Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

jancos
24. mar 2010

ahoj bea, mire pisala, ze ide dnes na utz.
a ty sa ako mas? nieco nove?

beatab369
24. mar 2010

jancos...ved ja prave preto som mire pisala, lebo som citala, ze dnes, len potom pozeram, ze este o 13.30 bola na konikovi, tak som nevedela ci si to nahodou nerozmyslela 😀

ja stale rovnako...uz ma skoro vobec neboli podbrusko, obcas popicha....tak dufam, ze to nie je zle znamenie....
trosku mi je obcas bluvno...papat musim po malo ale casto...😀 unavena som stale, ale uz nechodim spinkat o 20.00 😀
tak sa vytesujem, ze uz je pekne pocasie, tak aj ja sa citim lepsie... 😉
a ty ako? ako sa citis? mas priznaky? kedy ides k dr.

tatranka111
24. mar 2010

jancos k dr. pojdem až na budúci týžden na folikulometriu

Už ma hnevá, že nemávam ovu ani po clostile. Tie, ktoré mate ovuláciu máte aspon nádej, že sa Vám podarí otehotniet, ale ja žiadnu nádej nemám, ked ovu nechodí ☹

hiva
autor
24. mar 2010

tatranka....je mi ta luto 😒 ...viem ako je tazko bez ovulky......ale moj nazor poznas: laparka ...zvaz a zacni vybavovat....nemas co stratit....je to zalezitost jedneho tyzdna...maximalne dvoch....ja som bola fit po 5-tich dnoch 😉

govinda
24. mar 2010

tatranka, uvidíš, čo bude na folikulometrii. A chodila si tento mesiac?

tatranka111
24. mar 2010

hiva ved mne sa tá laparka aj tak blíži i ked by som sa jej radšej vyhla. Už končím s clostilom takže ma na nu dr. aj tak pošle, uvidím či na buduci tyžden bude nejaký folík

tatranka111
24. mar 2010

govi posledný krat som bola na 20dc a potom som to už vzdala

govinda
24. mar 2010

tatranka, ja sa akosi neviem vysomáriť z tvojho cyklu teraz. To až teraz ideš na folikulometriu? Či ja už blbnem?
a laparke som sa vyhýbala aj, ale fakt, ako hiva píše, je to otázkou týždňa, max. dvoch.

mireag
24. mar 2010

tatranka, skoda tej februarovej laparky... Uz si to mohla mat za sebou a uz by bola aj ovu... 😖 Ale tvoj dr. sa vtedy vyjadril, ze zima je zly cas na otehu a odhovoril ta... Tak nejako to bolo, ze? Faaaaaakt to vyriesil - no riadny de...l 🙄

Bea, na utz idem az o 16.00 - dr. robi do piatej, takze preto tu obkendujem. 😀 Dam vediet az vecer. 😉

beatab369
24. mar 2010

mire drzim palceky 😉

jancos
24. mar 2010

bea, super, aj ja sa tesim z pekneho pocka🙂
mne bolesti tiez prestali, co je asi normalne, len mam neviem preco pocit, ze to nedopadne dobre. vlastne viem, ale dnes som bola na krv, tak sa uvidi, ci si to len namyslam alebo mam spravny citak. ale je mi jasne, ze bude ako ma byt, tak uvidime...

tatranka, chapem, ze si frustrovana. ja som na tom bola podobne, ked som rok chodila na folikulometriu a nic, len ja som nebrala nic, ale dost som schudla, tak som si myslela, ze by to malo prist, asi ako ty si myslis, ze by to malo prist po clostile. uvidis, co povie dr, ale aj ked doberies clostil, ja na tvojom mieste este mesiac-dva pockam, ci to nezaucinkuje aj po dobrati, ale uvidis, ako to bude. je to na nervy, ale isto sa to poriesi, len to chce cas.

katkaajurko
24. mar 2010

ja sa tiez bojim laparky-ale uz som sa zmierila ze pred IUI ju budu chciet urobit...

ja idem zajtra na odber som sa rozhodla..uvidim ako su na tom hormony a ci nahodou nebola len to teplota este neukazala... 😅

jancos
24. mar 2010

mire, drzim palce. uz si sa objednala na diabetologiu? ja este nie.

jancos
24. mar 2010

katka, to mas super, ze si mozes skontrolovat hormony, ked to treba. to mas niekoho znameho v labaku?

