Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

mireag
27. okt 2009

isri, mm sa vytrepal z postele so zalepenymi ocami asi o hodku, tak som mu strcila do ruky test... On tam nic nevidel...Co dodat... 😀 S mamou som este nevolala, lebo by sme obe hned zacali revat ako kozy. 😀

ifulka, neboj nic, je vas tu vela na rade, tak dufam, ze // budu pribudat.

Baby, dakujem za gratulacie, ste strasne zlate! 😵 Drzim sebe aj vam tehuliam a snazilkam siiiilno palce. 🙂

irsina83
27. okt 2009

miri tak takto som bola aj ja nasrata ked som si ho vtedy kupila po tom nasom rozhovore... no a vidis 😀 .... ja som to dlho predychavala... ani moj mm neveril a tiez sa mu palica nezdala tak vecer som si spravila dalsi...
super moja, strasne sa tesim a budeme tehulovat spolu aj s so sharkou...a o chvilu sa k nam pridaju aj ostatne baby. nakazime to tu virusikom TTT 😀 😀 fakt sa velmi tesim s tebou lebo aj ty si bola ku mne zlata a podporila si ma, ja si to velmi cenim 😀

sarafortuna
27. okt 2009

tak to tu máme riadny vírus - dufam, že to bude pandémia tejto témy...
mireag, blahoželám a držím palce.... 😉

aj ja chceeeeeeeem 😢 😢 😢
mna dnes picha vlavo som 11.DC - sa teším že nám svitá nová nádej.....

mireag
27. okt 2009

isri, no na vecer a zajtra rano si musim ist este nejake testiky nakupit. Vlastne budem testovat, pokym ma to bude bavit. Do nedele casu dost. 😀
Od 7DPO som citila, ze je to tam. Zacalo ma boliet bruho a s pribudajucim dnami sa to stale stupnovalo + zacali boliet prsia. A stale som si opakovala, ze nato nemozem mysliet, lebo to nevyjde a ze si nesmiem nic nahovarat.... 😀

sara, dakujeeeem. 🙂 Tiez som mala s kazdou pribudajucou tehulou vacsiu nadej. 😵

Tak sup sup do snazilkovania, ovu je coskoro tu. Mas graf? 🙂

irsina83
27. okt 2009

miri tak prsia ta trosku potrapia, mna na zaciatku dost boleli,ani na bok som nemohla lahnut. kedy idem na krvicku? v 4tt je uz vidiet aspon zvacsena sliznica. ja som letela hned na druhy den,nevydrzala som 😀 brusko bude trosku pobolievat lebo maternica pracuje a roztahuje sa 😀 mimi si robi hniezdocko 😀

vyloz nozicky a odpocivaj 😀

mireag
27. okt 2009

isri, no som v robote, tak si ich moc vylozit nemozem, ale doma to urcite dobehnem. 😉

Na druhy den..? No vlastne tebe uz meskalo. Ja idem buducu stredu,
lebo mne este ani len mrcha nemeska... 😀
HcG by bolo este minimalne, ak by vobec nejake bolo. 😅

shaarka
27. okt 2009

mire, ja som bola na 18.DPO 😉

mireag
27. okt 2009

shaarka, no mne do vychadza na 19DPO. Aku si mala hodnotu hcg? Si si sama zavolala na rastislavku do labaku, nie? Lebo ja uz som tam raz volala a hned na druhy den po odbere mi povedalil vysledok.

irsina83
27. okt 2009

miri sice mas pravdu, mne meskalo vsetko 🙂 to som nejak opomenula... no ked ti ukazal test // tak krv by to uz potvrdila aj ked vysoke by to nebolo. mne meskalo 3 dni a test mi nic neukazal az o tyzden s hcg 280,60. som zvedava a drzim ti palce moc. 😀

sharka a tebe kolko zistili hcg na prvom odbere?

