Včera mi prišla menštruácia a dnes nič

maria123a
24. dec 2020

Pekný deň maminky, včera na hodinky presne (pravidelná menštruácia) mi prišla menštruácia, slabá, občas krvácanie jemne občas nič.. Resp. Špinenie a od včera večera už nič ani kvapka mam 22 rokov, obávam sa aby som nebola tehotná.. Alebo viete o nejakých babskych radách ktoré by dopomohli ms prísť v normálnej intenzite ako som zvyknutá?
Ďakujem a pekne sviatky 🙂

acer11
24. dec 2020

Tak nemôže každý dostať na Vianoce 🎄menštruáciu 😂

sense
24. dec 2020

Ešte sa to môže rozbehnúť... To co popisujes mávam pravidelne prvé dva tri dni ms...

avril299
24. dec 2020

moze to byt hormonalna nerovnovaha... mala som to uz tak neraz

mondolina
24. dec 2020

@acer11
Ja som ju dnes dostala 😂 dva roky sa snažíme a just príde pod stromček...mrcha😥

acer11
24. dec 2020

@mondolina lepšie dostať mrchu ako ja migrénu 😆 a neboj raz nepríde 😉

mondolina
24. dec 2020

@acer11
Hej keď budem v prechode😂

tiborm
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristina2015
24. dec 2020

@mondolina 😂👌

kristina2015
24. dec 2020

@tiborm podľa toho odkiaľ človek krváca ak z análu tipujem tampóny ak z vagíny vložky. Je to len môj odhad nič smerodajné .

tiborm
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babydesire
25. dec 2020

@maria123a minule som mala takuto prapodivnu ms, lenze som vtom tyzdni bola chora, nejaka crevna viroza,mozno aj korona🥴 bohvie, kazdopadne, o mesiac nato ms ako vzdy...ak je moznost ze si tehu,sprav si test

denisa58
26. dec 2020

Ahojte chcela by som sa opýtať či ma niekto skúsenosť z : tri dni mi meškala menstrucia strašne ma.bolieva hlava menstrucia skončila a už druhý deň mi je zle od žalúdka nedokážem poriadne nič zjesť som stále unavená náladova to ja nezvyknem biť.Chodievam viac na wc aj cikat a ešte ma začalo preháňať

avril299
26. dec 2020

@denisa58 zeby nejaka viroza?

tiborm
Odpoveď bola odstránená
Zobraz