Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

kaciatko81
11. okt 2010

@erickaa pokial reagujes na clostil, tak schvalujem... mozno dve a potom laparku... ale napriklad do injekcii bez laparky by som nesla, predsa len je to drahsie a vobec...

erickaa
11. okt 2010

@kaciatko81 jasné, veď IVF bez laparky tuším ani neschvália..to je potom jasná páka.. Ale stále tak dúfam, že sa až tak ďaleko nedostanem...hmmm

hiva
autor
11. okt 2010

@mili78 ved aj tie moje vyrazky su take hnusne podkozne.....ja sa ich snazim puknut a vytlacit, ale ide z nich len taka presvitna tekutinka a potom krf....ziadny hnis 😕 ....ale teda bolia jas svine 😠

akurat na chrbte a nohach sa mi sem tam zjavi taky typicky biely jebacik 😀 😀 😀

@erickaa ...u mna bola prave laparka anjlacnejsie a najrychlejsie riesenie 😉....v podstate ju zbuchas do 2 tyzdnov.....samotna laparka je tak na 3 dni PN-ky.... a hend vies, na com si (teda ak ju neodflaknu) 😉... praveze IUI bolo pre mna na dlhy beh a narocne casovo....chodit na krv, ultrazvuk, casovat styk.....to je pre mna narocnejsie ako stravit 3 dni v nemocke kvoli laparke 😉 🙂 ....ja si totiz z roboty nemozem len tak hocikedy vybehnut k doktorovi.....aj ked som prva na rade a lekar ma vezme o 7:00, skor ako o 10:30 sa potom uz do roboty nedostanem.....takze stracam vela hodin.....ale byt 3 dni v nemocke, to bolo jednoduchsie 😉....a plus jeden den na interne predoperacne vysetrenie 😅....pre mna to bolo fakt jednoduchsie, ako chodit 2-3 krat za cyklus na Ultrazvuk a krv, potom este na zakrok 😒.... a navyse tiez to nie je zadarmo.....mna to vyslo 35 Eur za IUI a cca 15 Eur za lieky, co som doplacala v lekarni......nie je to sice vela, ale stale viac ako laparka plne hradena poistovnou 😉 😀

ale sak je to jedno.....kazdemu vyhovuje nieco ine.... nebudem uz nikoho presviedcat o tom mojom....nebudeme sa tu predsa hadat 🙂 ....kazdy sme iny a kazdemu sa pacia ine veci.....ja uz som tu davno pisala, ze ja som typ co sa necha radsej rezat ako pchat do seba chemiu v tabletkach......no a vidis, nakoniec som tiez skoncila na tej chemii 😀 😀 😀

kaciatko81
11. okt 2010

@erickaa ja som myslela injekcie pred iui 😉 nie kazdemu staci clostil...
inak, baby ja mam dobre skusenosti s pletovou vodou od johnson-clean&clear cervena 😉

erickaa
11. okt 2010

@chlpacik za tých 10 rokov som vyskúšala 3 alebo 4 druhy a žiadna nemala veľký úspech v tomto smere..ale možno som nemala tú správnu. Ale nejako som to neriešila..som chodila pravidelne na kozmetiku a bolo po probléme. A ja mám aj tak veľmi citlivú pleť a rozšírené póry..takže ju nikdy nebudem mať ako bábatko. Tak som sa s tým zmierila..lebo ako hovorím..nie je to také hrozné. Však také tie naozaj ťažké prípady by ma asi vysmiali..

