Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

mireag
11. nov 2009

ifulka, to je supeeer. Tesim sa. 😵 😵 😵 Nestresuj sa zbytocne a vychutnavaj si to. 🙂 😵

katkaajurko
11. nov 2009

babule - ked kamoska robi krivku BT na wunschi - tak ked mi posiela link - treba to nejako speci ako pri ff ?? alebo len da link a basta?

ifulka
11. nov 2009

Irsi, Miri, jste zlaté kočky, děkuju.. Už mi to pomalu začná docházet a začínám se těšit 🙂 Máte pravdu, co semá stát,to se stane. Musíme věřit na šťastný konce 😀

Katka,s wunschem nemám žádnou zkušenost, tak bohužel neporadím..Ale Tatranka ho používá...

Mimochodem, Tatranko, teď jsem četla časopis, co jsem dostala od doktorky a tam píšou, že ve 4. týdnu se hcg může pohybovat od 3 do 426 mIU/ml. My jsme 4.tt + 2, takže teoreticky fakt můžeš mít ještě nízkou koncentraci, kterou test nezachyti... Nechci v Tobě vzbuzovat mylne naděje, ale šance ještě možná je.. Dokud nemáš mrchu, tak jistotu nemáš 😉 Držím palce ať nepřijde a doktorka Ti pak řekne svělou zprávičku😉

irsina83
11. nov 2009

iful nemas za co 😉 budeme sa povzbudzovat. uz si maminka a kazda maminka sa boji o svojho drobceka 😉 tak to ma byt 😉

ifulka
11. nov 2009

Jojo, máš svatou pravdu, Ty mamko😉 Tak ať pěkn rosteme... 😀

tatranka111
11. nov 2009

dakujem baby ste zlaté, ale ja už neverím a zabudla som asi povedat, že dnes mi klesla teplotka

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

ifulka
11. nov 2009

Tak to je škoda, Tatranka... Ale nový začátek, nová ovulka, nový život Tě čeká... 😉 Držím palečky. Moc a moc.

tatranka111
11. nov 2009

ifulka dakujem ja tebe držím tiež palčeky nech pekne rasiete a všetko dobre dopadne. Ja som ešte stále troška smutná viem, že je tu nový začiatok, ale hnusne to bolí ☹

govinda
11. nov 2009

tatranka, a ktorý cyklus si brala Clostil?

My sme dnes boli so spermiogramom u urológa a ten povedal, že takú pohyblivosť a počet spermií už dávno nevidel 😀 . Sú tam nejaké aglutinácie alebo čo, ale lekár v tom nevidí až taký problém, drahý má ísť na kontrolný spermigram a potom sa uvidí, ale povedal, že spermiogram je dosť výkonný, tak dúfam, že ak teraz ovulka príde, že budú tie potvory aj makať 😀 😀

tatranka111
11. nov 2009

govinda toto bol moj druhý cyklus s clostilom, a aj prvá ovulka od nášho aktívneho snaženia v prvom cykle folíky vobec nenarástli a moj mm ešte na spermiograme nebol ale už máme odporúčanie od lekára

govinda
11. nov 2009

a v tomto druhom cykle ti zvýšil lekár dávku?
A na spermiogram je fakt dobré ísť, keď je nejaký problém, aby sa dával rýchlo dokopy. 😉

ifulka
12. nov 2009

Krásné ránko! 🙂

Govi, gratuluju, že máš doma takového "superborca" 😀 To půjde úplně samo 😉 😀

Tatranko, posílám Ti kytinkovou energii, ať ten smutek rychle přejde a ať jsi brzy silná na další boj 😵

A všem snažilkám: TTTTTTTTTTTTTTTTTT (jsem 18. DPO, tak jich je 18 😉 ) 😀

irsina83
12. nov 2009

dobre ranko kocky

ako sa mavame???

