• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Syndróm P(re)CO? II

23. novembra 2016 
@ninan2, jeej ahoj, uz si tu strasne dlho nebola. Ako sa mas? Ze 37tt, ja odpadnem, to je krasne. 29.7 je tu uz za dverami, taska do porodnice zbalena? :dizzy_face:
7. júl 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amarena Ahoj, nebola, ale citavam obcas :slight_smile: S Katkou som ale stale v kontakte, mame spravenu taku malu sukromnu temu, viac bab co teraz mame TP :slight_smile: Uz je od pondelka doma z porodky a maju sa aj s Adamkom dobre :slight_smile: Ja v pohode vsetko, ziadne problemy, tasky su viac-menej zbalene, lenze je toho nejak vela, musim to prestahovat do kufra radsej :grinning: A Tebe sa ako dari?
7. júl 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninan2, tak to je super, ze nemas ziadne problemy. :wink: Ja som teraz 2 den po ovu, takze budem cakat. No a buduci stvrtok odchadzam na dovolenku, tak sa z toho vytesujem. :dizzy_face:
7. júl 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amarena no super, to znie dobre :slight_smile: Tak drzim palce, aby to vyslo!
7. júl 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninan2, dakujem. :dizzy_face: Ja sa z dovolenky vratim cca 2 dni pred tvojim TP, tak ked si potom po porode chvilku najdes cas, tak napis. Prajem ti vela stastia, urcite to vsetko dopadne na jednicku. Drz sa.
7. júl 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amarena jasne, dam vediet... ale realny TP je podla ovulky 2.8. a stale je tam este dalsi tyzden rezerva, tak aby si nebola prekvapena, ked sa ozvem az v polovicke augusta :grinning: Zelam prijemnu dovolenku!!!
7. júl 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amarena ale ja nemam ovulaciu,asi si ma nepochopila,co som napisala a v com som potrebovaala poradit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 tak dávkování a skladba léků jsou celkem běžné. Někomu clostil pomůže někomu ne. V tom, kdy bude po clostilu ovulka ti neporadím, každý to má jinak. mě třeba clostil vůbec nepomohl, ale znám holky, které po něm měly ovulaci a i otěhotněly :wink:. Hodně štěstí
7. júl 2011 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 diky moc a ty si mala ako iui,?
7. júl 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 se stimulací puregonem (injekcema) a až druhý cyklus byla reakce vaječníků a IUI, ten první s minimální dávkou bohužel reakce žádná.
7. júl 2011 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahaaa a skusali ste len injekciami ci ako??
7. júl 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 jak to myslíš, jen s injekcemi???
7. júl 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60, ahoj, viem, ze nemas ovulaciu, preto ti dal dr ten Clostil.
8. júl 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ci si mala aj clostyl
8. júl 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 ne, "jen" jsem si píchala injekce.
9. júl 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 a kolko si stimulovala???vyslo ti to na prvy sup??
9. júl 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 první pokus jen 25 jednotek denně, 14 dní a nenarostlo nic. Druhý cyklus 25jednotek 11 dní a pak asi 6 dní 75 jednotek a byla 2-3 vajíčka. Zatím se zdá, že to vyšlo na poprvé :wink:
9. júl 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 :dizzy_face: super,ale este nevies urcite,ci to vyslo??kolko si po iui??
9. júl 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 dnes 26DPO, testy jsou pozitivní, 18DPO doktorka viděla v děloze černou 3m tečku, ale na kontrolu, jestli už bude srdíčko jdu až 18.7. Takže těhotná jsem určitě, otázka je, jestli to bude prospívající těhotenství
9. júl 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak gratulujem a drzim palceky,aby vam to vyslo a srdiecko bolo zdravuckee :wink: dufam,ze aj nam to vyjde a vsetko bude v poriadku
9. júl 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule :slight_smile:
Tak som sem nakukla, ze co to tu mame nove, nastastie som o vela neprisla :grinning:

