Mutsy Nio

TOP

Popis kočíka

Mutsy Nio je elegantný športový kočík či kombinácia na konštrukcii v tvare L. Vychádza v roku 2018. Kombinuje výhody modelov Nexo a IGo. Vďaka odpruženiu predných kolies a pružiacej konštrukcii zvládne lepší i horší, prevažne však mestský terén. Výhodou je aj nový - väčší a hlbší nákupný košík s dobrým prístupom. Nio sa dá jednoducho zložiť na pomerne kompaktný rozmer, a to aj s nasadeným skladacím sedadlom. V zloženom stave ho môžeš ťahať za sebou ako batožinu.

Pohodlné sedadlo s mäkkými bočnicami sa dá otáčať a polohovať až do ľahu. Ležiaca pozícia je zatiaľ najplochejšia zo všetkých Mutsy kočíkov. Pre plnohodnotnú kombináciu od narodenia je dostupná aj nová hlboká vanička, pomocou adaptérov dokážeš na konštrukciu pripojiť aj autosedačku. Nio si tiež môžeš vyskladať podľa potreby zakúpením podvozku a želanej nadstavby. V ponuke je v dvoch kolekciách: North a Nature inšpirovaných svetom okolo nás. Konštrukcia v striebornej farbe je doplnená koženkovými detailmi v koňakovej farbe.

Viac informácií na oficiálnej stránke Mutsy Nio

Parametre

Značka
Mutsy
Typ
hlboký
Hmotnosť (v kg)
12,4
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
109 × 57 × 84
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
76 × 57 × 41
Pôvod značky
Holandsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Chrbtová opierka ide polohovať do kolmého sedu (90°)
Otočné sedadlo
Všetky parametre

Hodnotenia od mamičiek

moncik27  23. feb 2024 Overená recenzia
Náš najobľúbenejší kočík
Najobľúbenejší kočík, aký sme mali. Ťažko sa mi s ním lúči. Veľmi ľahké ovládanie, veľké a pevné kolesá, ktoré prejdu aj nerovnejším povrchom. Vďaka gumeným kolesám sa netreba obávať, že na vychádzke vznikne defekt. Rýchle a jednoduché poskladanie, nezaberá veľa priestoru.
11 7 2
Čítaj celé...
zuzzel  29. nov 2023
Na vaničke sa mi páči, že má po bokoch vrecká
Vyborny kocik, ktory sa dobre ovlada, je kompaktny, takze sa zmesti aj do maleho panelakoveho bytu. Je dostatocne odpruzeny na nase rozbite chodniky a lahsi teren. Na vanicke sa mi paci, ze ma po bokoch vrecka, ktore schovaju napr. doklady a kluce.
16 4
Čítaj celé...

Otázky a odpovede

Pasuje na kočík vajíčko Cybex Cloud Q Platinum? Nikde to nemôžem nájsť. Ďakujem
Ahoj, s adaptérmi typu Maxi-Cosi/Cybex naň nasadíš aj model Cloud Q, áno.
Ahoj, dá sa Mutsy Nio skladať aj so športovou častou, ak je tvárou ku mne?
Ahoj, áno dá sa zložiť aj so sedadlom v protismere. Zloženie je však optimálnejšie v prípade, že smeruje dopredu.