• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Syndróm P(re)CO? II

23. novembra 2016 
@ninan2 nina z mojej skusenosti sa na bolest vajecnikov neda spoliehat..zistila som to pri clostyle a IUI....kedy ma este dva dni po IUI bolel a teplota uz bola hore-cize bolo po ovuli nabeton...miatne to..... a inokedy prestal boliet a teplota nestupla...podla na hlien je spolahlievejsi...
10. nov 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, len som nakukla...

katka, ako sa citis?? vsetko ok? :wink:
10. nov 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninan2 no zbohom, to mi ani zo srandy nehovor :grinning: Kurník, som si myslela, že tam je iba tona soli :grinning: Ja som hladná potom už nebola, iba strašne smädná, tak som musela vypiť víno, čo sme mali v chladničke načaté :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erickaa no oni su z kukurice, a ta obsahuje kopec cukru... a pukance samozrejme aj sol... takze vrazedna kombinacia :confounded:
10. nov 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkaajurko ahoj, tak potom mam dalsiu zahadu, dnes som uz mala mierne zvysenu teplotu, doplnila som tam skusmo teplotu aj na zajtra, ze co to vyznaci, a dopadlo to ako som si myslela - ovulka vraj uz v pondelok! Ak to aj o den posuniem, stale je to utorok kedy som mala ten silny ovulacny test. Takze tomu nerozumiem :fearful:
http://www.fertilityfriend.com/home/2ee956
10. nov 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninan2 ak bude zajtra vyssia naozaj - tak podla mna bola ovula vcera . ff to niekedy vyznaci inak-vid moj graf...neber ho vazne..a to je aj dovod-preco som prestala robit LH testy..prilis vela znakov z toho robi gulas :slight_smile: :wink:
10. nov 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkaajurko hej asi tak :grinning: Podla teploty to bolo ovela jednoduchsie. Inak nakoniec bol sex aj vcera (a predtym nedela), takze snad sme to uplne vykryli :slight_smile:
10. nov 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
@dlabinecka, ano, to som uz tiez pocula, ze po porode sa to moze zmenit. Tak drzim palce. A kvoli comu si mala tazky porod?
@katkaajurko, ja som si myslela, ze ty budes od dnes uz PN. Este si v robote? A co kolegyna roka? :wink:
@hiva, tak ako kontrola? Uz si vo finale?
@erickaa, nic si z toho nerob, ani ja som asi vajecniky nikdy nejako zvlast nepocitovala. Ak aj ano, tak len slabo a nepripisovala som tomu vyznam
@ninan2, urcite ste to vykryli. :wink:
10. nov 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninan2 poistili ste to urcite tak ako bolo treba,nemam pochyb

@amarena noo to este neviem,sak az na obed idem k dr a ten mi max da odporucanie na pn a potom ju este vybavit...takze este sa uvidi no.... sak este nemam ani bublinku v brusku potvrdenu..... :sweat_smile:
10. nov 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkaajurko, aha, ja som si myslela, ze si uz bola rano.Neboj, urcite ti dnes tu bublinku potvrdi, potom nam daj vediet, ocakavame pozitivne spravicky. :wink:
10. nov 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninan2 na obed idem ku babke, ona má cukrovku, tak si u nej zmeriam cukor. Minulý týždeň som si chcela tiež, ale nejak som sa slabo pichla a nevedela som vytlačiť z prsta riadnu kvapku krvi :angry: A potom som už nemala odvahu.. :grinning: Myslíš, že by tam mohlo byť niečo vidieť? :confused: :confused: :confused:
10. nov 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute babule :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@amarena ...tak uz snad pomaly finishujeme....dnes bol velmi mily doktor....vsetko mi porozpraval a dokonca aj UTZV obrazovku na mna otocil ....takze som vsetko videla :dizzy_face: ...len este ekby som tomu aj rozumela :grinning: :grinning: :grinning:

ale tak v oboch vajecnikoch vela folikov....ja som videla cca 6 v kazdom.....uz su aj dost velke..... sliznica vraj vyborna.....takze OPU bude bud piatok, sobotu alebo nedelu.....zavisi vraj od krvi :slight_smile: .....vraj u mna tie hormony reagovali vraj nejak nadstandardne.....najprv nic, nic, potom pomaly start a zrazu BOOM :grinning: :grinning: :grinning: ....takze je to super :dizzy_face: .... zda sa ze to zvysovanie davok zabralo ako malo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .. o druhej uvidim, ze co dalej :wink:

@katkaajurko ...ale ved podla mna aj gyndos ta moze priamo vypisat na PN-ku, nie??? ....nemusi to byt len obvodak, ci? ....inak uz sa neviem dockat tvojich dobrych spraviciek :wink:......tak na nas mysli a od Valkyho sup sup domov a hned nam napis :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erickaa no podla toho ze ako to myslis, lebo tie pukance tam uz vidiet nebude :slight_smile:. Ale vseobecne Ti to da normalnu hodnotu cukru v Tvojej krvi, takze uzitocne to je, tiez som si to minule robila u mamy :slight_smile:. Treba inak odmerat pred jedlom, a potom 2 hodiny po jedle. Zapis si tie hodnoty, ak nebude vediet Tvoja babka ci su OK tak to urcite zistis na nete potom.
10. nov 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva ahoj, no super, tak 12 spolu je vyborny pocet, z toho sa budu dobre vyberat tie najlepsie :slight_smile:
10. nov 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ninan2 no uvidime, kolko ich nakoniec bude :slight_smile:....to som tam len ja videla tolko bubliniek....ale tak neviem, ci to vsetko boli foliky a ci ich nebude aj viac :dizzy_face:

