Bébé Confort Streety Plus

Bébé Confort Streety Plus je vynovená verzia pôvodného Streety. Streety Plus sa predáva s Mix&Match setom, ktorým si kočík dotvoríš vybranou farebnou vložkou, polstrovaním pásov a strieškou so zladenou vnútornou stranou. Môžeš ho tiež zakúpiť v kombinácii s klasickou skladacou hlbokou korbou Foldable Carrycot či autovaničkou Amber, prípadne aj autosedačkou.

Streety Plus je športový kočík vlastnosťami pripomínajúci skôr kočík golfový. Menšie kolesá sú určené na nenáročné mestské povrchy. Zabrzdíš ich jednoduchou brzdou aktivovanou stlačením jednej strany a deaktivovanou stlačením druhej. Konštrukcia je pre hladšiu jazdu dvojnásobne odpružená. Do kompaktného rozmeru ju dokážeš zložiť aj jednou rukou pomocou točivého mechanizmu na rúčke, ktorý je na Plus modele minimalistickejší a v čiernej farbe. Výška rúčky je o niečo vyššie ako u pôvodného modelu, nedá sa výškovo nastaviť.

Vďaka pamäťovým tlačidlám sa dajú nadstavby odňať z konštrukcie aj jednou rukou. Mäkko polstrované sedadlo môžeš dvoma páčkami vzadu polohovať až do ľahu. Pri nakláňaní chrbtovej opierky sa automaticky dvíha aj opierka nôh. Detské madlo je po novom klasické tyčové madlo s možnosťou odklopenia či úplného odňatia. Streety Plus vyšiel tiež pod značkou Maxi-Cosi ako Maxi-Cosi Streety Plus.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
11
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
102 × 56 × 90
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
88 × 35 × 30
Pôvod značky
Holandsko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.