Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

BabyActive Exclusive

Kde kúpim použitý?

4 inzeráty v bazári
od 169 €

Popis

BabyActive Exclusive je evolúciou obľúbeného modelu Shell Prestige v elegantnejšom, minimalistickejšom prevedení poťahových materiálov s exkluzívnymi koženkovými a melange prvkami. Okrem viacerých farebných variácií máš na výber bielu či čiernu konštrukciu, rovnako ako biely či čierny spodok oválnej plastovej vaničky. Robustná hliníková konštrukcia zaobleného, takpovediac zvlneného tvaru je v zadnej časti dvojnásobne odpružená, a tvrdosť pruženia si dokážeš tiež prispôsobiť. Spolu s nafukovacími kolesami tak zvládne aj náročnejší terén. Výplet kolies je u Exclusive modelu vzdušnejší a modernejší, zladený s farbou konštrukcie.

Exclusive, tak ako aj jeho brat Shell Prestige, je vybavený originálne tvarovanou, ulitu pripomínajúcou strieškou s dvojitým výklopným šiltom. Zo striešky hlbokej vaničky môžeš sňať celú vrchnú časť, čím vytvoríš odľahčenú, výborne odvetrávanú letnú verziu. Aj strieška športovej časti má vlastnú vetraciu časť. Jej robustnosť zaručí ochranu aj pred prudším slnkom. Obe nadstavby sa dajú otočiť v oboch smeroch a podľa potreby aj napolohovať (športiak samozrejme až do ľahu). Ku kočíku je dodávaná aj výbava: pláštenka, podložka a prebaľovacia taška. Kočík je v ponuke v dvojkombinácii, v trojkombinácii s autosedačkou s adaptérmi, či v sete aj s isofixovou základňou.

Parametre

Značka
BabyActive
Typ
dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
12,4
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
124 × 61 × 85
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
96 × 61 × 37
Pôvod značky
Poľsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Dobrý deň. Prosím Vás, koľko stojí tento kočiar? Ďakujem vopred za odpoveď. :-)
Zdravím, BabyActive Exclusive aktuálne stojí cca 430 až 510 eur za dvojkombináciu (cena je dosť závislá od eshopu, a v kamennej predajni môže byť aj vyššia). K tomu si treba pripočítať cenu autosedačky (najzákladnejšia vlastnej značky cca + 60 eur).