• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Syndróm P(re)CO? II

23. novembra 2016 
:confused: a to preco?
11. aug 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo nechcem :angry: furt na nu cakam a nic :angry: tak nech ani nechodi :angry: :grinning:
11. aug 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaj :grinning:
11. aug 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozajtraaa priiiide mrchaaaaaaa :grinning:
no idem radsej upratovat :grinning:
11. aug 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte.....takze ja som v pohode.....laparka na 24 DC ziadny problem, ale tento mesiac mame prisne zakazane snazenie :sweat_smile: ....MM nebol nadseny ze sa budeme musiet zase vratit k starej metode :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hiva, to je aka? :sweat_smile:
12. aug 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prerusovany sex....i ked v nasom pripade verim, ze aj keby isiel naplno, nic sa nestane, kedze nemam ovulku :grinning: :grinning: :grinning: ....ale istota je gulomet....ved co ak nahodou motyka vystreli v tom najnevhodnejsom case :sweat_smile: ... a radsej ani merat nebudem....ak by prisla nahodou ovulka, asi by ma j...o :sweat_smile:
12. aug 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heheeeeeeeee
tak potom by sa vam zadarilo, nie? :grinning: a 24.DC by si si musela pre istotu urobit test.

a inak vies, ze aj z kvapocky sa da? :sweat_smile: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. aug 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne ze sa da aj z kvapocky....ale neverim, ze by to bol nas pripad :grinning: :grinning: :grinning: ....a test na 24 DC by mi asi prd ukazal :sweat_smile: ....ale sak mesiac nejak prezijeme :grinning: :grinning: :grinning:

teraz uz len pobehat vsetky vysetrenia a ide sa pod noze :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraaaaa pod nozeeeeee
:rolling_eyes:
12. aug 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shaaarka...hlavu hore....ja sa na to hrozne tesiiim....toto je to jedine a prave co nam pomoze :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. aug 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sice moja sestra pri laparke skoro zomrela, ale ja sa nebojim.....pravdepodobnost toho, co sa stalo segre je velmi nizka a este nizsia pravdepodobnost je, ze sa to stane obidvom sestram....za nasu rodinu si to uz odtrpela segra, takze mne to vyjde bez problemov :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fasa. akoze fakt dik! :angry:
12. aug 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale neboj....aj pravdepodobnost toho, ze sa to stane 2 ludom, ktorych poznam je velmi mala :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

segra bola uplne vynimocny pripad :wink: ... keby to bolo take velke riziko, urcite nejdem ani ja na laparku :wink:
12. aug 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chapem.
a co sa jej "postastilo"?
12. aug 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
postastilo sa lekarovi pretat jej hlavnu stehennu tepnu pri zavadzani pristrojov :astonished: ....nastastie ju hned rozrezal a nasiel oba konce a zosil ich dokopy :sweat_smile: :dizzy_face:
12. aug 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
12. aug 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hiva to je silaaaaa :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

babule cely den sa chystam ze vam napisem. Tak som rozmyslala ze ked mi ten moj gyndos nechce dat 2 clostilove tabletky a jedna mi vobec nezabera, ze si dam sama dve. Co si vy o tom myslite? Myslite ze to je velky risk.
Ja poznam vela bab co uzivaju clostil a nikto neuziva 1 tabletku ale vsetky uzivaju po 2 aj ked nemaju problemy s ovulkou.
12. aug 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali, aj ja som to urobila. a nic sa mi nestalo, aj som sa s tym Dr priznala a nic. a pojdes aj na UZV, nie?
12. aug 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa s tym nechystam priznat. Jasne mam ist na 11 den na folikulometriu
12. aug 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom by som to skusila.
aku aktivitu si mala s jednou denne? (ja jeden jediny folikul, potom s dvoma tabl. som uz mala "peknu aktivitu")
12. aug 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem asi ziadnu. Nic mi nepovedal. Ked som tam bola na 11 den tak povedal ze nic vyraznejsie tam nevidel, na 15 den tak povedal ze nieco tam je ale nic dozrete. Nepovedal ani kolko ani aku velkost maju ani nic, pritom som sa ho pytala.
Ale meriam si teplotu a zatial mam stale nizku, tak tajne dufam ze by mozno este mohol dorast
12. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom si daj dva, v pohode.
ja uz som to skusila. aj pregnyl som dostala a nic.
preto kocky s PCO tlacim, nech necakaju, nech vyskusaju, co sa da. lebo kebyze naaaahodou budes na tom tak ako ja (to neprajem nikomu), tak sup na laparku cim skor. :wink:
12. aug 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s tym pregnylom to nevidim ruzovo. To mi urco nepichne
12. aug 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ked budes mat folik aspon 19 mm, tak ti ho pichne nejaka kamoska sestricka, kamos doktor, zubar, ktokolvek. :wink:
12. aug 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to mi predaju len tak niekde? Uz s tymto clostilom som mala problem bez receptu
12. aug 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nie, zozen si to cez konika - Mam / nemam lieky... tam sa ozvi do IP nejakej kocke, co ponuka pregnyl :wink:
12. aug 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez pregnylu to same nepraskne?
12. aug 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali, neviem. vacsine zien ano. pokial mas dost LH a nemas vajecniky ako ja.
ale ked mas problemy s hormonmi, alebo chces mat istotu, tak si das pichnut pregnyl.

ale nieze na mna bude nietko nadavat, ze ta nahovaram na zle veci! :angry:
12. aug 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali....mozno praskne mozno nie :unamused:
12. aug 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok