• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Syndróm P(re)CO? II

23. novembra 2016 
autor
presne tak....ja tiez netvrdim, ze ferticent je lepsi.....ja som sa pre neho rozhodla na zaklade svojho usudku (ktory v ziadnom pripade nechcem nikomu vnucovat, lebo nie som si ista, ci je vobec spravny) :wink:
3. jún 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnamky, som si navarila fajnu zdravu vydatnu hovadziu vifonku :grinning:
3. jún 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka, strava sampionov, coooo? :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem, ze su meganezdrave, ale ked mne chutia.
MM som pridelila majonezovy zemiakovy salat od mamky. a nevarila som. takze sa mi zvysila len vifonka s roztieracim syrom. mnaaaaaaam :grinning:

a ty co?
baby, co obedujete?
3. jún 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved si len utahujem z teba :wink:
ja som mala francuzske zemiaky
3. jún 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci, viem, to je ok, ja len som mala potrebu vysvetlovat :grinning:
3. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dik za tip - dnes urobim fajne sedliacke zemiacky s prazenou cibulkou a acidkom :grinning:
3. jún 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari, ja viem, ze v pohode, kludne vysvetluj ;)
nemas za co. ja rozmyslam nad zapecenym baklazanom alebo paradajkou s mozarellou a bazalkou
3. jún 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam uz tiez fazulku v brusku.sice nie v maternici,ale aspon v zaludku. :grinning:

ma tak nastvali na danovom,pozerali,ci nemam sfalsovane potvrdenie o podani DP. no chapete to?

no ja ak raz zacnem riesit babatko,tak pojdem rovno do centra.iste ma chapete. :grinning:
mne povedal tento moj priatel,ze ma aj teraz hocikedy zoberie do Martina do Heliosu,ked je tam tak dobre.aj tam so mnou ostane. aby ma tam vyliecili. :grinning: :rolling_eyes:
3. jún 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaj...baby....vy potvory...spominat jedlo ked som na diete :unamused: :unamused: :unamused: ...ale nieee, je to v pohode....ja som si dala na obed melonovu misu (mix zlteho, cerveneho a zeleneho melonu) a ceresnovy kolacik (listkove cesto s ceresnami - ziadny cukor) ...ale stacilo mi....este tu mam 2 banany a 5 kiwi, takze od hladu nezomriem :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
toto je lepsie ako sedem sro :grinning:

baba, skoda ze nie som na zeny.
3. jún 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no baba, tak potom daj vediet, ako ste si to v Heliose uzili a ci ta vyliecili :wink: :grinning:
3. jún 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mam novinku. strasne ma boli brucho. asi som tehotna :grinning:
3. jún 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj,hiva,ja som mala len trochu cistej fazulovej polievocky.nejak som necitila hlad,nastvali ma na danovom a okrem toho som si predtym pozrela tie fotky toho krcka maternice. :zipper_mouth:

no vazne to povedal shaarka,ze on ma zoberie hocikam,kde mi vyliecia PCO,ze v tomto smere s nim mozem pocitat na 100%. som sa uz radsej robila ze... :pensive: ...nevidim ...:pensive: ...nepocujem....
3. jún 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baba, tak ja asi nechapem to s tym centrom...
ale ked najdete niekoho, kto vylieci pco, tak daj vediet.
3. jún 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,kaciatko. dam vediet. mozem Ti dat pripadne tel.c. na mojho draheho, nech Ta tam zoberie. :grinning:
3. jún 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci, mozno staci, ked ta tam zoberie. a PCO je fuc. :grinning:

baba, ukaz mu fotky cervixu, nech potesi svoje oko :grinning:
3. jún 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baba aj mne by si to cislo tvojho draheheo potom mohla dat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, tak ti by slo. potom moze organizovat cele zajazdy, myslim, ze by mal z toho celkom dobry biznis...
3. jún 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zas na druhej strane - mozno nechape, ale chcel pomoct. no nie? :wink:
3. jún 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to si ja myslim....aspon chce pomoct, ale celkom presne nechape, o co ide :wink:
3. jún 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on Vas zoberie aj zadarmo.ale prosim Vas,ked uz s nim tam pojdete,tak ho tam aj niekde nechajte,hlavne co najdalej odo mna. :grinning:

rozmyslam,ze jeho ponuku vyuzijem... :grinning: ....objednam to dopredu pekne no a ked tam uz budeme, tak sup sup na SPG. :grinning: :grinning: hehe. vsivak jeden bude kukat takto :confused:
:grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite to nemyslel zle... a zasa aj toto je lepsie ako keby sa tvaril, ze sa ho to netyka, no nie?
3. jún 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ta tam vezme, tak potom by mu uz nemalo robit problem vystupi z auta a byt ti oporou aj v ordinacii. a uz sa bude viezt v tom s tebou, ani nebude vediet jak :grinning: :sunglasses:
3. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko,lenze on sa presne tak tvari. ja som od neho chcela pocut cosi uplne ine,viiis? :grinning:

shaarka,Tebe to paaali ako mne. :grinning:
3. jún 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, sorry, nemozem citat vsetko spatne... ale on sa tomu vsetkemu nejako velmi, velmi brani? alebo?
3. jún 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
presne ako hovori shaarka :wink: :wink: :wink:
3. jún 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja si tiez myslim ze to myslel dobre. Len je to take vtipne.
Ani ten moj celkom uplne nechape co to to PCO vlaste je a mysli si ze sa to da vyliecit. Minule som ho schladila ze neda. ALe zas myslim ze ani lekari nevedia o PCO vsetko tak nemozme to ocakavat od nasich poloviciek :wink:

baby s akym teplomerom meriate BT?
3. jún 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baba, prepac, nemozem spatne citat vsetko a co clovek cita si tiez vsetko nepamata.... tak mozno potrebujem dostat do obrazu...
pralinka, mne teplomer poradila shaarka, taky speci na bazalku
3. jún 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok