Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Babyzen Yoyo+

Popis

Babyzen Yoyo+ je vynovenou verziou modelu Yoyo z roku 2016. Novinkou Plus je možnosť na obnaženú konštrukciu, konštrukciu so sedadlom alebo konštrukciu s opierkou nasadiť pomocou adaptéru autosedačku pre vytvorenie cestovného systému. Či sa jedná o pluskový model tak zistíš jednoducho podľa malých otvorov pre adaptér po boku konštrukcie.

Konštrukcia je okrem svojej mimoriadnej skladnosti tiež výborne ovládateľná vďaka šírke len 43 cm a kvalitným kolieskami s ešte lepším odpružením. Kolieska nie je možné zaaretovať a podľa výrobcov ani netreba. Napriek svojej malej veľkosti zvládnu aj mierne nerovnosti. Yoyo je výborným doplnkovým kočíkom na výlety, ale s dokúpeným novorodeneckým setom zvládne aj úlohu mestského kočíka od narodenia. S novým o 60 percent väčším nákupným košíkom bude tiež výborným spoločníkom na nakupovanie. V prípade potreby môžeš zložený kočík prenášať pásom s pridaným polstrovaním, alebo ho počas cesty tiež chrániť v novej taške na prenos.

Sedadlo Yoyo+ so zväčšenou podnožkou (pultíkom na položenie nôh) unesie po novom až 18 kg. Vynovenou je aj strieška v nových materiáloch s pridaným vreckom v zadnej časti. V základe neotočné sedadlo možno ho polohovať do pomerne hlbokého, avšak nie úplného ľahu. V klasickom nastavení v smere jazdy je preto vhodné od minimálne 6 mesiacov resp. pre pevnejšie, ideálne samostatne sediace dieťa. Dokúpením setu látok 0+ sa dá z Yoyo 6+ vytvoriť Yoyo 0+ s “otočeným” sedadlom v ležiacej polohe vhodnej od narodenia. Súčasťou novorodeneckého setu je hniezdo pre najmenšie bábätká s ložnou plochou 70x26 cm. Polstrované poťahy sa dajú komplet oprať.

Parametre

Značka
Babyzen
Typ
športový
Hmotnosť (v kg)
6,2
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
106 × 44 × 86
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
52 × 44 × 18
Pôvod značky
Francúzsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
18
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre