Vypadávanie vlasov, upchaté cibuľky - skúsenosti s liečbou

januus
12. nov 2017

Ahojte. Mate niektora skusenosti s touto vlasovou kozmetikou? Nechala som si vysetrit pokozku hlavy, vlasovu pokozku tou kamerou, a mam upchate vlasove cibulky mazom atd. Boli mi ponuknute tieto produkty os firmy preline.sk - SL cistic vlasovej pokozky (ako sampon) a SO koncentrovane kvapky na pokozku. Vlasy mi nadmerne padaju, je to uz neunosne, skusala som vela veci, teraz skusam toto, mate niektora skusenosti s touto liecbou?

jania023
12. nov 2017

Podla mna nic z toho nefunguje je to len tahac penazi.
Kup si kvalitny sampon bez parabeniv ci ineho bordelu a bude to ok. Cim menej zloziek bude obsahovat tym lepsie
Ja mam doma radu awapuhi ciernu od paula mitchela

januus
autor
12. nov 2017

Mala som rozne sampony na prirodnej baze, a nic. Ale dakujem

bmuller
12. nov 2017

ahoj, ako mozno skus kvalitny jablkovy ocot (napr. z DMka) na precistenie pokozky na hlave... zazrak za 3 dni to mozno neurobi, ale je to prirodne a nie drahe...
https://www.eotazky.sk/preco-vlasy-rednu

dominika6
13. nov 2017

@januus daj sa ostrihať na krátko nech vlasy odľahčíš..nepoužívaj ťažké laky a penové tužidlá..a hlavne si nefarbi vlasy ak netreba..potrebujú si oddýchnuť

vendula13
13. nov 2017

Mne teraz, v 30r. 😀začali extrémne padať vlasy. Neriešila som to nijak začala som užívať Magnezium z B6 z DM cca 5€ a do dvoch týždňoch pokoj. Je to o strese, hormonálne zmeny....
Upchate cibuľky mazom ma podrz 😂

januus
autor
14. nov 2017

@dominika6 ahoj, vlasy mam po plecia, laky a tuzidla absolutne nepouzivam, mozno 3x za rok, nefenujem, a vlasy som mala farbene asi tak pred 3 rokmi ;) neviem ako inac im dat oddychnut ;)

belatrix94
16. nov 2017

@januus ja som ich používala, na kontrole po mesiaci bolo vidieť že vlasová pokožka sa vyčistila a niekde bolo vidno rásť nové vlasy, ale vypadávali mi z toho ešte viac ako predtým

januus
autor
17. nov 2017

@belatrix94 a po tom mesiaci ste uz teda prestali pouzivat? 🙂 ...mne vravela ta pani v lekarni ze prvy mesiac je kriticky, ze budu vypadavat viac, lebo vypadnu mrtve vlasy, a potom uz sa to ustáli a zacnu rast nove ... len treba vydrzat a pouzivat to tie 3-4mesiace

belatrix94
19. nov 2017

@januus používala som ešte nejaké dva týždne, viem že za mesiac zázraky čakať nemôžem, ale pri takom množstve vlasov čo mi padá mi za chvílu na hlave nič neostane 😨 takže musím skúsiť nejaké vyšetrenia. A neni som si istá či naozaj z toho vypadávajú len tie odumreté vlasy, lebo to vôbec ani trošku neustupovalo ☹

vendula13
24. nov 2017

@belatrix94baby skúste to obyčajne Magnezium, mne to vážne pomohlo do dvoch týždňov a to som sa skutočne bála že asi oplesatiem tak moc mi padali vlasy. Magnezium zakúpené v DM drogerii nie v lekárni- tam ponúkajú minimum mg Magnezia

seewaldik
5. nov 2023

@januus zdravim, pracujem z tymito liecivom od firmy vital plus active, spolu s mojimi kolegynami po celom Slovensku vo vybranych lekarnach. Nasa praca je diagnostika vlasovej pokozky a vlasu dermokamerou, obraz sa prenasa na iPod a vieme vám stanovit liecbu.
Vysetrenie trva priblizne 15 minut a vo vybranych lekarnach je 1x do mesiaca bezplatne.
Pekny den
Zuzana