ja by som bola uplne ze stastna, keby sa podarilo aspon 6 dobre vyvijajucich sa emrijok....nech mame zasoby aj na pripadny KET, alebo potom dalsie dieta :sweat_smile: :dizzy_face:
10. nov 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amarena Zatím to moc nevypadá, ale plně kojím, tak nevím... A porod? prostě nic nešlo, jak by mělo. Malé se ven nechtělo. Neotvírala jsem se, rodila jsem 23hodin, malou museli vytáhnout kleštěmi, a ještě se nalokala plodovky... :confounded:
10. nov 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva hivus tak super spravy :wink:

ja sa hroyne bojom bojim fakt.... :pensive: :pensive: :pensive:
10. nov 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninan2 Tak ja odmerám pred jedlom...ale po jedle neviem, či ešte budeme u babky. A či budem mať odvahu druhý krát pichnúť :slight_smile: No som zvedavá, čo tam budem mať :slight_smile:

@hiva paráááááda, tak to je super super. Možno už dnes picháš Pregnyl, nie? Budem ti veľmi držať palce :wink:

Ja teda odchádzam, ale večer si prečítam vaše správy. Pekný a úspešný dník prajem :wink:
10. nov 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@katkaajurko ....plne ta chapem......taky stres je viacmenej normalny :wink:....uvidis, ako sa ti ale potom ulavi, ked zbadas bublinku na monitore :wink:....to bude paraaaada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@erickaa ... tak snad mozno hej.....alebo zajtra alebo v piatok..... uvidime, co povedia ked budu mat vysledky krvi :sweat_smile: :dizzy_face:
...tajne sa ale modlim za dnes, aby bola OPU v piatok a cez vikend som mohla oddychovat domka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva to by bolo super,keby ti to tak pekne vyslo-ze cez vikend oddych :dizzy_face: a ak je vsade 6 folikov tak 12 je veru pekna urodicka :slight_smile:

no hadam sa mi ulavi no..... je to hrozne,clovek sa stale niecoho boji.... najviac sa mi vzdy po krvi ulavi...ked vidim,ze to hcg rastie ako ma..... ale to sa neda stale... :sweat_smile:
10. nov 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva, to je skvele, vidis, potvrdilo sa, ze pomaly dalej zajdes. :slight_smile:

@dlabinecka , 23 hodin? Uf, tak to je naozaj vela, mas moj obdiv. Moja kamoska sa tiez takto trapila, malej sa nechcelo atd., tak jej spravili cisarsky.

@katkaajurko, neblazni, vsetko dobre dopadne, myslime pozitivne, nezabudni, ok?
10. nov 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@katkaajurko ....urcite sa ti ulavi :wink:....minimalne na par dni :wink:....potom zacnes zase stresovat a bat sa az po dalsiu kontrolu :wink:.....a predpokladam, ze kym nebudes 13tt, tak to pojde stale tak isto do kolecka :wink: :dizzy_face: ... ale netreba to fakt prehanat....mierne obavy su podla mna normalne, ale fakt to netreba brat moc vazne a treba mysliet pozitivne :wink:

dnes si to uz prvykrat skusis :dizzy_face: ....uvidis, aky je to uzasny pocit vidiet bublinku :slight_smile:....srdiecko asi este nebude vidiet, ale zatial aj bublinka potesi, nie? :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
10. nov 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@amarena ...no uvidime, ako to dopadne ..... 12 folikov este neznamena 12 vajicok.....takze moc sa dopredu netesim :-/.... ale tesim sa, ze uz bude pokoj od injekcii.....aspon na chvilku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amarena Já o císaře prosila, ale marně... No jo, bylo to děsné, ale už je to za mnou a malá mi to vše vynahrazuje, hlavně že ona to zvládla ve zdraví :wink:
10. nov 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dlabinecka, to verim, ze ti vsetko vynahradzuje, ved za tolko hodin roboty. :slight_smile:

@hiva, ano viem, ze 12 folikov nie je 12 vajicok, ale to su uz prvni vlastovky. :grinning:
Take dvojicky, to by som si aj ja strasne priala. Ty mas teraz velku sancu, pri ivf je to dost caste. hihih

Katka je uz asi u toho lekara, myslim na nu a som zvedava.
:dizzy_face:
10. nov 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amarena No jo, to jo. Ale hlavně hodin strachu, při kontrakcích se jí zastavovalo srdíčko :confounded: a kleště? Taky není o co stát...
10. nov 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dlabinecka, Boze, tak to verim, ze to nebolo nic prijemne, ale neboj, druhe uz pojde lahko. :slight_smile:
10. nov 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amarena No, trochu se bojím, ale věřím :grinning:
10. nov 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dlabinecka, mne sa to asi lahko hovori, ked som este nic take nezazila. :grinning:
10. nov 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak babule....dobre spravy.... koncim s injekciami :slight_smile: ....dnes o 22:00 pichnem pregnyl a v piatok punkcia - odber vajicok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - takze ma cakja krasny oddyhovy vikend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

teraz uz len cakat na pozitivne spravicky od @katkaajurko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....dufam ze si na nas nezabudla :wink: :slight_smile:
10. nov 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok