Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
15. okt 2008

ahojte kocky 🙂 pacna co sa deje?hadam nic vazne
mne sa vari polievocka tak idem ocistit do nej zeleninku a potom do prace 🙂

lenand
15. okt 2008

ja som dnes bola s oliverkm u doktorky štipol ho v noci komár a dost blizko očka a mu to opuchlo tak som pre istotu išla dostal čipok do zadočku a kvapky do očka a ešte ho aj preočkovali proti žltačke tak to bol plač tak musime ist do mesta a niečo si kupit ako odškodné za to očkovanie

lenand
15. okt 2008

a ešte ta mega davka
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lenand
18. okt 2008

posuvam sme na 3 strane

pacna
20. okt 2008

ahojte kočky ako sa mavate? u nas sa to trošku ukludnilo aj ked neviem dokedy 🙂

csilla76
20. okt 2008

Ahojte 🙂

ako sa mate?ja som vystavena normalne sa mi nic nechce.v sobotu tu boli nasi zavarali sme kompoty z duli a tiez robili lekvarik.drzte sa!z 25kg duli sme robili lekvar,14kg cukru sme dali do toho 🙂 ale samozrejme sa to rozdelilo na 2 casti pre nas a pre mojich rodicov.svokra pomahala ale ona nemoze sladke bo ma cukrovku.cely den sme sa babrali stym.aj syr z duli sme urobili do formy,je to mnamky sladkost 🙂

v nedelu som prala 4 varky bo sa to nakopilo,najma muzikove prac.odevy.medzitym sme oberali hrozno a potrvalo to do vecera.takze sa tesim ze uz to mame za sebou 🙂 muzik bude vinko robit z toho 🙂

zajtra ideme ku gyndosovi,bude muzikovi robit spermos,aj moje vysledky by uz mali byt z cytologie a HP,som zvedava ake budu 🤐

pacna som rada ze sa to u vas trosku ukludnilo,no snad bude u vas aj u nas ok.

pacna
20. okt 2008

csilka dobre pochodte drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim palce.

teda vy ste šikovne kedy odpočivate? 😅

csilla76
20. okt 2008

dakujem pacna potom dam vediet 🙂

oddychujeme obcas...ale uz by bolo treba viac oddychu citim to 🤐

pacna
21. okt 2008

ahoj kocky pekny den prajem 😀 😀

csilla76
21. okt 2008

pekny dnik zelám. 🙂

tak dnes sme objednany na gyndu o 13:30 tak drzte palce 😉

co na dnes planujete kocky? 😉

pacna
21. okt 2008

pojdem ukladat drevo asi a varit a upratovat a tak.

držim palce csilka 🙂

csilla76
21. okt 2008

dakujem pacna. 😉

aj moj muzik isiel drevo stiepit,ze aspon dovtedy kym netreba ist nieco porobi 😉

lenand
21. okt 2008

čavte kočky tak ja už chodím do prace tak len teraz som nakukla zatial pohoda da sa to zvladnut csilla daj vediet ako si dopadla na gynde ja by som mala ist v sobotu tak tiež som zvedavá 🙂

pacna
22. okt 2008

ahojte kocenky leni je ti už lepsie? ako brusko rastie?ty chodis v sobotu na gyndu? 🙂

csilka tak ako si dopadla dufam že dobre 😉

csilla76
22. okt 2008

ahojte 🙂

tak poreferujem,cytologia v norme az na malinku bakteriu v posve,zopakovat po 6 mesiacoch

HP v norme len trosku zvyseny progesteron ale vraj nevadi,tak uvidime.

este som si dala urobit odber na onkomarkery koli endometrioze,zajtra som mala ist na krv ale teraz ma to

napadlo ze zajtra neviem ist tak az buduci tyzden.

objednala som sa do KE tak mam ist 31.10.

leni v sobotu ides na sono?to aj cez vikend sa moze?

pacna co planujes na dnes?varis?

pacna
22. okt 2008

idemvarit fazulu včera som robila kosicke masko a len sa tak zaprasilo.dam prat a potom pojdem mužovi ulozit jeho "haraburdy" 😀

pacna
23. okt 2008

tak u nas prši ☹

chcela som ist ku švagrinke no dnes im menia okna tak pojdem nabuduce. 🙂

pacna
24. okt 2008

baby brrrr dnes som mala uplakane sny snivalo sa mi že mama mala dievčatko Veroniku a chcela ju dat do domova,ja som tak hrozne plakala a povedala si že si ju vezmem neskor k sebe ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢

asi si tu pišem sama so sebou kde ste kocky? 🙂

csilla76
24. okt 2008

ahoj som tu 🙂

csilla76
24. okt 2008

to bol teda sen...necudujem sa ze si z toho mimo 😢

ja mam dnes volno,takze si dam taky upratovaco-zehliaci dnik.

vecer ideme tlacit kapustu do suda.vy zvyknete robit,?

pacna
24. okt 2008

my sme robili no pravidelne sa nam kazila lebo sme ju jedli len my s mužom,možno buduci rok. 🙂

dnes vypada že bude pekne, včera ked pršalo nic sa mi nechcelo 🙂

csilla76
24. okt 2008

mi sme tiez roky robievali spolocne so svokrou,ale vlani to porozdavala rodine,bez nasho opytania a ked som chcela robit plnenu kapustu tak som nemala z coho 😠 a to sme jej za polovicu platili 😠
takze teraz si robime osobitne,objednala som rezanu kapustu takze vecer to natlacime ked muzik pride z prace. 😉

lenand
25. okt 2008

lenand • 1d, 13tt • Dnes o 20:54
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
čavte kočky ja som dnes bola na kontrolu lebo moj doky služil tak mi zavolal že možem prist všetko je v poriadku babetko rastie ako ma tak super foto nemam lebo v nemocnici sa im pokazila tlačiaren tak 14.11 idem k nemu do ordinacie tak snad potom už bude aj foto

csilla76
25. okt 2008

leni super spravicka,tesim sa ze vsetko v poriadku a ze babo pekne rastie 😵

pacna
27. okt 2008

leni fakt super že je všetko ok 🙂

idem spravit babam nejaku poličku na barbiny len ešte neviem aku 😀

čo porabate?

lenand
27. okt 2008

čavte kočky tak ja som už doma z prace ale neviem či sa nehodím na marodku nemame robotu ludí davajú na 60percent tak uvidím inač sa mam fajn a bruško mi pekne rastie už aby si začala stimulku csilla a mohli by sme spolu tehulkovat 🙂

pacna
29. okt 2008

ahojte kočky ako sa mavate?

csilka čo nove?

leni drž sa 🙂

lenand
31. okt 2008

čavte dnes je vonku super mam doma aj oliverka tak asi pojdeme na prechadzku trošku
csilla dobre pochod v košiciach a potom šup na stimulku 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pacna
31. okt 2008

ahoj leni už ti nebyva zle?

my sa dnes chystame ku svagrinke. 🙂

pacna
3. nov 2008

ahojte babenky ako sa mavate? 🙂 🙂 🙂 🙂