Detský neurológ v Žiline

Prosím poraďte mi dobrého detského neurológa v Žiline. Ďakujem pekne

tmavovlaskakatka
2. jan 2022

dr. Orvanová, odporúčam objednať sa na čas, stojí to 10 eur, ale dali mi oveľa skorší termín (o niekoľko mesiacov ako bez toho) a ani sme nečakali. Zle sa tam dá dovolať, treba skúšať alebo osobne.

maminkadeticiek
2. jan 2022

Dr.Orvanova a Dr.Nemcova.Treba si zavolat,lebo su vsade cakacky kde vas vybavia skor.

petruldo
2. jan 2022

@nataliamackovcakov ak bývaš v knm, tak ťa tieto dve dr. na 99% nevezmu, Kysuce berie dr.Hrivikova

sasesoe
2. jan 2022

@nataliamackovcakov mudr Orvanovej treba volat v urcenych casoch, zda sa mi, ze po 13h.
Beru podla "spadu"- budu sa Ta pytat na adresu,odkial ste

trinity_77
2. jan 2022

@petruldo my máme trvalý pobyt v knm, ale doktorku obvodný detskú na Hajiku. A chodíme k Orvanovej už od narodenia malej

petruldo
2. jan 2022

@trinity_77 tak tu si myslím, že zavážil pediater, a ak nie, tak to čo bolo pred x rokmi nemusí platiť v súčastnosti, keď robí v Žiline iba 3 dni v týždni. osobne som bola pri tom kedy jej sestrička odpálkovala pani z kysúc, že majú spádového neurológa v knm a viac sa s ňou nebavila. rovkako čo čítam v skupine čadca, nevezme, že patria k Hrívikovej

nataliamackovcakov
autor
2. jan 2022

@sasesoe ďakujem pekne 😊

nataliamackovcakov
autor
2. jan 2022

@petruldo a ta pani doktorka Hrivikova kde ma ambulanciu prosím vás, a je aspoň ako taká dobrá 🙏😊

petruldo
2. jan 2022

@nataliamackovcakov železničná poliklinika, no je taká svojská, staršia, osobnú skúsenosť nemám, len z počutia od pacientov, 100 ľudí 100 chutí. objednáva sa ku nej telefonicky po-št, tuším po 12.30 ale presne budem vedieť až zajtra z práce, pozriem lístok kt. mám pre pacientov

petruldo
3. jan 2022

@nataliamackovcakov po-stv 12.30-13.00 0415042200

nataliamackovcakov
autor
4. jan 2022

@tmavovlaskakatka ďakujem pekne 🙏

nataliamackovcakov
autor
4. jan 2022

@petruldo ďakujem vám veľmi pekne 🙏😊

bobka15
26. jan 2022

MUDr.Hrivíková je svojská,ale výborná diagnostička. Veľmi nám pomohla. A jej sestrička je veľmi milá a trpezlivá. Odporúčam. Len musíte byť z Kysúc. Orvanová a Nemcová majú Žilinu.

nataliamackovcakov
autor
28. jan 2022

@bobka15 Dobrý večer, prosím vás a kde ordinuje ta pani Hrivikova. Ďakujem

ruzovakrava
28. jan 2022

@nataliamackovcakov Žilina, J. Milca - MEDCENTRUM. Druhé poschodie, vpravo od schodov 🙂

kamila44
14. feb 2022

Ku pani Hribikovej sme chodili ja som snou veľmi spokojná akurát že teraz nám volala sestrička že maroduje a ani nevie či sa ešte vráti .. bohužiaľ musím rýchlo nájsť inú lekárku keďže ideme na magnetickú rezonanciu

erika12345
8. apr 2022

@kamila44
Dobrý deň, prosím Vás, kto vás nakoniec zobral? Tiež som chodila s dieťaťom ku dr.Hrívikovej, malý mal mať kontrolu v 1.roku, tak potrebujem iného dr...

martinabibina
27. apr 2022

@erika12345 nasli ste nakoniec niekoho? Tiez mame tento problem, v ziline neberu 😞

kamila44
10. máj 2022

@martinabibina
@erika12345
Nas zobrali až v Ružomberku doktor Midriak spokojná som mladý dobrý doktor 🙂 ale povedal že ak v Ružomberku bude viac deti tak si budeme musiet hľadať iného doktora

zubka22
24. máj 2022

@kamila44 kolko ste prosim cakali na termin, vedela by ste mi prosim na dr Mindriaka napisat tel. kontakt. Dakujem krasne ☺️

kamila44
25. máj 2022

@zubka22 dobrý deň sa mi zdať že 2 týždne sme čakali na termín , a aj výmenný lístok treba sestrička bola taká nepríjemnejšia ale som povedala že nemame ísť kam inam tak bola po tichu on úžasný tel kontak

zubka22
25. máj 2022

@kamila44 dakujem velmi pekne za ochotu 😍

lili11
2. jún 2022

@kamila44
Dobrý večer, chcem sa Vás opýtať, či MUDr. Hríviková už nebude ďalej ordinovať? Tiež sme boli u nej na vyšetrení a po MR máme ísť k nej opäť, tak neviem Maca

kamila44
2. jún 2022

@lili11 neviem naposledy som volala sestričke vo februári a vtedy povedala že nevie či sa doktorka vráti tak sme hľadali ďalšieho doktora keďže som potrebovala v marci popísať MR

nataliamackovcakov
autor
2. jún 2022

@lili11 dobrý večer ona už neordinuje išla do dôchodku, ale že ju má nahradiť nejaká iná lekárka, ale ešte sa nevie kedy, tiež čakáme ak budem niečo vedieť dám vám vedieť 😊

lili11
2. jún 2022

@nataliamackovcakov

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď

nataliamackovcakov
autor
2. jún 2022

@lili11 za malinko 🙂

fialka255
29. jún 2022

prosím vás nemáte čerstvé info o novej neurologičke pre deti z Kysúc? Ďakujem

nataliamackovcakov
autor
3. júl 2022

@fialka255 dobrý večer, čo viem tak od septembra ma byt detský neurológ v krásne nad Kysucou, ale ta pani doktorka ešte nevie isto ci bude detská, ale ak by som niečo nové vedela dám vám vedieť, ja tiež zháňam neurológa detského 😔

fialka255
12. júl 2022

@nataliamackovcakov to je katastrofa ja aktualne obvolávam aj Ružomberok, Mikuláš, Martin, Považskú Bystricu a nič...neberú nikde..