Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

mili78
5. okt 2010

inak babky neviete moze nejako ten clostil s pregnylom rozhadzat cyklus? lebo vcera ako som pisala mi zacala mrcha, teda spinenie ako ked nastupuje mrcha, potom od vecera do rana nic a teraz od rana chodim kukat a stale nic...tak ja som z toho jelen 😝

hiva
autor
5. okt 2010

@mili78 ... a testovat si neskusala?.... bud sa mrcha iba pomalsie rozbieha, alebo sa uz nerozbehne vobec 😉....podla mna by clostyl a pregnyl samotnu mrchu ovplyvnit nemali 😉 .... a hej.....rano idem na IUI 😖 😵

@katkaajurko ... ved prave....oni sa vsetci ti doktori tak cuduju, ze kam sa ponahlam....ze ved mi nic neutecie.....ale tak pre nas je predsa kazdy jeden cyklus dolezity, no nie?....ked nam je jasne, ze bez asistencie (ci uz liekmi alebo aj zakrokom) sa nam to nepodari, tak kazdy cyklus bez pomoci je strata casu 😠

tak ale tajne dufam, ze ja to nejak stihnem.....bud mi ovulka nepride dnes, tak ako ma a tym padom pride mrcha celkovo neskor.....alebo ovulka bola/bude ako ma, a utrogestan mi dostatocne blokne mrchu a vlastne aj predlzi moju 11-dnovu LF 🙂

mili78
5. okt 2010

@hiva ...Hivka neskusala, lebo som presvedcena, ze to nevyslo....myslim,ze keby som bola v tom, tak mam nejaky vnutorny pocit....a strasne ma boli podbrusko aj prsia, ako ked ma prist mrcha...len nechapem, ze vcera troska bolo a od vecera nic....to sa mi este nikdy nestalo....ja praveze aj ked mam PCO, tak mrchu mavam pravidelnu

katkaajurko
5. okt 2010

@hiva ja myslim,ze ti to ten utrogestan udrzi, mne to duphaston vzdy podrzi az do vysadenia

chlpacik
5. okt 2010

@mili78 xi, ani nechcem vedieť aké sú ďalšie tisícky dobrých vlastností, určite aj úprimnosť 😀

@hiva no tak ja ako žubrienka a maximalny neznalec zdravotníckych problémov sa k teme ani nevyjadrim, radsej 😀 , ale držim pršteky samozrejme 😉

mili78
5. okt 2010

@chlpacik ....chlpacik ani nechci vediet, to by som tu zapisala celu stranu...kedysi som byvala aj namyslena, ale uz nie som 😀 😀 😀 ....ťa štipnem!!! 😀

chlpacik
5. okt 2010

@mili78 😀 😀 😀 , že nie si, a to Ti kto tak klamal??? 😀 😀 😀 , kľudne, ale nie do zadku, to nemám rada 😉 😀

mili78
5. okt 2010

@chlpacik ...chlpačik nejduj ma, lebo ti chlpy vyšklbem 😀 .....nerobme uz, sak nas vyzenu z tejto miestnosti 😀

katkaajurko
5. okt 2010

no nejako ste sa roztatarili dievcata 😀

chlpacik
5. okt 2010

@mili78 to má byť výzva? beriem 😀 , jaká depilácia a zadara, no paráda 😀 😀 😀

hiva
autor
5. okt 2010

@mili78 .... nechcem ti davat ziadne falosne nadeje, ale ak sa ti mrcha v priebehu dneska nerozbehne, skusila by som test 😉.....mrchovkse priznaky su totiz presne take iste, ako tehu.....akurat ze neprestavaju 😉..... aspon u mna to tak bolo 😉

mili78
5. okt 2010

@chlpacik ....chichi...šiška 😀 sa tu rehocem

mili78
5. okt 2010

@hiva ...aj napriek tomu, ze som vcera troska spinila? ja neviem....to by som hadam mala nejaku rannu nevolnost a nejaky vnutorny pocit....to by sa stal zazrak 😎

