• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
ja idem treba mi zavarit hrusky a varit aj vlasy chcem zafarbit tak papa :wink: :dizzy_face:
3. sep 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok moja ja uz mam hrusky zavarene,tento tyzden chcem papriku kapiu kupit a zavarit a mozno aj pomazanku spravime :slight_smile: v sobotu sa chystaju muzi po drevo,a mi s mamou budeme varit,aj nejaky kolacik upecieme... :wink:
co mnam ides varit?ja som varila vcera poobede tak teraz netreba,idem pozehlit este zopar veci my zostalo :wink:
3. sep 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si idem ešte asi lahnut tak na hodinku a potom budem robit lečo tak dnes mame zavarací den :grinning:
3. sep 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak lečo dorobené sterelizované a idem do práce čavte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. sep 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tetusky dnes na mna čakaju zas jablka a ku večeru pojdeme ku sestre po dalšie :grinning: ked pride mužik z roboty :slight_smile:
4. sep 2008 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pekny dnik zelám :slight_smile:
ste sikovne kocky.ja dnes alebo zajtra chcem ist kupit tu papriku kapiu a bielu okruhlu papriku a zavarit to :wink: mame to moc radi :slight_smile: pacna a s jablk co robis kompot? :slight_smile: ja som niekedy aj nutelu robievala..mnam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. sep 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kompot a nutelu neviem mas recept? možno nastruham do fliaš na kolač
:grinning:
včera som Dominike oprala tričko a stalo sa mi ze mi vybledlo na slnku čo stym neviete?ono je pol hnede a pol ružove keby som ho cele zafarbila na hnedo? :confused:
4. sep 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano mam pacna pohladan na tu nutelu a napisem ti do ip-ka poobede ok? :wink: dievcatam by isto chutila nutela :slight_smile: neviem co stym trickom,ci bude lepsie ked to zafarbis...neviem.. :confused:
4. sep 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breeee raaaanko zienky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

sestra dala plnu krabicu jablk a su vynikajuce necham aj Dominike do skoly :slight_smile:
5. sep 2008 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kočky idem do prace tak len na skok cele doobeda som ležala v posteli lebo mi bolo zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: som strašne unavená
5. sep 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa mavate?

csilka ak sa ti bude chciet napis mi ten recept na nutelu dakujem :grinning:
8. sep 2008 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: pacna mas ip-ko :slight_smile:
leni a ty ako bola si uz u dokiho? :wink:
9. sep 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky :grinning:
nemam moc dobru naladu boli ma brucho ako na mrchu :frowning2: este nedosla ale ak pride tak som zas sklamana tak som dufala :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

dnes mame vyrocie 8 rokov čo sme spolu a ja mam 30rokov uf :wink:
9. sep 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupiiiiiiiiiiiiiii pacna tak gratulujem k dvojnasobnemu sviatku :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bude aj oslava?? :dizzy_face: no ved 30-ku trosku aj s vyrocim svadby treba trosku oslavit :dizzy_face: :dizzy_face:
to sklamanie aj ja poznam..ale nebud smutna ono sa to podari ked budes najmenej cakat :wink:
teraz musim ist do prace tak páte zatial :slight_smile:
9. sep 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky teraz som sa dozvedela že sestra je nemocnici čaka babo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak čoskoro budem 10x teta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sestra ma Tamarku a je cisarskym :unamused: ma iba 2.40 :confounded: a som rada že sa narodila kedy ja a približne aj v tu istu hodinu :grinning: :grinning:
9. sep 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kočky ešte som nebola u dokyho až v piatok idem tak sme sa dohodli z dokym inač sa mam dobre len večer som už utahaná teraz robim rano a vlastne už bi som chcela robit aj len rano tak sem budem chodit iba poobede ked budem stihat ale nebojte stale vas budem informovat čo nové

pačna gratulujém k dvojitému sviatku a ako pozerám si tu medzi nami najmladšia :grinning:
9. sep 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacna gratulujem ze si uz 10 nasobna tetuska :slight_smile: :wink: superrrrrrr budete oslavovat s Tamarkou naraz :slight_smile: a to neva ze ma len 2,40kg ved ona to dobehne :slight_smile:
9. sep 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sestre museli vyoperovat pol maternice :frowning2: :frowning2: ale bude to dobre ešte som s nou nehovorila počkam kym sa trošku zotavi
som strašne zvedava na Tamarku joooj taaaak by som ju vystiskalaaaaaaaaa :grinning: :grinning:

lenand dakujem :grinning:

brucho stale boli a ešte nic :angry: :confounded:
10. sep 2008 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny dnik zelám :slight_smile: to mi je luto pacna ze sestre museli zobrat pol maternice :frowning2: kedy pojdete kuknut malu?
idem si dat kafe a nieco pod zub :wink:
10. sep 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csilka ja za nou asi nepojde chodit nemože ešte a u nas deti moc ukazovat nechcu :angry: a mužik chodi až večer domov a s babami tam ist prišla by som o nervy :grinning:

už mas vybavene v poistovni? ja som kavu akurat dopila. :slight_smile:
10. sep 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aj ja pijem kavu :slight_smile: no neva ved ked pridu domov tak pojdete pozriet :slight_smile: ked rodila muzikova sestra tak sme boli pozriet v nemocke ,ona rodila v madarsku a pustili este som aj na izbe kukla ostatne deticky..ale to uz bolo 10 rokov dozadu :slight_smile: :wink: onedlho bude mat krsny syn 10 rokov. :dizzy_face:
ano uz som dala tlacivo do poistovni oni schvalia lieky a poslu to dokimu do KE :slight_smile: Akurat este aj do kosickej poistovni mi treba dorucit tlaciva...to este som neodoslala :wink:
10. sep 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nech ti to vyjde :slight_smile: :wink:

ja ešte musim dnes umyt okno v spalni a vymenit zaclonu :slight_smile: a čo budem varit vobec neviem :unamused:
10. sep 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pacna :slight_smile: mne este tiez zostalo okno v kuchyni neumyte ale to viem az vecer umyt bo tam vtedy nesvieti slnko :wink: a dievky sa ti maju ako?paci sa starsej skola? :wink:
10. sep 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ano len to vstavanie jej akosi nejde :unamused:
a zas Beatka ta by vstavala hned len som rada ked si ona pospi lebo jej sa usta nezatvoria cely den :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ti napisat ten druhy receptik,ok :slight_smile: poslem do ip. :slight_smile:
10. sep 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem si zlata :wink:
10. sep 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. sep 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kočky aj mne treba umyt okno v kuchyni ale zatial to odkladam všade som stihla ešte ked som bola boma len kuchyna mi ostala :unamused:

dnes sme mali v školke rodičovské združenie a o tyžden chcu organizovat brigadu tak to pošlem mužika nech pekne ide chcu natierat parapetné dosky a ja by som sa určite zvracala lebo stači že citim vone a pachy a už ma šponuje včera ma naplo z pomaranča ako som ho lupala tak ta vona mi udrela do nosa a už ma napinalo no hroza ale čo vydržím nie :slight_smile:
10. sep 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni tak vone ti vadia? :slight_smile:

ja som dnes dostala mrchu a som z toho neštastna :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: aj mužik bol sklamany :frowning2:
11. sep 2008 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok