Rakúske pracie prášky/gély

monny222
20. apr 2024

Ahojte, nie je to čisto žilinská téma, ale možno niekto chodí nakupovať do Rakúska alebo aj cez internet objednáva. Viete mi poradiť aké pracie prášky alebo gély sa oplatia kúpiť v Rakúsku? Pripadne aj ktorý obchod pozerať? Viem ze sa hovorí ze tie nemecké a rakúske sú lepšie ako predávané na svk, ale ja konkrétne skúsenosť nemám, tak budem rada za každý tip. Chystám sa tam, tak by som aj niečo chcela nakúpiť. Ďakujem 🙂

candii
20. apr 2024

No teda v avivazi je obrovský rozdiel. Mala som lenor z AT a teda sa nedá porovnať zo slovenským. Mala som aj prací gél Ariel a ten bol zase extrémne hustý. Ten mi nevyhovoval ale aviváž 100 a 1 .. a voňala na prádle oveľa intenzívnejšie a dlhšie

zefyra
20. apr 2024

@monny222 Nakupujem Ariel gél v Bipe a rozdiel vidím, gél je hustejší a krajšie vonia

masinka
20. apr 2024

Nakupujeme aj tu, aj v AT, v kvalite nejaky extra rozdiel nebadam, skor v cene. Tam kupim 1000g Nutellu za cenu co tu pytaju za 600g, kapsicky Felix pre macku tiez stoja aj bez akcie polovicu oproti Slovensku a produkty v ich DM stoja tiez vacsinou menej ako u nas aj ked je to presne ten isty produkt.

monny222
autor
20. apr 2024

Ďakujem všetkým za odpovede 🙂

saxana000
21. apr 2024

@candii ja uz teda avivaz nekupujem ale kym som pouzivala vsimla som si mega rozdiel medzi velkym a malym balenim.maly Lenor bol vzdy drahsi ale podstatne hustejsi a koncetrovanejsi ako velky akciovy pritom obal farba aj vona rovnaka ale velky bol ako voda ked sa lial a mensie balenie sa tahalo huste ako sopel..

candii
21. apr 2024

@saxana000 áno áno, ja tiež keď u nás tak kupujem ten maličký lenor. Ale toto bol vyslovene taký istý len 990ml .. z Rakúska .. ten voňal na prádle o podstatne lepšie ako zo Slovenska.

zorkahorka
22. apr 2024

Mala som avivaz z nemecka. Ale zeby vonala silnejsie ako ta slovenska... praveze nie. Znacku si nepamatam