Živé mäso vo vnútri 5 mesiacov po pôrode

michaelove22
2. jún 2022

Ahojte zienky, bola som na kontrole 5m po porode a gynekologicka mi odstranovala tzv. zive maso v okoli zle zahojenej porodnej rany...granularne tkanivo - nejake cervene zdibky..odstranila to takym stipkanim asi 3/4...prosim Vas pekne, tie co mate skusenost, co mi odporucate na zahojenie a regeneraciu...nakolko to je zvnutra tak aj sex je velmi bolestivy a rada by som sa vratila do normalu v manzelskom zivote..dr mi predpisala cipky ktore si dam preventivne po dalsom menzese..ale to je podla letaku proti kvasinkam preventivne...maternica a spol je nastastie ok...takze ako odstranit ten zvysok granularneho tkaniva (paradoxne vraj sex moze pomoct - ale ako ked to boli...na dalsie stipkanie sa mi moc nechce ist :o)...ja mam aj taky kysly zlty vytok, to zrejme z toho masa...vsak poradte 🙂 dakujem

anjelicek26
2. jún 2022

Boze to znie cele strasne bolestivo. Myslim, ze nepomoze nic, mimo upravenia stravy (protizapalova dieta - bez cukru, muky, mlieka, s vysokym podielom vitaminu C) aspon na par dni... Tie vnutorne rany sa hoja velmi pomaly, ked ti lekar dal cipky, tak daj tie, snad vie, co robi.

lienka9
2. jún 2022

@michaelove22 skus wobenzym na zahojenie.neviem ci by pripadne rosalgin vyplachy to nemohlo skludnit.mne tie pomohli,aj ked na ine ale su celkovo dobre..ale to len moj laicky nazor,verim ze poradia aj dalsie baby.

biankaaaa
2. jún 2022

Ach mňa to čaká tento mesiac tiež 🥺 skoré uzdravenie prajem!

michaelove22
autor
2. jún 2022

@biankaaaa a mate aj taky cudny vytok?

biankaaaa
2. jún 2022

@michaelove22 áno, presne taký, ako píšete😏

michaelove22
autor
2. jún 2022

@biankaaaa ach jaj, drzim aj Vam palce..ten vytok sa zminimalizoval u mna po tom vystipkani 🙈

biankaaaa
2. jún 2022

@michaelove22 aspoň, že tak. Ďakujem😊

evka160
1. okt 2023

@michaelove22 ahoj ja mam presne ten isty problem teraz ako ty už prešlo 4 mesiace od porodu a vždy mam ten vytok .. ako ty to zmizlo? Prosim odpiš my už neviem čo mam robiť

michaelove22
autor
2. okt 2023

@evka160 len cas a trpezlivost, preslo to same🙂

evka160
2. okt 2023

@michaelove22 už keby som to všetko mala za sebou s vonku my to zmizlo ale neviem či z vnutra aty si spominala že sex maš boelstivi ale mne ta už prestalo bolieť tak uvidim zajtra idzem ku gyn.

michaelove22
autor
3. okt 2023

@evka160 uz to neboli, naozaj to chce cas ale chod urcite radsej na gynekologiu

evka160
7. okt 2023

@michaelove22 bola som pred včerom všetko sa my vstrebalo vďaka bohu