Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

kaciatko81
30. jún 2009

ahojte 😀

hiva
autor
30. jún 2009

caute....ja dnes pekne pracujem z domu 😀 😀 😀 ...beham po doktoroch...EKG, moc a poobede idem na vysetrenie z vysledkami...dufam, ze ma posle aj na edno a na diabetologiu....musim byt silna a nenechat sa odbit 😅 😅 😅

shaarka
30. jún 2009

ahojte kocky.
kaci, no ako si pokrocila? ani sa nepochvalis...

hiva, a ty co s doktormi? len tak? alebo v suvislosti s PCO?

baba, kde si? 😀

hiva
autor
30. jún 2009

shaarka....pisala som to minule ...bola som u obvodaka ze mam PCO a gynekolog mi odporucil, aby ma poslal na endo a diabetologiu ... a on mi nakazal najprv EKG, moc, rozbor krvi...a na endo a dia ma neposlal....tak dnes som si konecne nasla cas na to EKG a poobede idem k nemu z vysledkami...uvidime, kam ma posle dalej

shaarka
30. jún 2009

hiva, tak prepac, ale ked si vezmes do uvahy, ze kolko pisem, citam, radim a vybavujem, tak sa nehnevaj prosim, ze si nepamatam. ale zvedava som, tak sa spytam. radsej dvakrat 😀
tak som zvedava na vysledky.

hiva
autor
30. jún 2009

ved ja sa nehnevam, ze si nepamatas....ani ja si nikdy nic nepamatam 😀 😀 😀 ...len som to napisala tak, aby si si spomenula 😀 😀 😀

baba2288
30. jún 2009

tu soooom! 😀

baba2288
30. jún 2009

Predam HAK. lacno!

bloomie
30. jún 2009

ahojte, bola som dnes na vyvolávačke a hneď ma objednali diabetologičke na inzulínovú rezistenciu... mám z toho dobrý pocit, asi sa niečo niekam pohne. držte palce, aby som dostala menzes, lebo že mám malinkú sliznicu a nie je si istá, či to zaberie....

shaarka
30. jún 2009

baba, aku?
ale ked mas, tak napis do temy Mam/nemam lieky ...

lebo tu pre PCO sa HAK asi velmi nehodi, viac skodi ako pomaha, nie? 😉

shaarka
30. jún 2009

bloomie, agolutin je sila. zaberie. 🙂

kaciatko81
30. jún 2009

shaari, mam noveho best friend 😉 agolutin 😀
ci ta hak viac skodi ako pomaha, je diskutabilne, mne dr v car povedal, ze nebyt hak, tak mam vajecniky znicene viac...

shaarka
30. jún 2009

kaci, tak to je naozr jedneho gyndosa, ja som citala a pocula naozr viacerych, ze to je zle. (myslim okrem znizovania TEST konkretnou HAK).
ale asi to plati len pri anovulacnych cykloch. tie zas nema kazdy s PCO.

kaciatko81
30. jún 2009

ja som to tiez pocula od viacerych, len som im nikdy neverila... tento ma celkom presvedcil... inak, dnes tam nebol moj, bol tam iny... povedal, ze mam schudnut 😀

shaarka
30. jún 2009

kaci, fakt? akoze urazka? mas nadvahu??
ja inak chudnem, baby. uz siesty den. a dari sa mi 😀

kaciatko81
30. jún 2009

akoze fakt 🙂 nadvahu? trochu ano... myslim, ze nie tragicky, ale ano... nemyslel to ako urazku 😀 len, ze by mi to mohlo pomoct... inak, ja mam ir na hranici a metformin mi nechcu dat 😢
aj ja sa snazim chudnut... ale asi sa musim viac...

shaarka
30. jún 2009

a napises vysku vahu?
inak dobru chut k obedu! 🙂

baba2288
30. jún 2009

no moment shaari,lenze ja mam taku HAK,ktora PCO vylieci! 😀
len ju treba brat dlhodobo!
cim dlhsie tym lepsie!

jancos
30. jún 2009

ahojte, vidim shaari, ze chudnes, tak vela zdaru, inak ti kratulujem, v cechach mas dnes meniny🙂

jancos
30. jún 2009

baba, to je asi zazracna hak🙂 napis konkretne

jancos
30. jún 2009

vcera sa mi stala zaujimava vec, boola som na folikulometrii, dr vravi, oooo, aku krasnu sliznicu mate, ako keby bola alebo sa chystala ovu, ale na vajecnikoch ani chyru ani slychu, nechapal to ani on ani ja

jancos
30. jún 2009

v piatok idem na hp, ze co sa to deje

shaarka
30. jún 2009

hjulit pakard musi mat radost. 😀 😀 😀

baba2288
30. jún 2009

kazda HAK je svojim sposobom zazracna. 😀
inak cez vikend som zase mala moju typicku kvaziovulaciu. 😀
vajecniky akoby plne,vacsi otvor,bublinky,egg,vsetko. 😀

hiva
autor
30. jún 2009

caute....tak som spat od doktora.....krv, moc aj ekg OK.....stitna zlaza no problem....cukor keine probleme....takze ani na endo ani ku dia nemusim ist 😅 ....zda sa, ze sa rozhodol spravit mi uplnu kompletku....mam ist na RTG mozgu a plus a na UTZ zaludok, zlcnik, zlcovody, pecienka a sliznica 😅

vyzera to, ze je vsetko uplne OK....az na to, ze ovulka nie a nie prist 😒 ....uz mi ostava len 5 tabletiek Diane....tak sa uz tesim, ze co dalej....mozno sa dockam ovulky 😀 😀 😀

inak mne to s chudnutim nejak nejde.....momentalne som -7 kg, ked som zacala chudnut pred 3 mesiacmi.....ale posledne 2 tyzdne ziadna dieta.....takze sa musim asi znova nastartovat 😅 😅 😅

inak shaarka, ako chudnes? sportujec ci dietujes? aku dietu?

shaarka
30. jún 2009

cau hiva, ja mam taku svoju. nezerem.
ked na mna pride hlad, nieco si zobnem. zajtra ti poslem do IP, co som jedla.
dnes som ale zhresila, lebo som si dala aj ked som nebola hladna. oci mi jedli. MM som varila, tak sa nedalo odolat. a este aj cokoladu.
no nevadi, zajtra sa budem trosku trapit 😀
a inak trocha brusakujem, i ked nie vela, lebo nevladzem. a mam taku rotanu, taky kruh, na ktorom posilujem pas - to je moj najvacsi problem. brucho jak v 6. mesiaci. 😀 😀 😀

dindulka
30. jún 2009

shaarka, aj nosim sosovky, ale mam silnejsie ako ty a doma vecer okuliare, mozno sa ti nejako zmenili dioptrie,ked ti slzia oci a k tomu aj v praci pc.

hiva
autor
1. júl 2009

shaarka....drzim palce....ja sa k brusakom neviem dokopat 😀 ...no ale vcera sme boli s MM 2 hodiny na bicykloch.....juj, dnes si neviem ani len sadnut jak ma tam dole vsetko boli 😅 😅 😅

baba2288
1. júl 2009

dobre ranko.
no akurat dneska som sa Ta chcela,hivus,spytat,ze kolko tabletiek mas dokonca.tusila som,ze finishujes.uz som zvedava,ako to s Tebou bude.

hiva
autor
1. júl 2009

to hej baba....aj ja som sama zvedava 😀 😀 😀 ....zostava uz len 5 tabletiek 😅 😅 😅