Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Anex l/type je moderná dvojkombinácia vydaná v romu 2020. Ide o najkompaktnejší z ich full-size, otočných kombinovaných kočíkov, dizajnovo inšpirovaný populárnym Joolz Hub či Mamas&Papas Ocarro. Kočík je vybavený kompaktnou, no všestranne schopnou konštrukciou s dvojitým systémom odpruženia - pri kolesách, ako aj v stredovej časti. Kolesá sú bezúdržbové - gumové, takže defekt nehrozí.

l/type dostaneš v dvojkombinačnom sete skladacej, riadne odvetrávanej hlbokej vaničky a športového sedadla s 22kg nosnosťou. Sedák je plne otočný a sklopný až do ľahu, a to v oboch smeroch. V oboch smeroch ho tiež možno zložiť spolu s konštrukciou. Celkovo zaujme aj moderným lookom, prémiovými materiálmi v minimalistickom vyhotovení, ako aj prémiovým polstrovaním či rozšíriteľnou strieškou. Ku setu obdržíš aj prebaľovací ruksak, ako aj držiak na nápoje, ktorý na konštrukciu ho možno pripojiť na ktorúkoľvek stranu - pravú i ľavú.

Parametre

Typ
dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
11,1
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
111 × 59 × 95
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
61 × 49 × 30
Pôvod značky
Poľsko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
22
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík

Otázky a odpovede

Dobrý deň. Existujú ku kočiaru Anex l/type adaptery na vyvýšenie vaničky? Prípadne sú nejake iné možnosti vyvýšenia vaničky?
Zdravím, žiaľ, zatiaľ výrobca nijakú možnosť zvýšenia polohy hlbokej vaničky neponúka. Kočík je to možno nižší, ale to je daň za malý skladný kompaktný model. A vanička je predsa len len na začiatok/pár mesiacov.