Svrbenie pošvy

medailonka
31. okt 2021

Ahojte chcem sa opýtať či aj vy ste mali taky problém už týždeň ma veľmi svrbí v pošve volala som aj svojej Dr dala mi aj vag tablety aj masť nepomohlo dva dni používam canesten krém a od včera rosalgyn výplach včera už bolo dobre dnes zas začalo chcem sa opýtať po koľkých dňoch po tom rosalgyne a canestene Vás to prešlo úplne a ako najdlhšie Vám to trvalo to svrbenie

maruslienka
31. okt 2021

@medailonka Ahoj, ak nezaberu, treba volať doktorke a isť na vyter. Mozes tam mat bakteriu odolnu na tie ATB co ti dala. Ja beriem tie lokalne lieky 12-14 dni, zaberu mi vzdy az na 10.den, potom uz je dobre. Skore uzdravenie 😉

brumbrumbrum
31. okt 2021

@maruslienka 😶😶😶😶 kamarátka takto 10dni brala Gynoflor a absolútne nepomohol, že 10dni utrpenia (mala brať 12), dal jej doktor Fluomizin, po 2-3tabletkach už pokoj ale dobráka všetkých 12.
@medailonka podľa mňa aj teda záleží od tých liekov,čo si dostala

oila
31. okt 2021

Toto je dobre, co si urobila zo spodu. Ale treba podla mna mysliet aj na to, ze preco tie problemy vznikaju. Mne toto sposobovala oslabena imunita, ze sa proste problemy na mna lepili a pomohlo mi pri tom uzivanie Wobenzymu, aby som sa z toho dostala a samozrejme aj ten krem od spodu pouzivat aj nadalej je fajn.

medailonka
autor
5. nov 2021

Čaute minule som sa tu pýtala no a rosalgyn aj canesten používam od soboty je to lepšie není to už až také hrozné ale ešte to není ok volala som včera aj svojej Dr som objednaná na utorok ale vravela som to aj kamarátke a ta mi dala tablety polygynax a masť pimafucort ale bojím sa to brat ale chcem mať už pokoj tak neviem ci môžem aspoň do toho pondelka

maruslienka
5. nov 2021

@medailonka polygynax su lokalne antibiotika, to by si nemala brat pred vyterom z posvy, co ti zrejme. V utorok spravi, lebo mozes mat potom skresleny vysledok z vyteru...podla bakterii co tam najduvo vytere ti nasadia lokalne ATB co zaberu, to sa tiez vo vytere zistuje ich citlivost na ATb....ja som si tiez raz tak dala pred vyterom co som doma mala polygynax ( to su ATB), tak ma gynekolog zjazdil, ze ako mi teraz spravi vyter 🙈 lepsie pockat na vyter a nespekulovat

maruslienka
5. nov 2021

@medailonka ak budes brat ATB len chvilku a vysadis ich, moze ta potvora bakteriia alebo kvasinka sa stat necitliva na tie lieky ..a uz ti viac nezaberu ked ti doktorka predpise...to sa vola rezistencia na antibiotika, mrkni na nete nejake zasady uzivania ATB, vsade to pisu 😉