Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

jancos
4. nov 2009

asi mas pravdu, shaari, neviem kde som to citala/videla🙂 snad vo sne🙂 uvidime, ale vsimas, ako sa zacinam kamaratit s clostilom? aj vdaka tebe a ostatnym tehulkam🙂 asi je to nakazlive🙂

mireag
4. nov 2009

Ahojte babule, vela ste toho popisali.
Ja som dnes mala tulaci den. Rano som sa bola dat vypisat na PN, potom som stretla nahodou v meste Shaarku, tak sme skoncili u nej na caji a potom sme si isli kupit tehu teplacky. Mam ich uz na sebe a su super. Cize z rannej navstevy dr. som prisla domov asi o tretej... 😅 😀

jancos, veru clostil je dobry kamos. 😉 Ty si tiez mala ten multivitamin New life? Som si to dnes kupila, ale nejak o tom nie som presvedcena. 😅
MM mi hned povedal, ze to nema ani slovensku certifikaciu...tak teraz neviem... 🙄 Ale ma to v podstate vsekty vitaminy, co ostatne vyrobky... 120 tab. za 14e. V celku ok cena, nie?

Shaarka, tie tvoje kapsule v porovnani s tym, co mam teraz doma, su o vela mensie....eeeee. 😀

tatranka111
4. nov 2009

ahojte babule dnes som si kúpila tehu test a ako každá snažilka neodolala som a hned som si ho spravila čiže
dnes som 11DPO a robila som si poobede test s citlivostou 25 mIU/ml a ukázala sa mi iba jedna čiaročka
smutná niesom dokonca som sa zasmiala nad tým, že som včera napísala ifulke, že si musíme kúpit testy čo ukazujú dve paličky 🙂 😀
viem, že medzi tým ako som testovala som bola dvakrát na wc a test nieje najcitlivejší a dokonca som ho robila až po obede rozhodla som sa, že testovat už nebudem nakolko do piatku budem užívat duphaston a potom bud mrchu dostanem, alebo nie

ifulka
4. nov 2009

Čaute kočky 😵 Dneska jsem měla den blbec, v práci jsem zvorala co se dalo a navíc jsem ani nestíhala koníkovat ☹ Moc jste mi chyběly, už jsem asi taky závislá na debatování s Váma 😀
Děkuju všem za povzbuzení... T
Tatranko, asi jsme si vybraly špatný testy 😉 Příště jinou značku a určitě to vyjde 😀 Já zítra asi taky testovat nebudu, nechám to ještě chvilku uležet a pak se nechám překvapit. Ale teda dneska jsem měla takový návaly vzteku a pak jsem se málem rozbrečela, že nejede dlouho tramvaj, že bych to tipovala na pořádný PMS 😀 😀 😀

irsina83
4. nov 2009

iful a tatranka drzim vam palce kocky 😉

ifulka
5. nov 2009

Dobré ráno, babulky 🙂
Jsem zaseknutá 😀 Ale vyčetla jsem ze svýho grafu matematickou logiku: 2 dny 37,0; 3 dny 37,1; 4 dny 37,2, takže od zítřka začínám pět dní na 37,3 😉 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/ifulka

Irsi, dík 😉 Hlavně dneska musíme držet palce Hivě, ať v té Paříži vyčaruje na testu dvě paličky 😵

irsina83
5. nov 2009

ifulka ty si si musela robit zly test vsak sa pozri na tvoj graf 😎 😎 😎 to nieje mozne...aku si mala citlivost testu?

irsina83
5. nov 2009

ifulka a meskaju ti ci este nie?

ifulka
5. nov 2009

Citlivost byla 10, Irsi. A jestli mi mešká mrcha, to vůbec netuším, protože moje cykly jsou naprosto nepravidelné, poslední dva musely být vyvolané injekcí a ovulku jsem měla asi poprvé (co to sleduju), takže ani nevím jak dlouhá je moje LF. Takže mi nezbývá než čekat 🙂 Aspoň je to napínavější 😀

ifulka
5. nov 2009

A myslím, že jsem teprve 11. DPO, takže to ještě nemusí nic znamenat. Ještě se to může "zvrtnout" oběma směry 😉 😎

danielkabn
5. nov 2009

Caute babulky,tak ja som si tiež myslela,že už je to tam,a napokon nebolo....tiež mám polycystické vajka ☹
a mala som asi prvýkrát ovulu,takže aspoň nejaký pokrok)))

http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

ifulka
5. nov 2009

Danielka, máš ten odkaz zaheslovaný, nemůžem se tam dostat ☹ Ale gratuluju k první ovulceee 😵 Vítej mezi námi šťastnými 😉

danielkabn
5. nov 2009

jaj,keby som ja to vedela dať ten link..totiž ten graf mi robila jedna holka,lebo ja anglicky neviem vobec ale snád sa to naučím.
Iful,tak po ovule som mala dva dni 36,9 potom to vystupilo na 37,0 jeden den,potom tri dni 37,1,dalšie tri dni 37,2 a potom dalsie styri dni 37,0 a potom som dalsi den klesla na 36,9 a v ten den som dostala mrchu,tento pondelok ☹

danielkabn
5. nov 2009

Iful,ale držím palčeky,ak budeš tomu silno veriť a nezapochybuješ ani na minútku,tak sa dočkáš // určite. 😉

ifulka
5. nov 2009

Dani, díky 🙂 Já věřím, že se to jednou stane a zatím tak moc neřeším jestli to bude hned teď nebo příště, přespříště... Prostě až bude ten správný čas, tak se určitě dočkáme. A Ty taky 😎 Hlavně, že jsem nastartovaly vaječníky a měly ovulku, to je mooooc důležitý 😀

