Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bebetto Vulcano je kombinovaný kočík na jednoduchej odpruženej konštrukcii. Kolesá s nízkoprofilovými pneumatikami sú vhodné aj do zhoršeného terénu. Športové sedadlo dokážeš otočiť a polohovať až do ľahu. Otočná a polohovateľná je aj hlboká vanička. Jej výhodou je XXL predĺžiteľná strieška. Dokúpiteľnou autosedačkou môžeš z kočíka vytvoriť trojkombináciu.

Vulcano má v základnej verzii tmavosivé melange poťahy s farebnými detailmi. Plastová časť vaničky a konštrukca sú v bielej farbe. Vyšiel tiež v kolekcii S-Line so svetlosivými poťahmi s farebnými detailmi a čiernou plastovou časťou vaničky. Pri S-Line si môžeš zvoliť bielu alebo grafitovú sivú konštrukciu.

Parametre

Typ
dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
13,9
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
124 × 60 × 97
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
87 × 60 × 32
Pôvod značky
Poľsko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Chcela by som sa spýtať, kočík nevŕzga po nejakom čase?
Ahoj, toto nikdy nevieš. Vŕzgať môže, ale to asi každý kočík. Ide o to, ako sa oň staráš, či ho pravidelne aj v kolesách čistích a mažeš, či ho nenechávaš vonku alebo zbytočne na slnku... ale všeobecná odpoveď je nie, nie všetky Vulcano modely začnú vŕzgať. Ale nie je vylúčené, že niektorým maminám vŕzgať začať mohol alebo bude - ako vraví, je to dosť od prístupu ku kočíku, použitiu, a môže sa stať aj natrafenie na vadový kus...