chlpacik
5. okt 2010

@mili78
@katkaajurko
@hiva dievčence idem ja vyprážať karfiol, takže na chvíľu máte odomňa pokoj, ale netešte sa, ja sa vráátim 😀 😝 😉 ... že have a nice day zatiaľ 😉

hiva
autor
5. okt 2010

@mili78 ....fakt ta nechcem balamutit.....ale ja som pri tehu pocas mrchy spinila....dokonca aj mierne krvacala....a doktor mi hovoril, ze sa to bezne stava....ze v obdobi predpokladanej mrchy pocas tehotenstva byva spinenie....najma pri tej prvej 😉....takze to vobec nie je vylucene......pokial ti netecie cerstva krv, tak to moze byt kludne tehu 😉....a zvracanie a nevolnosti nemusi mat kazda 😉

chlpacik
5. okt 2010

@mili78 no a ten test skús taky za 16ečiek, ako hiva dala 😀 , ale nedráááždim teraz, len konštatujem 😀

hiva
autor
5. okt 2010

@chlpacik jak ti je fajn....hmmm...dala by som si karfiollik 😅 .... a ty si doma?....ti je dobre......ja zarezavam v robote 😠 ....no vlastne moc nezarezavam, nakolko cely den konikujem a facebookujem, ale tak aj tak tu musim sediet ☹ 😀 😀 😀

mili78
5. okt 2010

@hiva ....Hivka neboj, nestaviam si vzdusny zamok...ja tomu neverim...pockam este dnes a zajtra a potom si ho spravim ak nepride mrcha

mili78
5. okt 2010

@chlpacik ....ja si spravim za 20 éčiek....čo som ja horšia ako Hivka? 😀

hiva
autor
5. okt 2010

@chlpacik 😠 😠 😠 len drazdi hada bosou nohou 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 .... @mili78 ....za 16 eur nekupuj.....ten nevychadza pozitivny 😀 😀 😀 😀

ale fakt to myslim s tym testom smrtelne vazne.....ak sa ti mrcha v priebehu dneska normalne nespusti, ja by som urcite testla 😉....na svoj vnutorny pocit sa moc nespoliehaj.... nie kazdy musi mat tehotenske priznaky hned na zaciatku 😉

mili78
5. okt 2010

@hiva .... Hivus a ktory vychadza pozitivny? 😀 idem kuknut ci nahodou este nic 😝 kazdych 10 minut chodim kukat na WC ci nic 😝 toto je psycho

hiva
autor
5. okt 2010

a inak myslim, ze tehu test za 20 eur aj bude problem na slovensku zohnat 😉....najdrahsi, co som kedy na SR kupila bol tusim za 7 Eur....a aj to tam boli az 2 testy 😉

ja osobne sa testom nevyhybam (ako ste si iste stihli vsimnut) 😀 😀 😀 ....podla mna je to prva vec, co mozes spravit, ak nieco nejde tak ako ma......ako v tvojom pripade milly....mrcha sa tio vacsinou normalne rozbieha, a teraz nie....naco spekulovat....skusim test a bud to bude jasne alebo nie a potom zacnem uvazovat nad dalsimi moznostami..... ved spravit test je to najjednoduchsie.... ale hlavne ho treba brat s rezervou a nerozplakat sa nad 1 palickou.....proste je to test na vylucenie jednej z moznosti, preco mrcha nechodi ako ma 😉

hiva
autor
5. okt 2010

@mili78 v podstate akykolvek 😉 ... treba si len vybrat taky, co ma najvacsiu citlivost.....na trhu je tusim dostupny test s maximalnou citlivostou 10 (neviem coho).....ale ja si vzdy v lekarni pytam, ci nahodou nemaju mama test....to su len take pruzky 😉 ....alebo ked chcem testovat niekde mimo domu, kde nemam moznost zberat moc do nadobky, kupim si taky na priame ocikanie 😀 😀 😀

