Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

natyi25
26. apr 2011

@katka.gzd no veď to...všetko aby si im diktovala 😒 resp. sa im pomaly až vyhrážala....
no ja som zvedavá kedy sa presunieme do úspešnejšej témy 😉

katka.gzd
26. apr 2011

@natyi25 potichucky dufam za nas obe, ze este tento tyzden 😉

natyi25
26. apr 2011

@katka.gzd sebe neverím a v Teba tajne dúfam 😉 ja potom prídem za Tebou 😉

leeena_4
26. apr 2011

@katka.gzd
@natyi25 holky já jsem za vás napnutá jako kšandy 😀

natyi25
26. apr 2011

@leeena_4 @katka.gzd
aký test odporúčate?

leeena_4
26. apr 2011

@natyi25 ten se // 😀. Ba né. Nejvíc chválí mamatest 20. Ten je prý hodně spolehlivý. mamatest 10 je taky prý dobrý, někdo hlásil, že má falešné výsledky, že měl // a pak stejně přišla mrcha. Ale já si myslím, že v těhle případech se s píš jednalo o to, že ty holky testily brzy, mimčo tam být mohlo, ale neudrželo se, jak se to často stává, ale člověk, který testí až po vynechané mrše se to nikdy nedozví. Takže určitě mamatest 😉

katka.gzd
26. apr 2011

@natyi25 jednoznacne mamatest...ziadny clearblue a spol.....ruzove dvojbalenie
a jake ze neveris, sak pozitivne myslenie musi byt...nevravim, ze si mame zakazdym nahovarat ze to tam je a basta, ale.....nadej umiera posledna.....vzdy......

katka.gzd
26. apr 2011

@natyi25 resp dobre, ja si to nahovaram ze tam je..skoro stale...predstavujem si ze uz sa tam pekne v makkom zahniezduje...aj si to vizualizujem....niekto povie ze som chora 😀 ale mne to pomaha 😉

natyi25
26. apr 2011

@leeena_4 aj som si myslela, že tu padne taká odpoveď, že s // 🙂, tak ja taký budem pýtať, ok? 😎
@katka.gzd ja som si to tiež chvíľkami nahováram, aj teraz...som mala také krče...že buď mrcha...alebo //? 😨
cez sviatky sme boli na chate a na túrach...bola som veľmi podráždená...chudák mm, som sa vyhovárala na hormóny 😝 tak som zvedavá, či sa vyhováram na tie správne hormóny 😵
a inak už pekne dlho blúznim o menách, kočíkoch a tak...takže pozitívne myslím stále 😉

katka.gzd
26. apr 2011

@natyi25 no tak to si mozeme ruky podat...krce, nalady, citlive prsia....tiez chudak musi znasat moje vylevy...takze ozaj bud sa mrcha blizi alebo....a mena uz mame aj pre chlapca aj pre dievcatko a pravidelne vo volnom case chodim na forum o dojceni a citam o satkovani....a to uz dlho pred snazenim.. 😀 diagnoza 😝

lauricka
26. apr 2011

ahojte, tak som v tom, uvidime, ako to bude pokracovat, je len zaciatok, ale pomohol drilling, hormony som nebrala ziadne. Drzim Vam vsetkym palce a mojmu drobcovi tiez, aby bolo silne a prislo na svet v zdravi.

natyi25
26. apr 2011

@katka.gzd je to psycho pre nás čakateľky a koľké ženy to prekvapí, že: a čo teraz? panika, stres...
všetkým mamičkám prajem, aby sa k vytúženému dieťatku dopracovali a obdarovali ho láskou, akú mnohé deti žiaľ nedostávajú...
Tie naše nálady a citlivé prsia by mohli byť dobrým znamením, nie??? 😵
ja tie mená mením každú chvílu...bude z čoho vyberať aspoň 😉

katka.gzd
26. apr 2011

@lauricka gratulujeeeeeeeeeeem....a tisko zavidim 🙂 drzte sa, nech sa dopracujete do uspesneho konca.....viem ze to musi byt velka radost ale aj velky strach....davaj na seba pozor....
@natyi25 ja by som tie mena tiez asi menila, minimalne chlapcenske, dievcenske som si strasne oblubila....aj moj drahy...to bolo jedine na ktorom sme sa zhodli, ale s chlapcenskym niesom stotoznena, no zasa to bolo jedine ktore bol ochotny prijat...moj chlap je naaaaaarocnyyyyyyyyyyy...
a svatu pravdu hovoris...keby sa tie nechcene deticky radsej rodili nam co po nich tuzime....

natyi25
26. apr 2011

@lauricka zo srdca blahoželám...nám keď sa to nepodarí do 3 mes. tak idem na laparku a pri tej príležitosti tiež asi urobia drilling...takže som rada, že je to úspešný zákrok 🙂 a prajem veľa veľa zdravíčka, nech sa bábuško vyvíja zdravo a úspešne dotiahnete všetko do krásneho začiatku 🙂
@katka.gzd na dievčenskom sa zhodujeme aj my...ale s chlapčenským je problém...moj manžel má vybraté meno, čo sa nikomu nepáči len jemu a je presvedčený o jeho originalite....tak dúfam, že len kým to fakt nebude reálne 🤐

lauricka
26. apr 2011

@natyi25 nie asi drilling, urcite drilling, pri PCO urcite ano

lauricka
26. apr 2011

@natyi25 a vela stastia po zakroku!

natyi25
26. apr 2011

@lauricka ďakujem, keď to nevyjde do leta, tak hádam do Vianoc sa podarí 😉 to hovorím už dávno...že nech už sú Vianoce... a každý sa čuduje 😝

natyi25
27. apr 2011

Dievčatáááááááááá, je to tam 🙂 6tt+2!!!!!ja sa táááák stráááášne tešííííím 🙂 zázraky sa dejú, tak šup šup do snaženia 🙂

leeena_4
27. apr 2011

@natyi25 Gratuluju kočko, to je krásná zpráva 😵

natyi25
27. apr 2011

@leeena_4 ďakujem pekne 🙂 až mi je z toho zima 😕

katka.gzd
27. apr 2011

@natyi25 no takze nakoniec nie ze do vianoc to hadam bude ale do vianoc uz budes na rozpadnutie 😉 velka gratulacia a dufam, ze sa k tebe coskoro pridam ;)

natyi25
27. apr 2011

@katka.gzd katuš, ako si dopadla??? kedy budú výsledky????
ten termín, že do Vianoc mi vyšiel...úplne...doky povedal, že do Vianoc budeme už doma 😎 19.12.2010 je TP
tak šup šup, čakám Ťa/Vás 😝

katka.gzd
27. apr 2011

@natyi25 o 8:00 mi zobrala krv a o 13:00 mam pisat mail nech mi posle vysledok takze moje sustredenie v praci je na nule....stiahnuty zaludok...cakam....uvidime..ked nic tak skusame dalej.......ale bolo by to super keby som sa k tebe mohla uz pridat.....zostava len dufat.......

leeena_4
27. apr 2011

@katka.gzd ahojky, držím palečky a přijdu se kouknout, jak to dopadlo. Testík jsi asi nezkoušela, nebo jo? 😉

katka.gzd
27. apr 2011

@natyi25 no a teda mas nadherny termin a krasny daresek bude lezkat pod vianocnym stromcekom... 🙂 to budu naaaaaaadherne vianoce 🙂
@leeena_4 nie, v zaujme zachovania akej takej dusevnej rovnovahy som si uz doma testik dalsi nerobila.......uz len 3 hodiny a budem vediet na com som

leeena_4
27. apr 2011

@katka.gzd chápu, jen jsem chtěla vědět 😉 přeju, ať rychle utečou 😉

natyi25
27. apr 2011

🙂 @katka.gzd čakáme teda na info s @leeena_4, verím tomu, že v tom budeme obidve lietať až po uši 😝

anksunamonka
27. apr 2011

@natyi25 no teeeeda takze sa ti to podarilo!!!!!!! zo srdca blahozelam a posli babusko aj ku mne do kosic 🙂 😉 😵

ale akoze si uz 6tt? ved dnes si 45DC ked si dobre pamätam.... to si akoze kedy otehotnela? pocas MS? alebo pred nou, alebo hned po nej?

juuuj tak sa s tebou tesim!!!!!!!!! 🙂 budu krasne vianoce...

natyi25
27. apr 2011

@anksunamonka dobre pamätáš Majuš, ale počíta sa to od poslednej MS a tá bola 14.3., takže to sedí 🙂 posielam zo srdca bábušká všetkým ktoré tak veľmi po tých drobčekoch túžia ako ja...určite sa dočkáte, zo srdca Vám to prajem. Tebe Majuš posielam zvlášť také špeciálne, svadobné bábuško 😉

katka.gzd
27. apr 2011

tak uz mam vysledok, tento mesiac sa u nas radovat nebudeme..... ☹ skusame dalej