@leeena_4 hrozne moc drzim pace, aby ta mala tecka rastla, a rastla a rastla, aby to bolo vsetko ako sa patri :wink:

@ninan2 Ty uz pred porodom? Ako rychlo to zbehlo, v septembri aj erickaa, no ja odpadnem, ako ten cas leti, nech je porod bez komplikacii :wink: a potom nam samozrejme daj vediet hned ako to pojde, al. po katke, nech nam to tu napise :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: chceme vediet vsetko o kazdom :wink:

@amarena kam sa chystas na dovču?
9. júl 2011 o 19:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chlpacik Ahoj, nj, uz sa to blizi, velmi rychlo to ubehlo... jasne, dam potom urcite vediet :slight_smile: Drzim palce aj Tebe nech vsetko vyjde ako ma, drz sa :wink:
9. júl 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chlpacik, ahoj, ideme na Sardiniu, uz sa neviem dockat. A ty? Kde bude svadobna cesta? :grinning:
11. júl 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amarena waw, tak si to pekne uzi, a na kolko sa chystate? uff no tento rok asi ziadna nebude, max. na Slovesnku nejaky víkend ;) :grinning:
11. júl 2011 o 15:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chlpacik, dakujem.Ideme na 12 dni. Tak, ale ved aj nejaky predlzeny vikend potesi. :dizzy_face:
12. júl 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chlpacik ahoj, ako sa ti darí??? zaberá metformin?? :slight_smile: a čo ovulka?? heh samé otázky na teba, no som zvedavá.....a čo kilá? išli nejaké dolu?? :grinning:
12. júl 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amarena no to uz je nieco :dizzy_face: a vychadzaju Ti plodne dni? zeby ste sa vratili traja ? :grinning: :wink: :dizzy_face:

@nienna jj zabera, 10mesiac ich uzivam, naordinovala som si davku 1850mg na den :grinning: a menzes dosiel posledny na 36den, co je uspech :wink: , ovulka no podla hlienu by aj mohla byt, ale ktovie :dizzy_face: , nemeriiam BT, kedze mam teraz ine starosti :grinning: ... a momentalne uzivam lieky na prolaktin, aby sie dolu, zvyknu ma pobolievat prsia a v poslednom case aj vajecniky citim vyraznejsie. Este ma caka USG prsnikov, vraj musi byt, kedze som hormonalne rozladena :grinning:
Co sa tyka kil, tak mne vobec neslo nic dole, ale udrziava sa na hladine, a pritom papam veeeela, co inak by mi istotne sli kg hore. A neviem preco, ale posledny mesiac mam pocit, ze jem viac nez predtym. :grinning:
Ale tak co uz nezabijem sa, ked mi raz chuti :grinning: :grinning: :grinning:
A MAS UZ VSETKO NAKUPENE????

12. júl 2011 o 13:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chlpacik, nie, nevychadzaju, tie uz boli min. tyzden. :dizzy_face: Ani sa mi nechce verit, ze to je uz 10 mesiacov co beries ten metformin...
12. júl 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amarena ale snazikovali ste sa dufam :wink: :dizzy_face: no veru, tak ako este prednedavnom nase tehulky tu riesili femi kvapky, soju atd, a dnes uz aj mamickami pomaly su, tak rychlo ten cas bezi... :dizzy_face:
A ja sa neviem dockat dna, kedy vsetke "stare prispievatelky" budeme mamickami a riesit uplne ine veci, napr. ohladom babatiek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Prijemne si uzi dovcu ;)))) skoda, ze sem nemozes hodit fotky :grinning:
12. júl 2011 o 19:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chlpacik, to vies, ze sme snazilkovali :wink: O chvilu aj my budeme riesit take veci ako: kedy ideme na sono, na 3D, ci nam je zle atd., verim v to. Inac ten cyklus 36 dni co mas, tak to je parada, ja myslim, ze este do svadby budes v tom. :grinning:
12. júl 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok