Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

hiva
autor
3. jún 2009

presne tak....ja tiez netvrdim, ze ferticent je lepsi.....ja som sa pre neho rozhodla na zaklade svojho usudku (ktory v ziadnom pripade nechcem nikomu vnucovat, lebo nie som si ista, ci je vobec spravny) 😉

shaarka
3. jún 2009

mnamky, som si navarila fajnu zdravu vydatnu hovadziu vifonku 😀

kaciatko81
3. jún 2009

shaarka, strava sampionov, coooo? 😀 😀 😀

shaarka
3. jún 2009

viem, ze su meganezdrave, ale ked mne chutia.
MM som pridelila majonezovy zemiakovy salat od mamky. a nevarila som. takze sa mi zvysila len vifonka s roztieracim syrom. mnaaaaaaam 😀

a ty co?
baby, co obedujete?

kaciatko81
3. jún 2009

ved si len utahujem z teba 😉
ja som mala francuzske zemiaky

shaarka
3. jún 2009

kaci, viem, to je ok, ja len som mala potrebu vysvetlovat 😀

shaarka
3. jún 2009

ale dik za tip - dnes urobim fajne sedliacke zemiacky s prazenou cibulkou a acidkom 😀

kaciatko81
3. jún 2009

shaari, ja viem, ze v pohode, kludne vysvetluj ;)
nemas za co. ja rozmyslam nad zapecenym baklazanom alebo paradajkou s mozarellou a bazalkou

baba2288
3. jún 2009

no ja mam uz tiez fazulku v brusku.sice nie v maternici,ale aspon v zaludku. 😀

ma tak nastvali na danovom,pozerali,ci nemam sfalsovane potvrdenie o podani DP. no chapete to?

no ja ak raz zacnem riesit babatko,tak pojdem rovno do centra.iste ma chapete. 😀
mne povedal tento moj priatel,ze ma aj teraz hocikedy zoberie do Martina do Heliosu,ked je tam tak dobre.aj tam so mnou ostane. aby ma tam vyliecili. 😀 🙄

hiva
autor
3. jún 2009

jaaaj...baby....vy potvory...spominat jedlo ked som na diete 😒 😒 😒 ...ale nieee, je to v pohode....ja som si dala na obed melonovu misu (mix zlteho, cerveneho a zeleneho melonu) a ceresnovy kolacik (listkove cesto s ceresnami - ziadny cukor) ...ale stacilo mi....este tu mam 2 banany a 5 kiwi, takze od hladu nezomriem 😀 😀 😀

shaarka
3. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀
toto je lepsie ako sedem sro 😀

baba, skoda ze nie som na zeny.

hiva
autor
3. jún 2009

no baba, tak potom daj vediet, ako ste si to v Heliose uzili a ci ta vyliecili 😉 😀

shaarka
3. jún 2009

baby, mam novinku. strasne ma boli brucho. asi som tehotna 😀

baba2288
3. jún 2009

neboj,hiva,ja som mala len trochu cistej fazulovej polievocky.nejak som necitila hlad,nastvali ma na danovom a okrem toho som si predtym pozrela tie fotky toho krcka maternice. 🤐

no vazne to povedal shaarka,ze on ma zoberie hocikam,kde mi vyliecia PCO,ze v tomto smere s nim mozem pocitat na 100%. som sa uz radsej robila ze... 😔 ...nevidim ...😔 ...nepocujem....

kaciatko81
3. jún 2009

baba, tak ja asi nechapem to s tym centrom...
ale ked najdete niekoho, kto vylieci pco, tak daj vediet.

baba2288
3. jún 2009

ok,kaciatko. dam vediet. mozem Ti dat pripadne tel.c. na mojho draheho, nech Ta tam zoberie. 😀

shaarka
3. jún 2009

kaci, mozno staci, ked ta tam zoberie. a PCO je fuc. 😀

baba, ukaz mu fotky cervixu, nech potesi svoje oko 😀

pralinka25
3. jún 2009

baba aj mne by si to cislo tvojho draheheo potom mohla dat 😀 😀 😀 😀

kaciatko81
3. jún 2009

jaaaj, tak ti by slo. potom moze organizovat cele zajazdy, myslim, ze by mal z toho celkom dobry biznis...

shaarka
3. jún 2009

ale zas na druhej strane - mozno nechape, ale chcel pomoct. no nie? 😉

hiva
autor
3. jún 2009

to si ja myslim....aspon chce pomoct, ale celkom presne nechape, o co ide 😉

baba2288
3. jún 2009

on Vas zoberie aj zadarmo.ale prosim Vas,ked uz s nim tam pojdete,tak ho tam aj niekde nechajte,hlavne co najdalej odo mna. 😀

rozmyslam,ze jeho ponuku vyuzijem... 😀 ....objednam to dopredu pekne no a ked tam uz budeme, tak sup sup na SPG. 😀 😀 hehe. vsivak jeden bude kukat takto 😕
😀 😀

kaciatko81
3. jún 2009

urcite to nemyslel zle... a zasa aj toto je lepsie ako keby sa tvaril, ze sa ho to netyka, no nie?

shaarka
3. jún 2009

ked ta tam vezme, tak potom by mu uz nemalo robit problem vystupi z auta a byt ti oporou aj v ordinacii. a uz sa bude viezt v tom s tebou, ani nebude vediet jak 😀 😎

baba2288
3. jún 2009

kaciatko,lenze on sa presne tak tvari. ja som od neho chcela pocut cosi uplne ine,viiis? 😀

shaarka,Tebe to paaali ako mne. 😀

kaciatko81
3. jún 2009

baby, sorry, nemozem citat vsetko spatne... ale on sa tomu vsetkemu nejako velmi, velmi brani? alebo?

hiva
autor
3. jún 2009

presne ako hovori shaarka 😉 😉 😉

pralinka25
3. jún 2009

ved ja si tiez myslim ze to myslel dobre. Len je to take vtipne.
Ani ten moj celkom uplne nechape co to to PCO vlaste je a mysli si ze sa to da vyliecit. Minule som ho schladila ze neda. ALe zas myslim ze ani lekari nevedia o PCO vsetko tak nemozme to ocakavat od nasich poloviciek 😉

baby s akym teplomerom meriate BT?

kaciatko81
3. jún 2009

baba, prepac, nemozem spatne citat vsetko a co clovek cita si tiez vsetko nepamata.... tak mozno potrebujem dostat do obrazu...
pralinka, mne teplomer poradila shaarka, taky speci na bazalku

shaarka
3. jún 2009