Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

11miuska11
10. mar 2013

@bastilly faaakt super, normalne mam hned krajsi pocit, ked som si to precitala. Budem aj ja dufat, ze sa nam podari bez lieciv 😀 veeela zdravicka prajem celej rodinke 😉
@zora256 Myslim, ze si dobre urobila, ze tomu nechavas volny priebeh. Predsalen, aj jedno babo musi byt riadna makacka. Dakujem velmi pekne za prianie, dufam aj ja, ze sa nam podari tento rok. Do leta to necham na pana Boha a v lete skusim ten clostyl, keby nebolo ine vychodisko 🙂 ale stale mi nieco nasepkava, ze to zvladneme aj bez clostylu 😀

zora256
11. mar 2013

@bastilly No to je super🙂Ja som zvedavá kedy sa nám podarí druhé 🙂Malý má o týždeň 20mesiacov 🙂

zora256
11. mar 2013

@11miuska11 Ahoj!Veru počúvaj svojej intuícií,a snáď dlho sa ani nečakáte a budete čakať miminko 😉 Moc vám prajem ako každej snažilke nech sa vám čoskoro pritrafí do života babulko 🙂

11miuska11
11. mar 2013

@zora256 dakujeme, aj ja ti prajem babatenko 🙂 drz saaaa 🙂 a urcite daj vediet, keby sa u vas "nieco" zomelie 😉

nelka33
11. mar 2013

ahojte tak dnes som 11DPO a uz som to nevydrzala a spravila somm si test a je na nom aj druha ciarka ale velmi slaba chcela som sa opytat ci to este nemoze byt pregnyl.

zujka2
11. mar 2013

@nelka33 mne doktor povedal, že tie dva týždne po pichnutí môže byť čiarka.

nelka33
11. mar 2013

pridavam foto neviem ci tam nieco vydite je to dost slabe

nelka33
11. mar 2013

@zujka2 tak si ma velmi nepotesila moja chyba nemala som to tak skoro skusat a aku davku si mala myslim toho pregnylu ja 5000

zujka2
11. mar 2013

@nelka33 tak ale to neznamená, že ešte nemôžeš byť tehulka 🙂 hm tak ja už neviem, ale tú najvyššiu konskú dávku som mala.

zora256
11. mar 2013

@11miuska11 Ahoj!ĎAkujem aj ja by som bola najšťastnejšia,keby sme mali čoskoro už druhé lebo mi je ľúto,že malý nemá ešte súrodenca sktorým by vyrastal a hral sa.ja som už v 17mesiacoch mala brata.A mne malý bude mať už 20mesiacov a nič :-/A to sa už rok snažíme,hoc pomenej lebo muž si netrúfa na ďalšie bábo,hoc mu sľubujem a ajs a budem snažiť ho ovyknúť od plienok keď už bude máj a teplo.A predca príchod bábätka trvá 9mes. A nie hneď to by sme mohli pomaly nachystať aj plienky preň keby som bola tehotná...Aby nebolo naraz veľa výdavkou,keďže štát už na druhé a tretie nedá nič a malý mi papal Nutrilon Ha 1 čo stojí až 12eu bez predpisu,keďže lekári max 5ks vypíšu a na mesiac je hot reba aj 10ks,min. Takže je to dosť.A malý narok ide do škôlky už aj tam bude treba za škôlku a stravu platiťiste okolo 30eu možno aj viac.

zora256
11. mar 2013

@nelka33 Ahoj!To máš ovulačný test,alebo tehotenský?

11miuska11
11. mar 2013

@nelka33 neviem, co je pregnyl, ale na tomto teste nic nevidim. Testujes ale prilis skoro, tak nevesaj hlavu!! stale mozes byt tehu 🙂

11miuska11
11. mar 2013

@zora256 juuuj, tak to ho chapem, ze ma obavy, ale to sa pekne da postupne euro k euru za tych 9 mesiacov pekne poodkladat, naucit babo skor na nočnícek. Tak ti hlavne drzim palec, nech muz zmeni nazor, lebo to je zaklad. aby ste babo chceli obaja rovnako. I ked verim, ze keby babo pride, tak by sa velmi tesil. ALe na druhej strane, nebude to tolko vydavkov, ako na prve, vela veci babatko zdedi po starsom surodencovi. Ja ani na take veci nechcem mysliet, ze vydavky na dieta. Kocik, sedacka do auta, postielka, matrac, kozmetika, plienky, oblecenie, hracky...juuuuj... asi si tiez urobime nejake prasiatko na babatko a budeme si tam mesacne nieco odkladat 🙂

zora256
11. mar 2013

@11miuska11 Ahoj!On sa bude tešiť,ani jedno nechcel a nedal by malého za nič🙂Len proste nesilí nič.A nesnažísa o dušu oň.Viem že podedí po súrodencovi,lenže tomu prvému treba aj potom nové veci do škôlky veď vieš,vždy prvé je najdrahšie a a to mlieko a plienky len zdražievajú nezlacnejú :-/