katkaajurko
12. nov 2009

dobre ranko

ja na cakacke-zatial sa to na ovulu nehra - mam pocit akoby dole bolo uplne "ticho"... nic sa tam nedialo

http://www.fertilityfriend.com/home/278331

jancos
12. nov 2009

ahojte, mne bolo vecer tak blbo, ako keby som mala chripku, ale teplota ziadna. mozno preto, ze som brala lieky na imunitu, tak teraz sa u mna choroba nevie poriadne prejavit, ale neviem, ci isto. muz mi vravel, ze v robote su vsetci tiez chori, ale ze nemaju teplotu, len ze cele telo ich boli. tak mozno je to divny virus.
nezacinam novy graf, len tak pre zaujimavost a celkom dobre sa mi pozera na tie ovulkove ciary. sice su len fiktivne, ale preco sa aj takto nepotesit? 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/28ca51

jancos
12. nov 2009

katka, bud trpezliva, kludne to moze prist.
irsi a ty ako? ziadne nevolnisti?

katkaajurko
12. nov 2009

jancos je to divne ale vyzerato ako ovula zmiesana s mrchou

hiva
autor
12. nov 2009

dbre rano babeny.....tatranka...skoda.....verila som, ze to bude tehu.....aj tie tieniky tomu nasvedcovali.....nejake HCG tam urcite bolo, ked tienik nabehol, ale ten pokles teploty je uz celkom jasny 😖 ....neboj, aj ja si pri kazdej mrche zastonem....ale treba dat hlavu hore a tesit sa z dalsieho zaciatku 😉 ....z dalsej sance 😉

sysysy ....ja som bola na laparke a robili mi aj drilling vajecnikov.....ten doktor stoji fakt za prd a jedine odporucenie: VYMENIT! ....to, ze ti povedal ze laparku nepotrebujes lebo vajecniky mas prechodne je uplna kravina.....laparka je diagnosticka operacia pri nespecifikovanej neplodnosti....ja mam s nou len same dobre skusenosti....po nej a po drillingu som sa konecne dockala ovulky....a rovno 2-krat a hned po sebe 😉

mireag
12. nov 2009

Ahojte baby, 🙂

jancos, no ja sa citim presne tak isto. Strasne som rozbita, ale poobede mi vzdy vyleti teplota a vcera vecer som tu zdochynala s 38. 😠 Ocakavala som, ze dnes to bude uz lepsie a nic... 😖 Uz ma to prestava pomaly bavit. Vsade bordel, MM okolo mna skace, ale tiez uz by som prilozila ruku k dielu a normalne fungovala. Este, ze ho mam.

Rozhodla som sa, ze zajtra ked pojdem na krv, dam si hned spravit kompletny HP. Budem 3dc. Pockam s duph. a pojdem aj 20dc. Uvidime, co to spravi. 😒

tatranka, inak tiez si myslim, ze ked tam bol tienik, nejake hcg tam bolo. 😒 😔 Ja mam dodnes testiky v kupelni a ciarky su stale rovnake. Ono to jednoducho zaschne. Uz ich musim sfotit, dat do albumu a vyhodit, nech to nemam stale pred ocami. 😒

irsina83
12. nov 2009

janka nevolnosti nemam ziadne, v 7tt ma bolieval zaludok ale to preslo. len som strasne spava...pravidelne sa zobudim o 7.00 a potom sa naranajkujem, pomotkam a o 8.00 sup naspat do postele a taham do 10.00. inak gratulujem k ovulke, predsa to len naskocilo 😉 sice sa vobec nevyznam v grafoch ale zda sa mi dlhy 😖 ale s ovulkou, to je super,nie?
janka vies ze sa moze podarit zostat tehu aj pocas ms? kamoska mi to hovorila, jej znamej sa to podarilo dvakrat pocas ms 😀

miri no nic moc este aj ochoriet, aj na mna nieco liezlo ale preslo to...poriadne to vylezkaj a uzivaj si pozornost zlateho manzelika 😉 ale poznam ten pocit ked mas bordel a hneva ta to ked to vidis...ale ten chlap to nikdy nespravi ako ty 😵 bude to ok 😉 hlavne si odpocin a vyliec sa.

