Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

evkag
20. júl 2014

@serenna30 myslim, ze doktor nebude nadseny, ale uvidime no, kazdopadne dam vediet. Mna moji rodicia splodili v Bulharsku, mozno bude tato krajina osudova ...... 😀
Je to sice hovadina, ale kto vie

eruuuska
20. júl 2014

@serenna30 Blahozelam k zasnubam 🙂

serenna30
20. júl 2014

@eruuuska moc dekuji, jsi zlata🙂 jak se mas?

eruuuska
21. júl 2014

@serenna30 Ahoj, dakujem za opytanie, dobre sa mame, bublinka nam rastie, a zatial vsetko v poriadku, tak sa drzime 😀 kontroly sice kazde dva tyzdne pre istotu, ale tentokrat uz to dame 😉

serenna30
21. júl 2014

@eruuuska no to je supér, určitě to dáte a všechno bude v pořádku. U mě snad ovu zase (podruhé 😀 ) proběhla, tak ted budu čekat do další MS. Dávej na sebe pozor!!

eruuuska
21. júl 2014

@serenna30 Ahoj, ano davam, ved aj dnes bola u mna mamina, lebo ma volno a poupratovala co sa dalo, len nech sa nenamaham, vsetci su ku mne velmi mili a ohladuplni 🙂 tak sa setrim 🙂 jeeej to je skvele, ze ovu prebieha, len tak dalej aby ste sa coskoro ku mne vsetky pridali, posielam vam vela tehu bacilov a uz tu chcem vidiet pozitivne testiky 😀 to plati aj pre vas dievcata
@evkag @stellamaris

stellamaris
21. júl 2014

@evkag pocuj,to musis ist do juhoslavie,vies v Basnikoch,ucitel Hajek a jeho sietovy graf:....prvni dovolena v jugoslavii,prvni dite............. 😀 😀 😀 😀

stellamaris
21. júl 2014

@eruuuska dakujeme za tehu bacilky 😉 ja sa chceeeeeeeem strasne rychlo nakazit 😀 😀 drzkajte sa pekne s fazulkou,to date!

evkag
21. júl 2014

@stellamaris mas pravdu, ze mna toto hned nenapadlo............... 😀

evkag
21. júl 2014

@eruuuska nic sa neboj vsetko bude. ty sa len setri aby se sampus otvarali :-P

eruuuska
21. júl 2014

@evkag setrim sa setrim, a bude aj sampus, nejaky ten glg, kedze termin mi vychadza cca tyzden pred tridsiatkou 🙂

stellamaris
21. júl 2014

@evkag tak vidis,bez na dovolenku do juhoslavie a bude to 😀 😀 ja sa na tom filme vzdy narehocem a troch odputam od problemoveho plodenia 😉

evkag
21. júl 2014

@serenna30 podavam hlasenie. MOJ GYNEKOLOG MA OBYL .INOFOLICOM!!!!!!!!!!!!! Chapes? inofolicom, ktory som brala vyse pol roka a nemal na mna ucinok, ziaden!
ALE........ dnes som dostala kotakt na jednu Pani vo Vranove. Je to bylinkarka a ma velmi vela "deticiek" dala aj mne aj manzelovi caje a po dovolenke sa mame ozvat a da mi aj nejaky kupel........
UVIDIME CI TO POOZE,A LE MYLI SI, ZE BY MOHLO........tak od 29.7 do 8.8 dovolenkujeme a veeelmi snazilkujeme 🙂

serenna30
22. júl 2014

@evkag hele tak to je mazec, jenom inofolic? a sono ti dělal? at víš, že jsi "OK"? Jsem zvědavá na paní bylinkářku, co poradí, já jedu pořád na femigardu a inofolicu, no uvidíme, ovulka asi byla, ale zase pozdě, no snažili jsme se , tak ted at teplota už jen stoupá 😎

