icon

Casualplay Kudu 3

Výroba ukončená 2015

Popis kočíka

Casualplay Kudu 3 je originálny trojkolesový kočík organických tvarov inšpirovaný prírodou. Za svoj unikátny dynamický dizajn získal viacero ocenení. Konštrukcia je pomerne robustná a stabilná, pritom však jednoducho ovládateľná. Efektným detailom je aj teleskopická rúčka potiahnutá kožou. Bezúdržbové kolesá s pneumatikami sú pre hladkú jazdu v akomkoľvek teréne individuálne odpružené. Konštrukcia kočíka je dostupná v sivej, čiernej a bielej farbe. Dokážeš ju zložiť aj s nasadeným sedadlom, ktoré sa dá kompaktne preložiť v polovici. Po zložení je Kudu 3 jeden z najkompaktnejších trojkolesových kočíkov.

Ergonomické sedadlo možno otáčať a polohovať až do ľahu vhodného aj pre nesediace bábätká. V základe čierne sedadlo je doplnené farebnou strieškou a zladeným prateľným vnútorným poťahom. Strieška spolu s chráničmi popruhov sa dokúpením odlišných farebných setov dá striedať. Pre bábätko od narodenia je určená niektorá z hlbokých vaničiek Casualplay s Unisystémom. Pripojiť môžeš aj autosedačku Baby Zero Plus alebo polohovateľnú Sono či Prima, ktoré dokážu takmer úplne nahradiť hlbokú vaničku.

Staršie modely Kudu 3 spoznáš podľa nafukovacích kolies, pevnej nenastaviteľnej rúčky, úplne sieťovanej predlžovacej časti striešky a kratšej opierky nôh. Kudu je dostupný aj v mestskejšej štvorkolesovej variácii Kudu 4.

Parametre

Značka
Casualplay
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
9,9
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
104 × 60 × 90
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
81 × 60 × 36
Pôvod značky
Španielsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Chrbtová opierka ide polohovať do kolmého sedu (90°)
Otočné sedadlo
Všetky parametre

Podobné kočíky

926 spolu

Hodnotenia od mamičiek

avatar
suzanita1  9. aug 2018
Najlepší, aký sme mali
Výborný športový kočík - najlepší, aký sme mali. Je jedinečne krásny, výborne sa s ním manipuluje. Synček bol v ňom spokojný. Jediné, čo som musela doriešiť bola kratšia strieška.
6 2
Čítaj celé...
avatar
ivi175  15. mar 2018
Ľahký kočík, s ktorým sa dobre manipuluje
Výborný, ľahký kočík, s ktorým sa dobre manipuluje aj v užších priestoroch vo výťahoch, v obchode a pod. V pohode ho prenesiete po schodíkoch aj sama a zložíte do auta. Super je, že sa dá otočiť aj proti smeru jazdy, kým je dieťa menšie a chcete ho mať pod dohľadom. Nevýhodou je strieška, ktorá sa dá dať iba do polohy úplne zatiahnutá, alebo sklopená, inak sa neudrží a padá. Vyzerá byť priestorovo menší ako iné, ale je to iba zdanie. Veľké dieťa vo fusaku má problém sa natrepať aj do každého iného. V nepriaznivom počasí je v ňom dieťa menej chránené. Napriek tomu sme si ho s dcérkou obľúbili. Hodnotím 7/10.
Čítaj celé...