Spenená stolica u štvormesačného syna

anaj44
2. dec 2017

Synček 4 m má spenenu riedku stolicu má niekto s tým skúsenosť? Dakujem

lorela
2. dec 2017

@anaj44 Pri hnackach ide o normalny jav.
Skus nasadit miernejsiu dietku a hlavne dostatok tekutin. Ak by do pondelka problemy pretrvavali, tak k lekarovi.

deti95060810
2. dec 2017

daj smectu...dáva sa aj malým detičkám... odporúčam mať stále doma a v prípade hnačky dávkovať podľa návodu...

emi16
2. dec 2017

Zalezi ako casto to ma
Ci kojis? Ak ano jedla si nieco nove?
Nakadex probiotika su pri hnackach dost ucinne
Ak kojis daj si dietku

emi16
2. dec 2017

Plus ryzovy odvar moze

zuzka1008
2. dec 2017

Pri kojenych deťoch moze byt, nič výnimočné, naša mladšia mávala stále, aj zelenú kadejaku
plne kojená -doktorka povedala ze to nemám riešiť, su to len myty že zelená je tzv hladova, pre istotu vyter,bol ok

marlenka222
2. dec 2017

Baby ja viem ze ma tu ukamenujete ale u nas pomohla lyzicka kofoly (nie coca coly ani inych ale klasika kofola). Rozumiem obsah cukru kofeinu nah sladidiel a oxidu uhliciteho sytene a blablabla ale ked vam dieta plienkuje o 106 chcete mu pomost. 😒 a ked uz fakt nic nemate po ruke skusate

lorela
2. dec 2017

@anaj44 Prepac, precitala som 4 roky a nie 4 m. Pri takto malom babatku by som zvazovala lekara uz dnes, ak stolica bola velmi riedka a trva cely den.

lavieenrose
2. dec 2017

@anaj44 najprv skuste ryzovy odvar a probiotika...na pohotovost by som nesla moze schytat ovela vaznejsie ochorenie

anaj44
autor
2. dec 2017

Ďakujem všetkým za radu bohužiaľ dietujem už dlho. Môj je citlivý na všetko ani nepíšem čo nemôžem. Ale jem iba chclieb jogurt rastline maslo mäso ryža cestoviny zemiaky mekvu, cibul iba do varenia a jablká sem tam hrozno soletky nič viac a sladké Max piškóty a vesnu .. tak už neviem čo by som dala preč

Malému nič nie je ani nie je nervózny ani by som na to neprišla ale na usg bruska mi to ukázala dr

evkano1402
2. dec 2017

@anaj44 moj ma spenenu stolicu, ked pijem mineralku, vineu, kofolu a pod. proste nieco sytene

anaj44
autor
2. dec 2017

@evkano1402 pijem iba čistú vodu aj čaj mám zakázaný aj keď som si dala nedávno šípkový

prevenar
2. dec 2017

@anaj44 moze to byt reakcia na mlieko / mliecne vyrobky , alebo lepok . ...alebo oboje. samozrejme , de facto to moze mat milion pricin.