11miuska11
11. mar 2013

@zora256 vsetko zvladnete, uvidis 😀 A mimco bude!!

zora256
11. mar 2013

@11miuska11 Ahoj!Veru bude časom aj mimčo verím tomu,eln proste teraz si dáme pauzu ideme riešiť detskú a spálňu a potom o mesiac sa vo veľkom pustíme do snaženia sa 🙂

donatela
11. mar 2013

@nelka33 nie je to vel.i dobre vidiet,ale ja som pri dcerke mala tiez len jemnucku druhu ciarku.aj som mala potom z krvi nizke HCG az ma plasili,zeje to mimomaternicove mozno a nakoniec sa nam narodila krasna zdrava dcerka. A pregnyl? Ja som vydrzala netestovat sama. Cakam na test z krvi. Ale baby,co testovali,prvy test robili az ten 12-13DPO. Vtedy by si uz pregnyl nemala vidiet. Zvasca sa picha 5000jednotiek. Skus o 1-2 dni a daj vediet.drzim palce!

donatela
11. mar 2013

@maminka142 ahoj.sme boli lyzovat,tak reagujem az teraz🙂 chodim do Gyn-fivu. Nie 2.laparka by vraj momentalne bola zbytocna. Mam teraz pekny UTZ aj HP,skusame IUI...

nelka33
11. mar 2013

@zora256 tehotensky

nelka33
11. mar 2013

@donatela tak dakujem a dufam ze budes mat pravdu a skusim to este o 1 2 dni len ten strach stoho ze to bude zasa biele.

donatela
11. mar 2013

@nelka33 a máš ísť aj na krv, na HCG test? to máš najistejší výsledok. ale skús testovať, ak chceš. ja to už nerobím, lebo ma to zbytočne stresuje... radšej si počkám na odber krvi🙂

zora256
11. mar 2013

@nelka33 Ahoj!Zrejme je veľmi slabučká,lebo foťák svetlom vybieli nevidieť na fotke,ale tak skús o pár dní znovu testovať z ranného moču tak bude iste lepšie vidieť,držím palčeky 😉

terry658
13. mar 2013

Ahojte, mohli by ste mi poradit? Minuly mesiac mi gynekolog dal utrogestan. Menstruacia uz prebehla. No zacala som pocitovat bolest v pravom podbrusku. Vacsinou sa objavuje ked mocim,alebo ked cvicim. Prosto zakazdym ked zatazim svaly brucha. Neviem,ci to moze byt nejaky znak ovulacie,alebo slepak. Ziaden abnormalny vytok nemam,ani palenie. Mate s tym niektora skusenost?

nelka33
13. mar 2013

tak co myslite ta vrchna je 12DPO a druhy je 13DPO pregnyle moze to byt este ten pregnyl?

nienna
13. mar 2013

@nelka33 ahoj, čiarka tam určite je, to s tým pregnylom ti neporadím, v tom sa nevyznám 😕 ale držím palce aby to bolo ozaj tehu 😉

tatinka
13. mar 2013

@nelka33 myslim ze pregnyl to nebude, z pregnylu je ciarka viditelna tak do 10 dni od vkladu,,,najlepsie kvalitou su mamatesty, skus taky kupit alebo pockaj este dva-tri dni a pretestuj a budes mat uz istotu ...

nelka33
13. mar 2013

@tatinka tak dakujem pekne a dufam ze budete mat pravdu a toto su mamatesty 10 ale este sa nejdem tesit aby to nahodou este stale nebol pregnyl,co dufam ze nebude tak skusim este tak 2 3 dni a uvidime.bolo by to uzasne keby sa to konecne po 1,5roku podarilo

tatinka
13. mar 2013

@nelka33 my hovor, my sa snazime uz daco cez 4 roky, mame uz viacero ivf , jeden abort,,,,
drzim ti palce aby dalsi test bol ten najkrajsi 🙂

kitulka
13. mar 2013

@nelka33 Ja to vidim tak, ze ten spodny z 13 DPO je silnejsi, takze podla mna to pregnylom nebude, lebo by to skor slablo. A u Teba to silnie, takze sa potichucky zacni tesit, asi si tehotnaaaaaaaa 🙂 Tesim sa s Tebou, daj nam vediet, ked testnes znovu

romca05
13. mar 2013

@nelka33 Kdyby to byl Pregnyl, čárka bude slábnout, mně připadne, že je trošičku silnější. Kolik jsi měla jednotek toho Pregnylu? Já měla 10 000 a taky 13 den po Pregnylu slaboučkou čárku. Držím pěsti, ať je silnější a silnější! 😉