erickaa
11. okt 2010

@hiva však ja to neberiem ako hádanie 😉 Pre mňa zas IUI nie je žiadna záťaž..a mám tú obrovskú výhodu, že lekárku mám o poschodie nižšie ako bývam..takže žiadne cestovanie, fakt iba v "papučiach" zbehnem. A v podstate sa nesnažíme nejako extra dlho, tak ešte dávam tomu šancu 😉 A ináč super cena že 35 €. My sme platili 75 € za IUI, ale lieky si už nepamatám..
@kaciatko81 jáááááj.. Ja som bola teraz prvý krát na Clostile po dve tabletky denne a narástli mi 2 dominantné folikuly..tak dúfam, že aj nabudúce.. 😀

mili78
11. okt 2010

@erickaa ...Eri no to keby si videla moj dekolt....ani tricka ani bluzky s vystrihom, stale len zahalena po krk ☹ co sa tyka tej HAK tak ja som vyskusala na akne asi 7 druhov a zabrala mi len jedna jedina....takze nie je HAK ako HAK

mili78
11. okt 2010

@chlpacik .....no to sa u nas tak vravi, ja neviem kto to vymyslel :D

hiva
autor
11. okt 2010

@erickaa ...to mas super ...doktorku hned o poschodie nizsie 😉 ...tisko zavidim 🙂

ja som si to trosku posrala, ze som isla do centra.....az potom mi moj doky povedal, ze aj on robi IUI....a on ordinuje vzdy poobede od 16:00 az do 20:00....takze to by ma az tak nezatazovalo tam chodit, ako teraz do centra na 7:00...alebo na vysetrenie, kde ma vzdy tak priblbo objednaju na 11:00 😠 ...to mam potom cely den zabity 😠 ....ako mne to aj vyhovuje, ale moj sef potom riadne peni 😀 😀 😀

mili78
11. okt 2010

@hiva ..... Hivus ja sa kazdy vecer rypem a frajer ma bije po rukach a berie mi zrkadielko 😀 a este ked ti 3 krat za den nejaka blba kolegyna povie: akáááá si vyhááádzaná...to je nedostatok sexu.....tak sa fakt citim skvele ☹ kravy sproste...vedia o tom prd a budu mudrovat

hiva
autor
11. okt 2010

@mili78 teda mili....tak tie tvoje kravy kolegyne tusim predbehli v sprostosti aj tie Katkine slepice 😀 😀 😀

chlpacik
11. okt 2010

@erickaa ja som HATK nebrala, ale viem že sú špeciálne nato určené. Je ťažké nájsť vhodnú, ak má človek aj iné problémy. Tie póry mám aj ja, ale to ma absolútne netrápi...musíme sa zmieriť s tým, že nie sme ako bežné ženy, sme - výnimočné 😀 ...
.
.
.
mne vypadávajú aj vlasy, a to poriadne, našťastie som od mala mala husté vlasy, bolo z čoho padať, no z tých vypadaních už hádam 2parochne mohli byť... sa až čudujem, že ešte nie som plešatá 😀 😀 😀 aj keď kúty o ockovi sú 😀
.
.
.mi sme tu taká vzorka, ešteže lekári majú na kom skúšať 🙂

mili78
11. okt 2010

@hiva .....no ved krava je vacsia ako slepica, tak ich museli predbehnut 😀 .......ach jaj, co sme my komu spravili? ☹ ozaj chodis na tu Mojzisku? ja dnes idem zase

chlpacik
11. okt 2010

@mili78 no najlepšia obrana je útok 😉 ...

chlpacik
11. okt 2010

rýchlo píšte, lebo tie 2chyby, čo som dala mi dráždia oči, 😀

katkaajurko
11. okt 2010

@mili78 mili no tak tvoje ti to povedia do tvare-moje ohovaraju za chrbtom-ale vzdy sa to dozviem... no slepice
ale tie ttvoje veru- to je pekny privitimuzmus 😒

baby mna dnes nejako z tych antibiotik prehana-to neeem dobre... ale vcera nie-neviem co som urobila dnes inak 😅 😨

mili78
11. okt 2010

@chlpacik ....a co ich mam kopnut do clenku? 🙂

mili78
11. okt 2010

@katkaajurko ....Kati vies kolkokrat som uz doma kvoli tomu plakala ☹ esteze mam takeho dobreho priatela....vzdy mi povie, ze on ma lubi aj pupakovu aj chlpatu 😝 fnug...len dokedy? ☹

katkaajurko
11. okt 2010

@mili78 no to aj ja mojemu vyplakavam na ramene a tiez mi to hovori 🙂 a ser na ne! nestoja za povsimnutie! a priatel ta predsa musi lubit furt! kam by sme to inak dopracovali,haaa?

iddem do lekarne si kupit hylak forte,to mi minule pomohlo,ked mi bolo blbo z antibiotik

erickaa
11. okt 2010

@mili78 sa doma nerýp..to je najhoršie..ja to tiež robievam. Choď na kozmetiku, daj si to urobiť profesionálne.. No a ten dekolt...si tiež v lete nemôžem dať hocikedy výstrih..ale to ma až tak neštve, lebo aj tak do neho nemám čo dať..hihi 😀 😀 😀

mili78
11. okt 2010

@katkaajurko ..... Kati no dufam, ze ma bude lubit stale 😒 .... ponahlaj sa do tej lekarne a hlavne z nej, aby nedoslo k niecomu 😀 😝

mili78
11. okt 2010

@erickaa ...Eri ved ja chodim, kazde 2 tyzdne chodim....vzdy idem odtial cela dopichana fnug....ale prd z toho....no ja praveze do vystrihu aj mam co dat....ale co z toho ked nemozem 😀

erickaa
11. okt 2010

@hiva to aj bežne doktori robia IUI? Som nevedela, ja že len v centrách...a má aj tú centrifúgu na oddelenie zlých spermií od dobrých alebo to tam dá celé?
Ináč, ako pohodlné je to ako sviňa v jednom baráku 😀

erickaa
11. okt 2010

@mili78 fíha, každé 2 týždne? To mne sa ani nestihne zahojiť..mne sa to hojí tak 10 dní (citlivá pleť), to by som potom celý život chodila iba po kanáloch..ako teraz 😒

mili78
11. okt 2010

@erickaa ...Eri veru...keby tie peniaze co som ja nechala u kozmeticiek a v Ústave lek.kozmetiky boli nakope, tak by som mala majland....a prd z toho 😒

hiva
autor
11. okt 2010

@erickaa no predpokladam, ze on ma aj centrifugu v ambulancii..... viem ze tam ma aj mikroskop na ich sledovanie....tak predpokladam, ze aj centrifugu.....ved inak by to nemalo moc velky vyznam, nie? 😀 ...skor by to bolo nebezpecne tym, ze aj zle spermie by dostali sancu na oplodnenie, co teda nie je velka vyhra ☹

erickaa
11. okt 2010

@mili78 ja nápodobne...majland! A koľko sa platí teraz v ULK? Ja som tam chodila už dáávno, tak som už zabudla... Ja som si našla teraz kozmetičku v Rači, som bola u nej prvý krát a platila som 9,50 €. Skoro som padla na riť. A to som predtým platievala 30-35 €!

erickaa
11. okt 2010

@hiva ja si myslím, že také s dvoma hlavami alebo dvoma chvostíkmi aj tak nie sú schopné oplodnenia... 😀 Ale človek nikdy nevie 😉

katkaajurko
11. okt 2010

baby tak ja som nebola u kozmeticky nikdy 😅 ja sa sem tam rypnem doma sama 😀

hiva
autor
11. okt 2010

@katkaajurko ....tak to sme na tom podobne.....ja som bola u kozmeticky len 2-krat.... aj to len pred svadbou.....najprv skuska a kompletka cistenie....a potom uz len svadobne licenie, nakolko ja som na licenie antitalent a normalne sa ani vobec nemalujem 😀 😀 😀 .... a myslim ze mi to stacilo 😀 .....dorypem sa aj sama....aj obocie a chlpky sama vytrham.....holenie fuzikov som vzdala.....nemam chlpky az take cierne aby mi to velmi vadilo.....takze nemam dovod tam chodit.....chvalabohu 😅 😵