hiva
autor
24. mar 2010

tatranka....neboj sa laparky....skor sa na to tes...po laparke ti nabehne ovulka a bude to....tak sa neboj toho, co ti moze len a len pomoct 😉...a navyse po laparke budes mat aspon istotu, na com presne si...mne sa po nej hrozne ulavilo, ked zistili, ze mam priechodne oba vajcovody, spraveny drilling vajecnikov a vlastne vsetko tak ako ma byt.....ten pocit potom je super....ziadna skryta porucha ta nemoze prekvapit...potom treba uz len doladit hormony a babo bude na ceste 😉

jancos
24. mar 2010

hiva, len je treba asi mat dobreho dr, nie? su vselijaki sikovnici a neviem, ci viem dobre, mozno si to len vymyslam, ale niektori mozu narobit viac skody ako osohu. ci je to blbost?

mireag
24. mar 2010

jancos, este nie. Neviem, ci tam mam vobec ist. Metfor. som vysadila a IR som aj tak nemala, tak neviem. Mozno sa neskor rozhodnem a objednam sa. Zatial nie.
A nestresuj, vsetko bude dobre. 🙂 Ved si to kurnik zasluzime. 😉

govinda
24. mar 2010

kočky, laparky sa fakt nemáte prečo báť. Môže len pomôcť 🙂

hiva
autor
24. mar 2010

jancos...presne tak....treba si najst dobreho doktora 😉....sica laparka je uz celkom bezny zakrok, takze by to mal zvladnut skoro kazdy, ale je dobre si najst nejake znameho doktora.....i ked je mozne, ze sa za to bude musiet priplatit....ja som napriklad v Ruzinove za vyber operatera platila 165 Eur ☹

jancos
24. mar 2010

😀 si zlata, podla mna by si sa mozno mala spytat dr, ci mas ist na tu diabet. ja som bola sledovana trochu viac na diabetologii pri paulinke, a to len kvoli tomu, ze som pred otehu brala asi 10 dni metformin. ale uz nepamatam, ci to bolo od zaciatku, skor asi az po teste na cukrovku, co neviem presne kedy zvyknu robit, ale asi 24.tt alebo aj neskor.

jancos
24. mar 2010

no ved prave najst toho dobreho je problem, ja by som si tiez radsej priplatila, len to fakt treba snorit, ze koho si vybrat.

jancos
24. mar 2010

ma porazi, mi mala doktorka volat kvoli vysledkom, a uz su tri, takze to asi bude az zajtra. ... ☹ ☹ ☹ to ako mam vydrzat.....

tatranka111
24. mar 2010

mire presne tak to bolo, som zvedavá čo teraz povie ked je už jar a pekne teplúčko, ale teraz ma nu už určite pošle

jancos to nieje prvý krat čo clostil nezabral tak už nechcem verit, že teraz zaberie ked budem čakat

hiva beriem to tak, že potom bude hadám všetko v poriadku a podarí sa aj mne otehotnie, len mám kus aj obavy

beatab369
24. mar 2010

jancos preco si myslis, ze to nebude dobre? nieco sa stalo? nesmies si pripustat take negativne myslienky....vsetko bude fajn uvidis 😉
a ja by som na tvojom mieste volala dr., lebo viem, ze ak beru hcg rano, poobede su na 100 % urobene...mozno len na teba nechtiac pozabudli...tak volaj, aby si bola kludna, nic tym nestratis... 😉

govinda
24. mar 2010

jancos, ja by som doktorke zavolala 🙂

jancos
24. mar 2010

🙂 baby, ste zlate, len ja som si dala toho robit viac a teraz ma uz ani k dr neprepoja, lebo je po tretej. ale zajtra tak aj tak idem, tak mi to povie.
bea, neboj, ja som len realista, nie pesimista, tak som pripravena na vsetko. ale toto obdobie je divne, lebo pominuli moje priznaky, zostala uz len zravost, co bolo aj ked som nebola tehu🙂 ved uz tolko pockam, len som dufala, ze zavola.

jancos
24. mar 2010

tatranka, tak potom fakt asi len ta laparka pomoze. mozno je na teba clostil kratky:(

jancos
24. mar 2010

aspon ff ma potesil, mam vip🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/28ca51

katkaajurko
24. mar 2010

hiva koho si si vybrala a bol ruzinov ok? ako to prebieha cele?

katkaajurko
24. mar 2010

ano..mam v labakoch niekoho..tak sa vzdy vtirnem...