ifulka
5. nov 2009

Těhulkyyyy, napište nám něco optimistického z Vašeho "novýho" života 😉 Chci si při té ošklivé práci něco hezkýho přečíst 😉 Hiva nám skvělou zprávu oznámí až zítra, tak to chce něco dnes 😉 Tatranka, co Tvoje teplotka??? Jsem zvědaváááááá 😉 😀

shaarka
5. nov 2009

iful, o chvilku mam poradnu, tak potom napisem, ze co a ako. aj ja dufam, ze same dobre spravy 😵

mireag
5. nov 2009

ifulka, tatranka, este nie je nic stratene. 😉

Ja idem zajtra na utz, tak bude snad daco vidiet... Som uz v celku nervozna... Uvidime. 😒

daniela, vitaj medzi nami. 🙂

irsina83
5. nov 2009

iful,

co takeho, vcera som napisala ako bolo u dr. drobcekovi krasne bilo srdiecko, bolo to ako mala fazulka krasna 😀 unavena byvam ako medved, musim spavat 2x denne...nic sa mi nechce...tak to neviem ci je to pozitivne. dr. mi vcera povedal ze mam srdieckovu maternicu a ja neviem co to pre mna znamena ale usmieval sa tak je to asi ok 😀 tak zatial je vsetko ok 😉

ifulka
5. nov 2009

Shaarko, Mireag, mooooc Vám držím všechny svoje palce ať prohlídky dopadnou dobře, ať máte jen ty nejlepší zprávičkyyy 😎 Že pěkně rostete, srdíčko krásně buší, že jste uuuplně zdravé a že není nikdy ani malý náznak problému.

Irsi, to jsou skvělý zprávičky, moc děkujuuu 😎 Mně to vždycky nalije energii do žil, když vidím, že se Vám dobře daří...A těším se až to stejné budu prožívat já (hlavně na ten medvědí spánek 😉 ) Tak přeju ať je všechno OuKej 😵

irsina83
5. nov 2009

iful,

to bude coskoro,neboj o chvilu tu budes pisat ako sa vam dari 😉

miri drzim palce, bude to ok, neboj...aj ja som bola vcera nervozna ale zatial to ide dobre...o 2 tyzdne ma cakaju odbery tak uvidime...ani neviem co budu vysetrovat...

ifulka
5. nov 2009

Irsi, no kééééž by 😀 Ale kdo si počká, ten se dočká 😎 😎 😎 Říkám si, že by to byl až příliš velkej zázrak, kdyby se to podařilo hned napoprvé 😀 Mně se teda zázraky stávají, ale že by až TAAAAAK velkej, to nevim 😅

Miri, já se taky přidávám: neeeeeeeeboooooooooooooj seeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já vím, že se to lehce řekne a hůř provede 😅 Ale všechno bude v naprostém pořádku, uvidíš 🙂

irsina83
5. nov 2009

iful,

neboj sa, kazda z nas sa docka, vzdy sa to da nejakym sposobom... 😉

ifulka
5. nov 2009

Já vím 😎 Já se nebojím 😎 Mám všechny orgány co potřebuju, mám chlapa, tak se to jednou povede a basta 😀

shaarka
5. nov 2009

tak sme doma. dnes toho doktorka vela "nenamluvila", ale povedala pohlavie.
cakame chlapceka!!! 😅 😅 😅 nemozem tomu uverit, bola som si 100% ista, ze to je suska, dokonca podla vsetkych vypoctov, znakov a charakteristik mi vychadzalo dievca. dokonca mam skaredu plet, chuti mi sladke...
tak som sa smiala a povedala Dr., ze este nic nie je stratene, ze mozno to je len velky klitoris, po mamicke 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tatranka111
5. nov 2009

ahojte ja sa mám už od včera troška zle asi na mna niečo lezie možno chrípka včera som išla do mesta autobusom a bolo mi horuco a potom vonka zima tak sa ani nečudujem kde som to dostala ☹
priložím aj grafík

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

mimochdom držím vam palce aby ste dobre pochodili u lekára 🙂 moja švagrinká dnes išla na utz tak dufame, že jej povedia čo to bude.......všetci dúfame, že chlapček 😀 😀 😀

mireag
5. nov 2009

Shaarka, jeee, to je super, ze je secko ok. 😵 😵 😵
No ja si myslim, ze to moze byt klitak, lebo je este skoro. 😀 Videla som jeden dokument, kde hovorili, ze z "pipika", ktory je vidiet, moze byt neskor klitoris. Ved uvidis, ci na teba vykukne pipik aj nabuduce. 😉 😀 Som zvedaaaavaaaa.

K tym sladkostiam.... Ja som si dnes kupila jaternicu, tak si upecieeeem. 😅 😀

katkaajurko
5. nov 2009

shari sa smejem - takze vyzera to na chalana-no sranda a si si bola taka ista 🙂 no ved uvidis este

ale ako sa hovori-ked sa niekto trafi presne presne do ovulky-je z toho chalan - lebo chalanske spermose su rychlejsie

ked cakaju - je to baba-lebo babske maju dlhsiu zivotnost 🙂

irsina83
5. nov 2009

sharka gratulujemmm, ja som hovorila ze to vidim na modro u teba 😀

miri aj ja by som si dalaaaa 😝

shaarka
5. nov 2009

dakujem baby, ved este uvidime, este nejake percento sance na dievcatko tam vidim 😀