink:
inac baby som chora,mala som aj teplotku.vcera som si kupila panadol,tak ho beriem aj nos mam upchaty...uff uz davno som mala chripku... :angry:
3. sep 2008 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa lieč a najlepšie je vypotit to vo dvojici :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem moja urcite bude tak :grinning:
3. sep 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kočky včera som bola prvý den v praci na poobednajšiej smene prišla som taka unavená a doma už tiež všetko spinkalo :pensive:

dakujem vam a budem vam držat pršteky nech aj vam to víjde ešte to nemam potvrdené od dokyho tak dufam že bude všetko v poriadku :dizzy_face:
3. sep 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam ze budes mat vsetko ok leni a potom zmen pas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok