Zoznamovanie na Tinderi: Biznis alebo skutočné vzťahy?
Celé je to biznis. Myslite na to, keď ste tam.
Realita je vonku, v kaviarni, v obchode (napr. Jednota v Martine), v posilke, v práci, v lese na turistike ... Nie na internete.
Povinne pozrieť:
Výsledok zoznamovania je potom napr. také niečo, čo chlapík popísal tu v blogu: https://www.modrykonik.sk/forum/zoznamenie/zoznamovanie-starsich-paradny-blog-o-vztahoch/
Mam manzela z tindru a mame uz aj deti, keby som na neho cakala v jednote v martine tak asi umriem sama🤣
Uz ti skoncil digitalny detox? Ci trval len dovtedy kym si sa nenalogoval na free wifi-nua teraz vyuzivas bezplatne data co to da?
Tá jednota v Martine má byť akože čo za rada 😅😅
Tá jednota v Martine má byť akože čo za rada 😅😅
@anonym_d66b9b caka tam na Dokonalu, nebude predsa platiti za zaznamky, ked moze postat pred Jednotou a cakat kym ho slecna Dokonala objavi. Aby nebludila hore dole po svete, nech dievca vie, kde ho ma hladat
Mam manzela z tindru a mame uz aj deti, keby som na neho cakala v jednote v martine tak asi umriem sama🤣
@anonym_c6797a na samotu sa umiera?
Tá jednota v Martine má byť akože čo za rada 😅😅
@anonym_d66b9b ktorá konkrétne? V Mt ich je asi 15
@neviete ale chod do riti 🤣🤣🤣. My sme s muzom 6rokov a cakame babo. Spoznali sme sa na tindri. Jeho sestra ma manzela tiez z tindru
@anonym_c6797a na samotu sa umiera?
@anonym_2098ed v drvivej vacsine pripadov nie a ani som nenapisala, ze na samotu sa umiera 😊 umriet sam nerovna sa umriet na samotu, ale to je hadam vacsine ludi, co dokazu citat s porozumenim jasne
Skus si najst nejaku slecnu na Bambuskach ...
Našla som si chlapa na Tinderi je z vedľajšieho mesta zachvilu máme svadbu. 😉
@neviete pokial okrem posilky nezamakas aj na mozgu, tak sa mozes takymito videami a pisanim uplakanych blogov utesovat az do vysokej osamelej staroby.
Vies o tom, vsak?
@neviete pokial okrem posilky nezamakas aj na mozgu, tak sa mozes takymito videami a pisanim uplakanych blogov utesovat az do vysokej osamelej staroby.
Vies o tom, vsak?
@moonlight1210 ty budeš mrochta. Na 81%. Sympatická pohoďáčka by toto nenapísala. Naozaj nie. tak si svoj výzor kompenzuješ takto ...
@moonlight1210 ty budeš mrochta. Na 81%. Sympatická pohoďáčka by toto nenapísala. Naozaj nie. tak si svoj výzor kompenzuješ takto ...
@neviete Ty si este take velke deculo. 🙂
Musis najprv dospiet. Potom naozaj nebude pre teba nutne nahanat si stratene ego po internete. 🙂
Porozmyslaj nad tym.
@neviete Ty si este take velke deculo. 🙂
Musis najprv dospiet. Potom naozaj nebude pre teba nutne nahanat si stratene ego po internete. 🙂
Porozmyslaj nad tym.
@moonlight1210 dobre, musím dospieť a bla bla bla, ale aj tak som si istý, že budeš mrochta. Prepáč za úprimnosť. A internet ani moje ego s tým nič nemá, to ty si taká.
Idem do posilky, čauko.
@moonlight1210 dobre, musím dospieť a bla bla bla, ale aj tak som si istý, že budeš mrochta. Prepáč za úprimnosť. A internet ani moje ego s tým nič nemá, to ty si taká.
Idem do posilky, čauko.
@neviete nesklamal, pobavil. 🙂
@neviete mám šťastné manželstvo a rodinu........
@anonym_c6797a
@anonym_bfd3fb
Vy ženy to nepochopíte. Platila si za Tinder? Pochybujem.
Muž, ak nezaplatí, tak si ani neškrtne!
Alebo ten pokec, alebo neviem kde.
Vy ženy máte plné schránky správ, tak si vyberáte a jasné, že pri tom výbere natrafíte aj na fajn mužov a potom to dobre skončí.
Je to biznis zameraný na pletenie a platia muži, nie ženy.
Vieš čo Vám odporúčam? Založ si tam mužský nick a potom to celé pochopíš, o čom je to celé video, čo som dal na začiatku.

Tebe dnes dobre ide s tymi diskusiami, co zakladas 😂 len skoda, ze dnes si si nevypol mobil ako si odporucal ostatnym sa zamysliet 😂
A ja to povinne pozerat urcite nemusim a ani nebudem, nikoho si nehladam a viem si utvorit na zoznamky vlastny nazor navyse mam vlastnu skusenost s nimi a poznam ludi, ktori sa vdaka nim zoznamili a maju niekolkorocne vztahy, niektori dokonca aj deti 😂