Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
7. nov 2008

čavte čo dnes porabate my sme boli s mužikom na nakupi išli sme do dračika lebo som chcela pre oliverka taky žeriav na narodeniny ale zatial ho nedostali tak dufam že do 6.12 budu mat lebo v katalogu je a kupila som si aj tehu nohavice lebo stale chodím len v jedných rifliach tak nech mam na striedanie niečo tie tehu veci su take drahé ale čo už dnes ideme na oslavu kamoškyna malá ma 2roky tak sa detičky trošku pohrajú 🙂

csilla76
7. nov 2008

Ahojte,uz som tu davno nebola 😉

v ke som pochodila fajne,uz mam v chladnicke 5 krabiciek gonalu a moja penazenka je lahsia o 12 000sk takze idem na to 🙂 21.11 decapeptyl a potom 1-2 dec.stimulka pravdepodobne 🙂 uz len aby to vyslo 😵

pacna ako sa mavate?deticky ako? 🙂 mi sme boli dnes na farme kuknut koniky,bola tu aj mojej znamej mala tak sa jej velmi pacili koniky,aj sa pohojdala na hojdacke a tiez vyskusala smykalku takze sme si uzili teple slnecne luce 🙂

leni krasne ti pribudaju tt 🙂 ta to ti verim ze su drahe tehu gate 🙂 ale co uz ked to potrebujeme tak kupime,ze 🙂

pacna
7. nov 2008

ahoj baby už som si myslela ze si tu budem pisat sama 😉

csilka super tak nech sa dari 🙂

muž požičal horor a zaspal pri nom 😅 tak sa kukam sama a aj do počitača dubem 🙂

Beatke akosi rožky rastu neviem si s nou rady no horor len ma vyštavuje z nervov 😖

csilla76
11. nov 2008

Ahojte 🙂

no vyberam nas az z piatej stranky....

dakujem pacna,mas peknu fotku 🙂

pacna
11. nov 2008

ahoj csilka dakujem ako sa maš? 🙂

csilla76
11. nov 2008

ahhhhhhhhhhhhhhhhhhooooooooooooooj 🙂

dakujem mam sa ok..tak pomalicky 😉 a vy ako?co nove? 😉

lenand
11. nov 2008

ahojte ja už som pozerala že kto nový sa nám pridal až potom som si všimla že to ma pacna novú fotku superv 🙂

inač sa mam ok v piatok mam poradnu idem davat krvyčku na genetické testy tak dufam že budu v poriadku a dufam že už budem mat aj foto teda skusim opitat

csilla už sa tešim ako budu tebe zachvílku pribudat tt 😵

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

csilla76
11. nov 2008

leni cavesko..jupiiiiiiiiiiiiii krasne ti pribudaju tt 🙂

dakujem,a verim ze to tak bude 🙂

lenand
11. nov 2008

csilla to si píš že to tak bude ja v to verím že sa to do tretice podarí a budem na teba mysliet aby sati to poderilo 😵

csilla76
11. nov 2008

juj dakujem si velmi zlata 🙂

ja by som taaaak chcela taky pekny darek pod stromcek,to by bolo najkrajsie..nic ine si ani nezelám 🙂

pacna
12. nov 2008

csilka určite sa podari držiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime ti palčeky 😉 to by bol krasny darček 🙂 🙂

csilla76
12. nov 2008

ahojte ja len na skok a ficim do prace 🙂

dakujem vam ste zlate 🙂 aj tebe pacna drzim palce aby sa cim skorej zadarilo 😵

pacna
13. nov 2008

csilka diky 😉

leni tešim sa na fotečku 🙂

dnes sa chystam do mesta. už mate pokupeneho Ježiška? 🙂

lenand
13. nov 2008

čavte ešte nie ale zajtra ideme do dračika mame tam odložený žeriav na baterky to bude pod stromček a kedže oliver sa narodil na mikuláša tak na narodeniny dostane drahu vlačik thomas teda dokupime ešte kolajnice a jeden vlačik lebo doma už jednu mame a da sa dokupovat aby bola vetšia 🙂 zajtra po poradni sa ozvem ako sme dopadli 😵

pacna
13. nov 2008

u nas v meste dračik nieje až v Ziline 😖

držim palce az je vsetko ok 😉

lenand
13. nov 2008

pacna ani u nas neni len v humennom ale idem na krv k endokrinologičke tak sa tam hned zastavíme 🙂

pacna
14. nov 2008

leni tešim sa na fotečku 😉

dnes som chcela ist ku sestre ale mužik sa vracia z roboty tak nejdeme možno v pondelok.

csilla76
14. nov 2008

Ahojte krasky 🙂 ako sa mavate? 🙂

veru sup sem s foteckou leni....juj Olik bude mat krasne hracky jupiiiiiiiiiiiiii

a ty pacna co kupis dievcatam na vianoce?mate uz vyhliadnute?

pacna
14. nov 2008

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej leni babenko supeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

csilka oni chcu babiky, pračku, knihu a možno bibliu ale čo z toho a možno čosi naviac 🙂

csilla76
14. nov 2008

kuk kuk albumik leni..pekna bambulka tam je len sa pekne opatrujte 🙂

no hej ved deti sa tesia najviac hrackam 😵

pacna
14. nov 2008

bude to dievčatko? 🙂

csilla76
14. nov 2008

ja neviem pacna ci bude dievcatko,len nech je zdravucke 🙂

co planujete na vikend? 🙂

pacna
14. nov 2008

este neviem asi nejaku robotu ale mna koleno boli tak neviem 🙂

csilla76
14. nov 2008

co mas presilene,?co si robkala?hlavne nech ta dlho neboli 😉

pacna
14. nov 2008

ja mam už dlhsie problemy bola som aj u dr. ale nič iba mi vravel že mam cvičit tak neprijemne mi v nom vrzga a sem-tam sa mi na celom kolene spravi modrina 😒

si mila csilka. a vy čo planujete? 🙂

csilla76
14. nov 2008

fiha..to je potom nemdobre....svokra pouziva Fix kremik a vraj jej pomaha..este si neskusala?

ja neviem co budeme..muzik robi aj cely vikend......svokra navrhla ze by sme zajtra mohli zarezat zo 2 sliepocky tak uvidime.........urcite budem varit,prat a pratat..mozno aj okno umyjem aby som mala pocas stimulky pokoj..... 😉

pacna
14. nov 2008

tak tak csilka potom si budes len vegetit 😀 😀 😀 😀

teraz mastim s konskou mastou,skusim ten fix diky 😉

csilla76
14. nov 2008

ok no skus co ked pomoze 😉

veru uz sa mi to pomaly blizi 😅

lenand
15. nov 2008

čavte kočky kontrola dopadla dobre babetko sa vyvíja a rastie ako ma
včera prišiel oliverko zo školky nachladnuty a kychal vkuse a dnes to prašlo aj na mna tak len ležim a pijem čaj s medom tak dufam že to rychlo prejde a nebude to horšie

csilla76
15. nov 2008

leni prajem skore uzdravenie.... 😉

inac ahojky 😉