Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Všeobecné informácie o bazáre

  1. Neoverujeme a nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah inzerátov uverejnených používateľmi, vrátane ich identifikačných údajov, ani za kvalitu inzerovaného tovaru, odvedenej práce, poskytnutej služby.
  2. Bazár slúži výlučne na sprostredkovanie kontaktu medzi predávajúcim a potenciálnym kupujúcim. Ako používateľ bazáru si si vedomý, že nesieš sám akékoľvek materiálne alebo finančné riziko spojené s inzerciou v bazáre, ako aj s kúpno-predajnou transakciou, ktorá vznikla na základe tejto inzercie.
  3. Zverejňovať sa môžu len inzeráty, ktoré sú v súlade s právnym poriadkom SR a nepodliehajú žiadnej špecifickej legislatíve (napr. Lieky na predpis).
  4. Nemôžu sa vkladať inzeráty, ktoré nie sú v súlade s platnými právnymi predpismi o ochrane priemyselného a duševného vlastníctva (napr. Predpisom o patentoch, ochranných známkach, dizajnoch, úžitkových vzoroch ...), pričom sa väčšinou jedná o ilegálne kópie výrobkov renomovaných svetových výrobcov. Za príslušné overenie a súlad s predpismi je zodpovedný sám inzerujúci používateľ. Taktiež sa nesmie inzerovať tovar spadajúci do systému sieťového predaja a multi-level marketingu (napr. Avon, Oriflame, Tupperware ...) alebo do sieťového predaja poistenia, finančných produktov a poradenstva, výnimkou sú inzeráty v kategórii Služby.
  5. O tom, či je inzerát, hodnotenie alebo obchod v súlade s pravidlami, rozhoduje admin stránky.
  6. V prípade porušenia pravidiel môže admin: upraviť inzerát, blokovať inzerát (adminské upozornenie), vymazať inzerát, pozastaviť používateľovi bazár, pridať negatívne hodnotenie, blokovať používateľa. O type sankcie sa rozhoduje na základe typu porušenia, vážnosti porušenia a doterajších skúseností s daným používateľom.

Kam ďalej? > Späť na Pravidlá bazára

Pomohol ti tento článok?
 / Nie