shaarka
27. okt 2009

mne krv nebrala, ved naco? testy pozitivne, machulka v maternici, takze sme len cakali.
krv mi brala az 5tt+5, hCG bolo 17 740 mIU/ml

irsina83
27. okt 2009

sharka to je krasne hcg na 6tt, uzasne 😀 v nemocnici mi o tri dni stuplo na 690 a o dva dni neskor bolo hcg 1600 mIU/ml. takze stupalo mi to dobre. ja teraz ani neviem lebo naposledy mi krv nebral lebo sme videli srdiecko a dal mi hned aj matersku knizku. ale dufam ze mimi je ok 😉
mavas aj nevolnosti alebo nejake chute ci citlivost na pachy?

shaarka
27. okt 2009

tak mna hCG zaujimalo kvoli moznosti dvojiciek 😀 ale tie sa nepotvrdili.
uz taka vzrusena z toho vsetkeho nie som, lebo zajtra idem na ten velky ultrazvuk a tolko veci sa moze pokazit, ze az. takze myslim skor na to, ci nema nejake vady, ci ma ok srdiecko, ci sa mozog pri mojej znizenej funkcii SZ dobre vyvinul, ci ma 5 prstekov na oboch rukach... a rozne ine veci.

cuch mam asi lepsie vyvinuty, citim vsetko velmi dobre. ale nic mi nevadi, dokonca ani vonavky, ci kuchynske vypary. vseobecne nemam ziadne problemy, az mi je to divne. alebo som si zvykla?
nie, nejak nevenujem tomu pozornost. to, ze mi menej chuti maso, nie je dolezite.
ale naozaj, ako keby som ani nebola tehotna.

jedinym fakt totalnym obratom je to, ze od pozitivneho testu som nemala v ustach ani kvapku alkoholu a ani raz som si nepotiahla z cigarety. takze toto je zvlastne, trosku mam abstak 😀 tym, ze sa necitim tehotna, si moje telo pyta klasicke piatkove zurky 😀 😀

mireag
27. okt 2009

shaarka, drzim palce na zajtra. Neboj, bude mat vsetky pristiky a ostatne ako sa patri. 🙂
Kedy ti videla dr. machulku. Hned ten 19dpo?
Baby, no musim sa posunut o level vyssie, lebo dotaraz som citala iba o LH, FSH, zltom telese a pod... 😀

irsina83
27. okt 2009

sharka drzim palce na zajtra, daj vediet co a ako..
mne byva zle od zaludku a vysmazane napr. rezne nemozem ani citit ani jest...je mi hned zle. ale inak nic ma neboli a vsetko ok. to je dobre ze to nejak extra nepocitujes ako zmenu... mne uz prestali abstaky na cigu ale to asi kvoly zaludku ale tebe ked nic nieje tak je to asi sem tam mas chut...
ok kocky pekny dnik zatial zelam musim letiet,papa

shaarka
27. okt 2009

tak radsej ziadne priznaky, ako neustale vracanie, ze? 😉
hej, na olej som aj ja citliva, ale to som bola stale.

mire, presne tak som sa citila aj ja - zrazu mi bolo vsetko, co som vedela, naprd, a prost eosm sa utopila v zaciatkoch - nevedela som, co a ako 😀 😀 😀 sranda, ze?
nuz, iny level je iny level 😀

a machulku hned - citaj v albume

mireag
27. okt 2009

Ja by som si aj grcla, nech viem, ze sa nieco deje. 😀 Zatial mi ide len rozdrapit podbrusko... 😅