mili78
5. okt 2010

@hiva ...Hivus ja som len zartovala s tymi 20 ečkami 😀 no zatial nic....ak nepride do zajtra vecera tak vo stvrtok kupujem...a nerozplacem sa, slubujem...cestné slovo 😉

erickaa
5. okt 2010

@hiva hivi, a ty si budeš robiť test po IUI alebo počkáš na tú krv? Ja som teraz 8-my deň po pregnyle a rozmýšľam..no už ma všeličo napadá.. testnúť za 2 dni alebo počkať..no já nevím. 😕 😀 😀

hiva
autor
5. okt 2010

@erickaa tazko povedat.....asi do tych 14 DPO nevydrzim 😀 😀 😀 .... ale zas aj ked vyjde pozitivny, budem to pripisovat zbytku pregnylu..... ale ked vyjde negatviny, bude to jasne 😵 ....tazke budem urcite testovat... ale skor ako 10 DPO urcite nie 😉

ak chces, a mas na to nervy, kludne testni na 10 DPO....ak vyjde negativny, je to jasne....ale ak by bol pozitivny, skus potom testnut este o 2 dni taky isty test....ak budu palicky silnejsie, je to jasne a mozes sa vytesovat 😉....ak budu slabnut, mozno je to z Pregnylu 😉

ale v podstate je to vlastne jedno ci testnes alebo nie....krv povie jednoznacny zaver 😉 ... ale mna robenie testov vzrusuje, tak testujem kedy sa da a je akakolvek, hoc aj miziva sanca na pozitivny vysledok 😀 😀 😀

@mili78 ....jasne ze zartujes.....ved aj ja 😉 😀 😀 😀

chlpacik
5. okt 2010

@mili78
@hiva keby vedela hiva, ktorý vychádza pozitívny, tak už mááá dávno minimálne 10 v šufliku schovaných tých testov 😀 😀 😀 ...PS: dojdi na obed, podelím sa. Dúfam, že nie si pažravá, ako JA 😀 😀 😀

hiva
autor
5. okt 2010

@chlpacik ...v sufliku mam schovane len 3 z predchadzajuceho tehu 😉 😀 ...nejak sa mi ich nechce vyhodit 😀 😀 😀 ....tak dobre sa na ne kuka 😵 ...ale uz pomaly zltnu, tak je asi najvyssi cas, aby som si vycikala nove 2 palicky 😅 😀 😀 😀

a na obed radsej nie....to by ti nic nezostalo 😉....nechcem sa chvastat, ale urcite som pazravejsia ako ty 😉 😀 😀 😀 ....ale vecera by nebola zla 😉 ...ale asi az zajtrajsia... kym sa dotrepem z Viedne do Kosic 😀 😀

chlpacik
5. okt 2010

@hiva no tie v šufliku nechaj, možno sú už po záručnej lehote a ukážu pozitívny vsledok 😀 😀 😀 , a vieš ty aká by si bola vyhladovaná z tej cesty? Zaručene by Ti chutilo, aj keby to nebolo úplne že suprové, to je tá najlepšia záruka-HLAD 😀 😀 😀 , a nehovor že si pažravejšia, dokáž 😝 ...ja napríklad niekedy zjem viac ako ten môj, ale pšššt 😕 😅 ... hlavne ak máme nejake pirohy 🙂))) mňaaaaaaaaaam, dala by som si 😀

hiva
autor
5. okt 2010

@chlpacik ...tie v sufliku uz pozitivny vysledok raz ukazali.....takze re-use uz nehrozi 😉

boooozinku.....pirohyyyy.....jaaaaj.....tie som nemala ani nepamatam 😅 .... amoc ma nestvi, lebo ja mam reziinku, takze vlakom mozem do Kosic dokvitnut kedykolvek a vyzrat ti aj celu chaldnicku spolu so spajzkou 😉 😀 😀 😀