mireag
12. nov 2009

irsi, dakujem. 🙂 Davno som nebola takato chora. Naposledy asi pred 3 rokmi. Telo sa asi nevedelo vysporiadat s hcg, potom s odchadzajucim hcg a nakoniec este aj s virusmi. 😖 Ale ty hlavne oddychuj a davaj pozor, nech ta obide chripka. Ja som ju dostala a pritom som PN... Co dodat... 😠
Janka nemala ovulku... 😅 To si tam hodila len tie ciary... Aj ked by to bolo fakt super. 🙂

irsina83
12. nov 2009

miri snazim sa odpocivat, nikam nechodim len akurat dnes som bola na prechadzke a u babky lebo konecne nam neprsalo. bolelo ma hrdlo ale preslo to, uzivam cecko. to mi je luto, urcite to je preto, ze telo zazilo velky sok. dufam, ze coskoro budes zdravucka a plna sil. je dobre ked mas takeho pozorneho manzela 😉 je dobre ked partner drzi pri partnerke 😉 je to milucke, aj moj je taky zlaty.. hlavne sa drz 😉 no Janka ma dostala 😀 ked ja sa v tych grafoch nevyznam 😀 asi vam pripadam blba ze ma to moc nezaujima, tie grafy ale co ja viem...chcela som sa to naucit merat len prisiel drobcek.

jancos
12. nov 2009

joj, to je fakt blbe mire, co sa na nas prilepilo. uplne som mrtva, som zvedava, kedy ti to prejde, nech mam aj
ja nadej, ze skoro to odide.
irsi, to je super, ked mozes tolko oddychovat. ja som fakt nemala ovu, to len asi ta choroba mi zvysuje teplotu a paci sa mi, ked sa na to divam. hrozne, co taku snazilku bez ovulky dokaze potesit, ze? 🙂 🙂

mireag
12. nov 2009

janka, no vidis... Musis to vylezat.

Co vsetko musi obsahovat HP? Robili mi ho uz davno a zabudla som... a nechcem, aby nahodou sestricka zabudla nieco zakruzkovat, bo vies, aky je ona motak. 😠 No vcera mi povedala, ze mam prist na krv buducu stredu a vysledok budem mat az ten dalsi pon. A VRAJ, ked bude pozitivne hcg, tak ma objedna... 😕 No povedz, ci je normalna... 😠 Nedalo mi to a zavolala som dr., tak ten chcel, aby som prisla hned vcera, ale pocul, ze som mrtva. Uz sa s nou nikdy nebudem bavit o mojich veciach. Je tam fakt iba na tukanie do PC a odbery, to je vsetko. 😠 Ja viem, ze to bude negativne, ale si zober, ze by nebolo a ja si tu veselo krvacam. To si ona vobec neuvedomuje???

govinda
12. nov 2009

katkaajurko, ty si tiež na clostile?
Pozerám tvoj graf a pripomína to aj môj, nič sa nedeje 😖 :

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

hiva
autor
12. nov 2009

govi....katka...nebojte....ovulka este pride 😉

jancos
12. nov 2009

mire, nepamatam presne, ale urcite tam ma byt progesteron, testosteron, prolaktin, estradiol?, FSH, LH, viem, co myslis, ked vravis, ze sestricka je motak, ale niekedy ked doktor nevie pomoct, tak ona pomoze, potom ti poviem, co tym myslim. ale motak je riadny aj tak🙂

govi, katka, ja suhlasim s hivou🙂

govinda
12. nov 2009

mire, presne také hormóny sú tam, ako napísala jancos, možno ešte niečo naviac, ale tieto sú tam určite 🙂

irsina83
12. nov 2009

janka fakt si ma dostala potvorka... 😀 treba to brat s humorom, to sa mi paci 😉

miri ta sestricka je riadne te.iatko 😀

mireag
13. nov 2009

Ahojte babule, a kde ste vsetky? 😕 Bola som na tu krv a hcg negativne, takze dobre. Vysledky HP poslu dr., tak som na ne velmi zvedava.

20dc sa robi HP takyto isty, ci sa odpichuje nieco ine..?