Kokso, neviem, kde je sever... 😀 Idem citat... 😉

irsina83
27. okt 2009

no ja vy som tiez asi radsej grcla rano ako ked ma bolieva tristvrte dna zaludok. musim sa stravovat light a este aj rano zacinam ovsenou kasou, co tiez nieje az take chutne. 😠 ale mavam aj lepsie dni kedy to tak strasne nezasiahne 😉
miri to je dobre znamenie ked ti ide rozdrapit podbrusko, mimi rastie 😉

mireag
27. okt 2009

Som sa rozhodla, ze v pondelok pojdem na sono, lebo len tak sa co najrychlejsie dostanem k dr.
Na UTZ sa totiz netreba objednavat. Budem 17DPO a ked aj nic neuvidi, aspon mi povie, co dalej.
Ci mam ist vobec na krv, ak uz uvidi machulku, ci treba PN atd. Nebudem cakat este 2 tyzdne.

irsi, ovsenu kasu mam rada, ale my si ju robievame s vodou, nie s mliekom, dame si tam vlasske orechy, rozpucime banan, jablko a pridame hrozienka. MM si dava aj med. Je to vyborne. 😉

irsina83
27. okt 2009

miri,

len pekne chod k dr. ja si myslim ze minimalne zvacsenu maternicu uvidi (aj mne bolo len to vidiet na prvy krat). no tu ovsenu kasu si robim na rozne sposoby, s roznym ovocim, len ja som ju jedla vyse roka vkuse kazde rano a uz som jej prejedena, preto mi uz nechuti a mojmu mm tiez... vyborna je aj s tym sladkym ovocim kaki 😉

shaarka
27. okt 2009

mire, gestacny vacok uvidi - teda potvrdi, ze je to vnutromaternicove tehu 😉

hiva
autor
27. okt 2009

ahojte....kukam, ze sa tu stehotnieva 😵 ...mire, tatranka gratulujeeem 😵 😵 😵

zda sa, ze som sa asi aj ja dockala ovulky...uvidim zajtrajsiu tepltou a nasadim duphaston 😅

http://www.fertilityfriend.com/home/226b42

sara, zda sa, ze cochvila tu zostaneme same dve ☹ (katka sa asi prida k mireag) 😅

mireag
27. okt 2009

shaarka, ved ta sestricka je ako tava. Mas pravu, naco ist na test hcg, ked mas pozitivne testy, meska ti a priznaky. 🙄
Joooj, dr. si bude mysliet, ze idem na folikulometriu... 😀 On sa stale vytesuje z tehul... 😀 Tak dufam, ze mrcha mimochodom nedorazi... 😅 Secko sa moze stat. 😅

hiva
autor
27. okt 2009

joooj..zabudla som na ifulku...ifi, krasna ovulka...drzim paste 🙂

mireag
27. okt 2009

hiva, no vyzera to supeeer. 😵 Drzim palec.
Tatranka nie je tehu... 😕 Cakala na ovu a dockala sa... 😉

hiva, inak dobre som ti vravela, ze som v 3tt minuly tyzden. 😀 A nikto mi neveril... 😔 😀

hiva
autor
27. okt 2009

mire...ja som ti verila 😉

a o tej tatranke som to asi zle pochopila...mam totiz obmedzeny net a tak som nekukala jej graf a automaticky som predpokladala, ze hovori o tehu 😅

mireag
27. okt 2009

jaaaaj, nie nie. Som ju presvedcila, ze nech necha duph tak a pocka si do piatku na ovu
a ovu prisla v piatok... 😀 Dobra som vestica, nie? 😉

Tak ma len rychlo aj s ostatnymi nasleduj. 🙂

hiva
autor
27. okt 2009

no a co vestis mne???? ...povedz ze tehu a dvojicky a sadam do vlaku do Kosic aby som ta osobne vybozkavala 😀 😀 😀

katkaajurko
27. okt 2009

ahojte-ste sa tu dneska volako rozkecali 🙂

sarafortuna
27. okt 2009

nuda... nuda... nuda...
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22

sa mi zasekol teplomer, či čo? ale dnes ma pichalo vo vaječníkoch, tak som veru zvedavá ako sa to vyvinie...

katkaajurko
27. okt 2009

no sara -kazdopadne- kazdy druhy den mas 36,5 ...