evkag
22. júl 2014

@serenna30 robil mi ultrazvuk a riadne vysetrenie a povedal, ze je vsetkoo.k a ze mi nic neda, ze si mam dat inofolic. Ako NASRAL ma brutalne! Ked este raz takymto sposobom odflakne co by nemal, tak beriem kartu!
Teta mi dala cajik, ktory mam pit dva krat denne pocas jednej hodiny a manzel ma mat jeden a popjat ho cely den.......
Uvidime ci to bude mat vysledky, ale mala som z tej panivelmi dobry pocit.
Inak drzim prsty, nech ta ovulka aj zasiala semienko :-P

bojhy
23. júl 2014

Ahojte.Čo je najčastejšia liečba PCO?Jedine antikoncepcia???? Ja chcem dieťa 😒 Strašne mi padaju vlasy,rastú mi na nezvyčajných mietach chlpky.Menzes pravidelný,no trošku slabší (čo mi až tak nevadí).Na vyšetrenie idem v auguste.No nerada by som brala HAK,bo planujeme IVF,ale nechcem ani oplešivieť....Poraďte,čo mám robiť...

lucka2405
24. júl 2014

Dievcata, neviete ake su priznaky prasknutej cysty?? Stalo sa vam niekedy ze ste mali 1 den horucku a druhy den uz len zvysenu teplotu a treti uz v pohode, inak neviem k comu mam ten stav priradit, dakujem za odpoved.

dicinka1
24. júl 2014

ahojte baby..nemaate niekto nahodou siofor?metfogammu alebo metformin?

stellamaris
24. júl 2014

@serenna30 dobre spravy z Caru,bez clostilu mi dozrieva jeden folik,zatial 14mm,v nedelu bude pichnuta injekcia na ovulku a ide sa na vec 🙂

stellamaris
24. júl 2014

Pre Baby v DE,takto vyzera Inofolic na nemeckom trhu 🙂 http://www.clavella.de/produktinformationen/ trochu väcsie balenie za nejakych 40€,dnes mi gyndos dal letak s dvoma balickami .

serenna30
25. júl 2014

@stellamaris supeer! já jsem 5 DPO, takže čekám. Včera mě pekně bolel podbřišek, dneska už v poho. Jsem zvědavá kdy mrcha dorazí, jak dlouhá bude LF. test zkusím v pondělí, to budu 8 DPO nebo nevím, asi budu nedočkavá 😀 další cyklus už pujdu k Dr, at na mě mrkne ultrazvukem. Za jak dlouho myslíš, že by se mohli bylinkami upravit hodnoty HP? na tom posledním jsem byla 4.6.2014, kdy to mám zkusit? září/říjen? Zajímalo by mě jestli ten poměr LH a FSH bude lepší.....

stellamaris
25. júl 2014

@serenna30 na tie hodnoty HP potrebujes dlhsie ako par dni,skus o mesiac,mozno sa ti zadari skor otehu ako zlepsit hormony bylinkami 😉 ale ja by som testla aspon teraz na tvojom mieste a krv o mesiac 🙂

evkag
25. júl 2014

@bojhy ak chces otehtniet urcite ti nedaju HAK. Najskor duphaston na upravu cyklu......

smejlicka
25. júl 2014

@dicinka1 ahoj ja uzivam siofor od aprila 500 3x1.

smejlicka
25. júl 2014

Ahojte dnes som 29dc po duphastone v pondelok dobrani od stredy ma pobolieva podbrusko ako na menzes, a mam vela bieleho az kremoveho hlienu nesmrdi a nezapacha, stale pocit mokra. Mala ste to niektora?

stellamaris
25. júl 2014

@smejlicka ona zhana zrejme metformin,nepyta sa na davkovanie 😉 ty ho pekne ber dalej 😉

smejlicka
25. júl 2014

@stellamaris moze byt asi som to zle pochopila hi

dicinka1
25. júl 2014

@stellamaris ano zhanam 😉

stellamaris
25. júl 2014

@dicinka1 ved si nechaj predsa predpisat ten metformin,to mas najlahsie alebo ma tvoj Doktor dovolenku a surne treba? 😕

bojhy
25. júl 2014

@evkag Hej,lenže ja nemám problem s cyklom,mam chĺpky a padajuce vlasy 😒