Žiaden dominantný folikul. Pomôže Clostilbegyt?

vvia
7. júl 2011

Baby, ktoré máte skúsenosti prosím píšte. Za posledné obdobie mám za sebou x vyšetrení. Najprv endometrium - vyliečené, potom rozbíjanie obličkových kameňou, vysoký prolaktín - naštastie už ok (prvý odber bol vraj robený len v zlom čase a bola som po rozbijani kamenov a tak) a teraz žiaden dominantný folikul. Snazime sa o dieta, stale sa nedari. Co ma caka? Zatial mam nasadené lieky clostilbegyt, resp.este len ich zacnem brat. Bral niekto tieto lieky? Pomohli Vam? Ak nepomohli čo ma čaká? Som už veeeľmi neštastná ☹

vvia
autor
24. júl 2012

@monosana ja som mebrala tabletky 🙂 pretoze sa nasiel horsie problem a to spermiogram 🙂 a kedze nepomohlo nic tak sme isli na umele a konecne som tehotna 🙂

luskacik16
28. júl 2012

no ahojte baby, tak bola som u dokyho a mam 4.8 mm cystu na vajecniku, takze lieky asi zabrali ale troska moc, je mozne ze sa v tej cyste schovava este zdravy folykul? ktory sa mozno este da oplodnit?

luskacik16
30. júl 2012

@vvia ahoj ako sa mas pisala som tu ale asi si to nevidela co hovoris na to?

vvia
autor
30. júl 2012

@luskacik16 ahoj dobre nastastie a ty? boki ste na sperniograme? a s tou cystou :( neviem nebudu ju musiet riesit laparoskopicky? moja ozaj netusim...

luskacik16
31. júl 2012

@vvia no este len ideme na hormonalny a ostatne veci musim pockat na menzes a uvidime ci tam cysta zostala atd

petinka1703
12. dec 2012

Ahojte dievčatá,ja mám presne taký problém,ako je v názve témy a Clostilbegyt mi už 2x nezabral.

lllllllllllll
7. mar 2013

@petinka1703 ale tusim zabral 😀 nie ze nie,blahozelam ako dlho si brala clostil?Ja ho idem brat ale bez konzultacie s doktorom

petinka1703
7. mar 2013

@lllllllllllll no na počudovanie zabral 😀 Prvýkrát som brala 2x1 denne - kontrola - nezabrali - Dr. zvýšil dávku,2x2 denne - kontrola - "nezabrali" - Dr. zvýšil dávku na 3x2 denne.No a ku tej som sa už vlastne nedostala.Ale Dr. mi vravel,že niektorým pacientkám narastú cysty aj po dávke 0,5x1 denne...Takže to je individuálne,ako ktorej zaberajú,pri akej dávke.A ja osobne by som to nebrala svojvoľne bez konzultácie s lekárom - predsa len,je to hormonálne svinstvo a s tým sa netreba zahrávať...Každopádne držím palčeky! 😉

boniqa
24. máj 2013

ahojte babenky potrebovala by som poradit doky mi predpisal clostil na 5-7-9 dc chcela by som sa opytat kedy vam približne prebehla ovulka tak ako pišu v letaku medzi 11-15 dc alebo to zaleži aky dlhy mam cyklus? začala som si robit ovu testy ale len od 10dc a stale ho mam rovnaky ,ku clostilu beriem aj inofolic

hviezda1986
25. júl 2013

Ahojte. Chcem sa opytat, ze ci ste sucasne uzivali Clostilbegyt a Duphaston? Dnes mi to predpisala lekarka a dufam, ze mi to pomoze, aby som mala ovulaciu. Zatial to vyzera tak, ze aj napriek tomu ze skoro 3mesiace beriem inofolik, tak moje vajecniky nereaguju.

gabriellka
9. aug 2013

@hviezda1986 ahoj, áno ja som brala clostyl a duphaston. už si presne nepamätám ako, ale mám pocit že nejak na začiatku cyklu clostyl a koncom cyklu duphaston. u mňa zabral po 4 mesiacoch