Sono bedrových kĺbov novorodenca - Žilina

19. jan 2022

Dobrý den, je v nemocnici v Žiline bezbariérový prístup do ambulancie sono bedrových kĺbov pre novorodencov ? Respektíve dostanem sa tam s kocarom alebo mam ist iba s vajíčkom?

julie19
19. jan 2022

je to na prízemí prakticky hneď pri vchode do budovy takže v pohode s kočíkom
akurát tam býva strašne veľa mamičiek s detmi naraz, takže ak chceš mať kočík/vajko pri sebe tak lepšie s vajičkom

autor
19. jan 2022

@julie19 super a prosim vás, zapisuje sa tam ? Alebo len pridem a mam istotu ze ma v daný den vybavia? Toto sono robia len jeden den v tyzdni 🙂

julie19
19. jan 2022

áno, len jeden deň aj to len tuším dve hodinky alebo tak nejak.. no, zapisuje sa tam a čaká sa, ale berú po 6 babatiek naraz, takže to ide rýchlo a myslím že sa vybavia všetci čo prídu... my sme prišli 15 min predtým ako začínali a sme sa zapísali medzi prvími, takže sme išli hneď v tej prvej várke 6 detí... ono toto sono je také šup, šup, väčšinou len skonštatujú že je všetko ok a dovidenia... ak by zistili nejaký problém potom by zrejme objednali už na konkrétny čas a termín

autor
19. jan 2022

@julie19 ďakujem pekne za odpoved🙂 a do ordinácie idem s bábätkom alebo oni si ho zoberú sami a potom mi ho odovzdajú a ja ostávam na chodbe?

snehulak77
19. jan 2022

Ideš s bábätkom. Vyzlečies, oni urobia sono, oblecies a frcis 😉

autor
19. jan 2022

@snehulak77 vďaka🙂 problem je ze moje bábätko este nemá svoju kartičku poistenca a na papieri z porodnice je napísane ze treba doniesť k vyšetreniu .. nebude to problem ? Snažila som sa tam dovolať a zistit informáciu ale Nedvihaju ☹

julie19
19. jan 2022

Stačí so sebou zobrať potvrdenie o tom že už ste o kartičku zažiadali, mne to vystavili keď som bola vybavovať na zdravotke dole v okienku

snehulak77
19. jan 2022

Alebo stačí aj tvoja kartička a rodný list. Nie je to problém. Tiež sme nemali, keď sme tam išli

autor
19. jan 2022

Ďakujem vam dievčatá za odpovede🙂

autor
20. jan 2022

@snehulak77 @julie19 dievčatá, mozem este jednu otázku, tak vysetrenie mame za sebou ale v tom chaose a milión ľudí co tam bolo nie som si istá ci som to dobre pochopila, kontrola je o 4 mesiace to platí pre každého, ano? Dostala som len fotku zo sona a na papieri nie je nic napísane tak neviem ☹

maminkadeticiek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
julie19
20. jan 2022

mala by si to nájsť na tej pečiatke čo máš na papieri... áno, kontrola je o 4 mesiace ;)

snehulak77
20. jan 2022

Na tej pečiatke by mal byť dátum.